» »

LG TV snemanje na USB ključek-funkcija DVR

LG TV snemanje na USB ključek-funkcija DVR

Toros ::

Pozdravljeni
Nabavil sem si TV LG LV5590,TV ponuja funkcijo snemanja DVR na USB ključek ali disk toda doma imam tri ključke in tri diske pa mi vedno napiše da "naprava USB ne podpira časovne naprave".Ključke sem formatiral na NTSF in FAT pa ni nič drugače.Ali moram kupit kakšen poseben ključek ali disk da bom lahko snemal.
Hvala za odgovorel.

laguna1 ::

Jaz imam samsunga in mi za ključek tudi napiše nekaj podobnega kot pri tebi. Z usb diskom pa dela vredu.

Prvo kot prvo vsaj pri samsungu je to, da si TV sam sformatira disk v nek samsungov sistem in potem zadeva dela. Glede tvojega napisa - opozorila - pa bi rekel, da je kluč oz. disk prepočasen.

LP

Toros ::

Ja danes sem tudi jaz dobil mini disk na katerem naj bi delalo,samo ta disk je velik 110GB in mi ga je škoda sformatirat,ker potem piše kao da deluje samo preko TVja ne pa tudi na drugih napravah.Rad bi dobil USB ključek tam 8-16GB ki bi snemal,itak bi snemal samo kakšne malenkosti po en film,nadaljevanko,oddajo,to pogledal in potem zbrisal.

Toros ::

Vidim da ni zanimanja za to zadevo ali pa res nihče ne ve.
Sam sem ugotovil to da mi noben USB ključek ne prime(pa sem jih probal kar nekaj),sedaj ali so prepočasni ali pa je kaj drugega,med tem ko z zunanjimi diski ni problem,problem je v tem da so vsi večjih kapacitet(najmanj 100GB,ne vem kaj bi bilo z manjšimi),sedaj sem preko TVja sformatiral starejši zun.disk Yakumo(300GB) ki ga v bistvu ne potrebujem več,zadeva deluje in lahko snemam brez problema,me pa zanima ali obstaja kakšna možnost da disk sformatiram nazaj na prejšni format tako da bo spet zaznan preko PCja,ker sedaj ko ga priklopim na PC mi ga sploh ne zazna več,deluje samo preko TVja?
Disk tako postane v bistvu neuporaben,300GB pa tudi ne potrebujem za snemanje,dovolj bi mi bilo že kakih 30GB.

zoot ::

Meni na Sonyju napiše da mora biti kapaciteta večja od 32GB.

Toros ::

Mogoče je to to,me pa še vedno zanima kako bi disk obnovil na prejšni format?

Tomaž ::

USB ali disk mora biti večji od 40GB za LG Tvje da deluje.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

astras ::

saj je logicno ker teh 40gb se hitro zapolni
lp
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

jahtba ::

Tomaž je izjavil:

USB ali disk mora biti večji od 40GB za LG Tvje da deluje.


s tem bi se strinjal, ko sem priključil večji disk je snemal, ne gre pa predvajanje posnetka, napiše mapa prazna. Ali bi moral tudi preko TV-ja formatirat disk, kako ? Na PC-ju vidim nekaj posneto, a tv nič ne predvaja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB ključ in oblika formatiranja

Oddelek: Strojna oprema
111549 (1400) rabelj5
»

Usb port na lcd tv lg (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
392105355 (45799) kitka77
»

Snemanje TV programa na USB ključ

Oddelek: Zvok in slika
148678 (6117) refosk
»

Kateri TV omogoča snemanje na USB ključek?

Oddelek: Zvok in slika
218586 (4011) OmegaBlue
»

USB ključ v FAT

Oddelek: Pomoč in nasveti
295673 (5293) bbenci2

Več podobnih tem