» »

Peanut linux

Peanut linux

sifu ::

ok za tiste k jih zanima...instaliru sm ta dos to dos majhen 50mb Peanut linux in morm rect da se je instaliru brez kakrsnegakoli problema...sam sm pricakvau da bo zadeva malce hitrejsa od winme...pa zgleda ni..je namrec obupno pocasna in se lohk na moji bogi masini 166mxx skrije pred winme...hvala bogu da je instalacija narejena iz win tko da sm ga lohk takoj deletu :D
anyway....je pa ql da obstaja kasn tak 50mb linux za tiste k mamo diske v kategoriji od 1-3Gb

itak sm pa ugotovu da ce kdo rab linux je to zarad tega k rab za kej tazga k se tuki nbenmu sanja ne....to da mi pa en rece da zgleda kde al gnome bol od mojga hudga desktopa u winme..je pa en kurac od ovce :D

za irc bote je pa bols met free shell account k ga lohk dobis kjerkoli in dela bols iz winme in je brezveze instalirat linux edin ce bi biu rd car pa jack pa superhacker k mu je sam do tega da gre na irc na kanal slovenia pa nardi takeover pol si ga pa se dvakat vrže:)
komi cakam tanove winse sam shit k mam sam 32mb rama;((

LinuxJet ::

Prosim te lepo !! Najprej si kaj preberi in preštudiraj zadevo in šele nato utemeljeno argumentiraj !!

p.s. Za zacetek si pa kupi vsaj se toliko RAM-a kot ga posedujes ! >:D

sasox ::

Linux dela full hitrej od winsov............drgac mam na svoji masini win2k (AMD K5 500MHz, 192MB rama), mam pa na enmu P200MMX, 64MB rama instaliran linux (RedHat 6.2) - uporabljam za internet way in tko za primerjavo; zadevca dela fulllll hitrej k winsi........:)) linux je se vedno zakon

sifu ::

8-)
ja čudn..pol zgleda dela sam men pocasnej...a ni biu prou linux narjen tko da bi mogu delat hitrej na bl starejsih pocasnejsih masinah??? no anyway...ce mi nastejes 3 razloge zarad katerih bi presaltu na linux...pa jih lepo obrazlozu...bom pac tko naredu :D

do takrat bom pa uporablu tacheap lamerske nicvredne windowse s katerimi se ne da kao nc nardit oz niso trenutno in:D

simon ::

Peanut dela pocasi ker ne dela na svojem datotecnem sistemu in rabi za vsak dostop do diska dodatno pretvorbo. To je pac emulacija, in ne mores emulacije primerjati z realnim sistemom.
Predno zadevo popjluvas se vsaj pozanimaj oziroma bo vec koristi ce se drzis svojega zadnjega sklepa.

sifu ::

ma ne ej ...sej lohk dam tud primer red hata instaliranga tko kot se spodob...in smo vidl da rab zadeva 2x vec cajta da se zazene na 450mhz kot win2k...pa tud mandrakea smo sprobal k je kao neki dodelan redhat in res prjazn do uporabnika sam to ni to...kdo se ma pa cajt zajeb*** s tem zakwa pa ta program ne dela, zakwa pa un.itd...ce pogledas winse...dela vecalmanj vse...in to je tist kar clovk rab...da mu stvar dela...sej kasn linux freak si bo tud zrihtu si vse tko kot treba sam takih je bl mau...jest pluvam po tistih k majo linux za to da pokazejo da majo terminal s crnim ozadjem pa zeleno barvo pa k pise bash gor...in misljo da so carji...pol k jim pa reces ej a mi lohk sprintas neki..pa je konc..ni worda, printerja pa se ni uspeu ustimat itd... ampak važn da lohk pinga pa flooda folk...misljo da se linux ne da sesut.. heh :D

zetko ::

Tisi k ma linux ma najbrž en pametn razlog. Sam takih je mal8-). Dost več je takih k ma linux gor sam zato k hočjo bit carji. Če obvladaš stvar pol je linux u redu, če si pa 1 pek kar se tega tiče ti bojo pa hitr use sesul.:D

Aja pa še to: prompt je dost bl uporabna stvar kukr usak KDE al pa G-NOME.

YouR MaMa ::

tak ti bom reko glede linuxa ... linux je vredu zadevca .. je bolj usmerjen za internet, network pa vse kaj je v zvezi s tem ... jaz mam postavljen router na P2 233@291 s 320 MB rama .. vse dela dosti hitreje, kot pa kaki windows, pa 100x bolj stabilni so kot windows .. (enkrat sn probo quake-a 3 za foro pa sn mel 20 fps-jev vec .. ) kdo je reko, da ni worda .. motis se .. se pac ne imenuje MICROSOFT WORD (HVALA BOGU ) .. mas 1001 programcek za pisanje ... pa kdo je reko, da je problem kaj sprintat .. mogoce si ti naletel na kakega zacetnika (al pa si ker sebe mislo), ko je prvic gor instaliral linux, pa mislis, da nic ne gre (ti pac linux neja vse sam najde (lenuh(i) ) ).. ne vidim razloga zakaj kateri program ne bi delal !??! mogoce si zaganjal kake windows programe ?? kdo se ma cajt zajebavat ?? linux si nastelas 1,2,3, ce to znas seveda .. (res, da je malo vec zajebavanja) pa ga mas gori po leto dni pa vglavnem se vec (al pa tudi ne no) .. windows pac nalagas 1x na mesec pa se cele dneve jebes z njimi (s tem sn mislo win 9x/ME ) .. me prav zanima s cim je vec jebanja po enem letu ..

ce pa se rad igras z igercami pa ti tak linux odsvetujem, ker v tem pa te bo krepko razocaral ..

Loki ::

In proti kerim Windowsem primerjas stabilnost Linuxa?

ME? - you make me laughEn moj sosolec je imel Windows 98 nalozene 1 leto - odkar jih je dobil, in se mu niso sesuli niti enkrat (vsaj tuk, da bi mogu formatirat), foramtiral je edino sedaj, ko je kupil nov disk.
1x na mesec - no comment
I left my wallet in El Segundo

YouR MaMa ::

1 leto met win98 .. izjema >:D .... ponavadi folk po 3 - 4 mescih formatira ..
poznam pa jih dosti, ko vsak tedn formatirajo .. treba naret eno anketo glede tega :D:D

zetko ::

Jst windowse formateram 1x na pol leta pa bi jih lohka na 1 let formateru če bi hotu, k mi prou u redu delajo (sesul se mi niso še niti enkat).:D

sasox ::

to je cist odvisn kaj z winsi pocnes! Ce skoz neki instaliras in uninstaliras pol ni cudn, da jih moras tako pogosto na novo instalirat. Ce pa lepo vse na novo instaliras in pustis vse bolj ali manj pri miru, kar lepo laufajo! Doma imam na enmu compu win 98 SE instalirane ze vsaj 1 let in delajo brez problemov...sam ni pa tistga install/uninstall non stop............samo mogoce 1x na mesec na novo instaliran progi, igrcel pa niti ne. Predvsem kaksne igrce lepo sesujejo windowse.........


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Longhorn - minimalne zahteve in nekaj slik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1157950 (7950) SunCell
»

5Mb bo dovolj za prvo particijo?

Oddelek: Programska oprema
161629 (1458) andrej
»

Win Sux

Oddelek: Operacijski sistemi
462694 (2048) ahac
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585043 (4185) andrej
»

Particije in Linux

Oddelek: Operacijski sistemi
191665 (1467) kuntek

Več podobnih tem