» »

Izklop WinME

Izklop WinME

Mravlek ::

V čem je finta da se mi WinME ne izklopi ker imam ATX napajanje. Na začetku se mi je zdaj pa NE več. Imam pa občutek da mi sedaj sveti LED-ka za Suspend na ohišju. Ne zablokira mi samo ne izklopi se. Pač nadležna zadeva. HELP!!!

mravlek@s5.net
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?
  • spremenil: Mravlek ()

srale ::

kaj imaš slučajno ibm harddisk??

Mravlek ::

Hmmmm.....prej sem mel na tem sistemu zdaj ga vec nimam.......a mislis da je v tem finta..........samo sedaj ko ga nimam notri mi tudi isto dela
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?

Simko ::

Imel sem ta problem, pa sem ugotovil, da so bili gonolniki za miško krivi (genius netscroll). Sem nove gor dal, pa je vse v redu......imam pa tudi jaz IBM disk drugace...
LP

Dax ::

Nisi povedal, kako izklapljaš računalnik, iz menija al kr z gumbom na ohišju...

Ker gumb na ohišju lahko prirediš tudi kot suspend gumb, poglej pod power saving options... tam k je še za monitor pa trde diske...

Mravlek ::

ja finta je v tem da se mi je pred nekaj casa sam izklopil ko sem dal zaustavitev sistema, potem pa iz neznanega razloga ne več. med drugim plata je Abit BX6-2. Mam logitechovo miško, fujitsu disk.......skratka stvar ne dela.......da pa bi sel windowse na novo delat pa mi ravno ne disi, mam tega zadosti ze na firmi........vse astavitve v BIOS-u sem ze sel skoz ki bi lahko kakorkoli vplivale na izklop(samostojen), ce drzim tipko se mi po par sekundah izklopi
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
4317212 (13335) G_mAn
»

Asus p8z77 deluxe problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
232167 (1924) Brias
»

Spanje računalnika - ventilatorji delujejo naprej

Oddelek: Strojna oprema
92052 (1868) opeter
»

Računalnik se ne zažene / se ne da ugasniti

Oddelek: Strojna oprema
7719 (552) BALAST
»

Zaganjanje sistema windows

Oddelek: Pomoč in nasveti
132141 (1955) In Extremis

Več podobnih tem