» »

banka požrla potne stroške

banka požrla potne stroške

nanpots ::

brat hodi na metadon, povrnjene ima potne stroške. ker pa ima na banki minus(limit, kazni...) mu je banka ta denar vzela. pravijo, da če bi dobil plačo mu je ne bi smeli vse vzeti (je brezposeln), socialne pomoči tudi ne, vse ostalo kar dobi na račun pa pravijo da lahko poberejo. jaz vem, da tega ne bi smeli vzeti. kaj se da narediti?

Gray_Warden ::

Brat hodi na _metadon_? Drogo? In ima pri tem povrnjene potne stroške?

Sorry but I dont get it.
Why so serious?

nanpots ::

zakaj pa jih ne bi imel povrnjenih? saj se jih povrne tudi za druge zdravstvene storitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nanpots ()

technolog ::

Najdi, kje to piše, da mu potnih stroškov ne smejo vzet?

hotlips ::

@GW: Zelo verjetno na predpisano terapijo za odvajanje od drog, za fix bi lahko do lokalnga dilerja skoču.

Mislim da je res neka taka "prava luknja" uveljavljena, da ti socialne podpore ne smejo pobirat, če nimaš prihoodkov oz. nimaš prihodkov nad 2/3 minimalne plače, vendar pa potni stroški niso definerani kot socialna pomoč oz plača in čeprav naj bi se razumel da se tega naj nebi pobiralo niso v navzkrižju z zakonom če to naredijo so sam psi.

Nisem pa kredibilen vir, se mi zdi da je blo na tedniku pred kakšnim letom podoben primer. Danse imaš zastonjsko svetovanje pri odvetnikih, najbolš da probaš poiskat, če kater še dela in ga vprašaš kako je s tem.

lp.hl

gendale ::

Gray_Warden je izjavil:

Brat hodi na _metadon_? Drogo? In ima pri tem povrnjene potne stroške?

Sorry but I dont get it.

verjetno hodi na zdravljenje...

kaj pa ce da tvojo st racuna in mu nakazujejo potne stroške na tvoj račun?
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

T0RN4D0 ::

nanpots je izjavil:

brat hodi na metadon, povrnjene ima potne stroške. ker pa ima na banki minus(limit, kazni...) mu je banka ta denar vzela. pravijo, da če bi dobil plačo mu je ne bi smeli vse vzeti (je brezposeln), socialne pomoči tudi ne, vse ostalo kar dobi na račun pa pravijo da lahko poberejo. jaz vem, da tega ne bi smeli vzeti. kaj se da narediti?



Enostavno, naj plača kar je dolžan in mu ne bo banka nič "požrla".
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Buggy ::

sam res...kake vse krivice to najdete..svasta

Furbo ::

nanpots je izjavil:

brat hodi na metadon, povrnjene ima potne stroške. ker pa ima na banki minus(limit, kazni...) mu je banka ta denar vzela. pravijo, da če bi dobil plačo mu je ne bi smeli vse vzeti (je brezposeln), socialne pomoči tudi ne, vse ostalo kar dobi na račun pa pravijo da lahko poberejo. jaz vem, da tega ne bi smeli vzeti. kaj se da narediti?


V tem primeru ima banka prav.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kmetek ::

Za take mi plačujemo davke?

Gray_Warden ::

Preprosto naj se zaposli in si uredi življenje. Potne stroške pa naj se poizkusi zmenit, da jih bodo nakazovali na tvoj račun.. druge variante ne vidim, saj potni stroški kot taki niso niti plača niti socialna pomoč. Pač je nek denar ki se znajde na računu in ga je banka _povsem upravičena_ vzeti, če ji je dolžan.

Kot so predlagali zgoraj..enostavno naj plača kar je dolžan in mu nihče več ne bo hotel nekaj vzeti. Edina pot da to stori pa je ta, da se zaposli.

nikakor pa nisi upravičen rečt, da je banka ta denar požrla, saj je očitno v lepih dolgovih in to popolnoma po lastni krivdi. Sram me je da za take plačujemo davke.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

gendale ::

če je velik dolg se bolj splača delat na črno dokler ne zastara
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Aston_11 ::

gendale je izjavil:

če je velik dolg se bolj splača delat na črno dokler ne zastara


Si že kdaj slišal, da kakšna stvar nikoli ne zastara, npr. dolg, ob minimalni angažiranosti upnika?

Gray_Warden ::

gendale.....samo potem bo pa v tovarni gnil do 80 leta starosti...

na črno delat je daleč najslabša možna varianta, saj ne teče delovna doba.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

gendale ::

>na črno delat je daleč najslabša možna varianta, saj ne teče delovna doba.
če je star pod 30, jaz v nobenem primeru ne bi računal na pokojnino
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Furbo ::

Pa tudi banka ti ne zapleni minimalne plače. Kaj več pa ja.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Gray_Warden ::

več kot banka zapleni, prej bo dolg odplačan.
Why so serious?

UNIVERZUM ::

Naj se dogovori da se povračilo potnih stroškov imenuje DSP pa bo vse v redu. Če pa je v dolgovih preko limita, potem pa tudi to ne pomaga. Izvršbe se ne štejejo v kategorijo dolgov "preko limita".
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

;-) ::

Jaz bi še mu vzel metadon pa naj se sam znajde. Moj bližnji sorodnik je bil na metadonu. Po domače razloženo je metadon samo potuha. Človeka dat v celico in izolirat od ostalih, mu zagotovit hrano in pijačo dokler nebojo tavečje krize mimo in konec z zdravljenjem, če si ga še 1x zabluzi naj ostane zablužen in propade na ulici.

Najbolj okoli takih itak trpijo starši in bližnji. Ozdravi se jih mogoče 2-3%.

nanpots ::

in kako se je končalo s tem tvojim bližnjim sorodnikom? predvidevam da je zdaj klošar.
metadon ni rešitev, je pa zdaj še najmanj živciranja z njim. v komuno je šel 5 do 10x, nikoli ni zdržal dlje kot 2 tedna. se mi zdi da je precej brezupen primer, na cesto ga vseeno ne bomo vrgli.

;-) ::

Sedaj živi v naši nepremičnini na samem kraju, vsako jutro gre oče ali kdo od delavcev ponj in ga pelje na delo-sreča da ima veliko kmetijo in firmo, tako da dela za take zadetke nikoli ne zmanjka. Z delom kao "poplačuje" stroške bivanja in hrane-mu pa oče daje "plače" na stran in če bo kdaj ok bo imel nekaj za začetek, če se bo izkazalo da bo pameten začetek. Sedaj je še kljub večletnemu zdravljenju vrjetno mišljenja da bi za te "plače" kupil en emper drog pa jih zakopal v zemljo pa počasi prodajal nekaj pa imel zase.


Trenutno je tako najboljše za vse, pa še kuri se v hiši, tako da nam ni treba skrbet da bo vlaga prišla not ker stoji, je pa cele dneve zelo zaposlen z delom na kmetiji ter firmi z tem da ko pride domov še mora pripravit drva saj je ogrevanje na drva...letos je malo zamudil kljub opozorilom tako da kako bo zdaj veselo zunaj skakat bi bila dobra komedija vrjetno.

Edit: aja...ima pa vedno možnost oditi da nebo kdo mislil da je kak ujetnik, samo vrnitve nazaj pomoje zdaj že ve da nebo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

nanpots ::

pri nas je tudi kmetija in bi lahko delal, pa noče, se je vedno rad izmikal delu. ves dan visi v sobi. za tv in internet nima veliko veselja, tako da ne vem kaj dela. če mu policaji ne bi vzeli izpita bi še zdaj vozil okoli zadet in kuril bencin. meni gre vse to na živce, ampak nimam kaj. so bili tudi predlogi da bi se ga zaprlo nekam, ampak sta tastara dva preveč popustljiva in ne bi bilo nič iz tega.

RockyS ::

nanpots je izjavil:

pri nas je tudi kmetija in bi lahko delal, pa noče, se je vedno rad izmikal delu. ves dan visi v sobi. za tv in internet nima veliko veselja, tako da ne vem kaj dela. če mu policaji ne bi vzeli izpita bi še zdaj vozil okoli zadet in kuril bencin. meni gre vse to na živce, ampak nimam kaj. so bili tudi predlogi da bi se ga zaprlo nekam, ampak sta tastara dva preveč popustljiva in ne bi bilo nič iz tega.


No potem pa mu naj stara2 kupujeta fixe, predlagam zlati šus. Pa tud stara2 bi morala dobit en šus, okrog kepe, da bi se streznila.

mat xxl ::

Dejansko če je še LEN, nedelaven, brez volje je edina rešitev ZLATI ŠUS, ker ta človek je socialno in tudi drugače že dolgo mrtev .... !

Boeing ::

nanpots je izjavil:

...ker pa ima na banki minus(limit, kazni...) mu je banka ta denar vzela...


V čem je problem ? Minus na banki ne pomeni nič drugega, da si porabil toliko bankinega denarja, kolikor si v minusu. Ergo, banka si je vzela nazaj, kar je (po vseh pisanih in nepisanih pravilih) njenega.

Sicer pa bi jaz take nagnal kopat jarke in vodovod, tako kot so to včasih počeli v rusiji, ne pa na metadon, pa še potne stroške povrnit, pa še kaj.

Mi budale, ki se drkamo in cele dneve delamo ko idioti, pa to plačujemo.

Pfej!
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boeing ()

PacificBlue ::

mat xxl je izjavil:

Dejansko če je še LEN, nedelaven, brez volje je edina rešitev ZLATI ŠUS, ker ta človek je socialno in tudi drugače že dolgo mrtev .... !


tukaj je se ibogain, znanec si je pomagal z njim

nanpots ::

Boeing je izjavil:


V čem je problem ? Minus na banki ne pomeni nič drugega, da si porabil toliko bankinega denarja, kolikor si v minusu. Ergo, banka si je vzela nazaj, kar je (po vseh pisanih in nepisanih pravilih) njenega.

Obstaja dober razlog, zakaj banka socialne in minimalne plače ne sme vzeti.
Če bi imel tisti butalc na banki vsaj malo zdrave pameti tega ne bi vzel, oziroma bi vrnil. Banke so itak leglo požrešnih in goljfivih pijavk.

;-) ::

Tvoj brat pa ni požrešen ker vzame "bankin" denar in ga zapravi da je v minusu? WTF

#000000 ::

Če dobi socijalno podporo mu banka tega ne sme vzet, če pa recimo dobi (ne vem kok je sploh socijalna podpora) 200 evrov in danes dvigne 20 evrov ostalo pa pusti gor, mu banka pobere ostanek, ker pač po neki svoji logiki smatra da on tega denarja ne rabi, ker kao ni dvignil celega zneska, zato vsi ki so na socijali dvigujejo vse naenkrat, ker kar ostane banka pleni.

To da so banke lopovi je itak jasno, poznam primer ko je nekdo en dan pred nakazolom penzije dobil klic z banke, da je dolžan oz. v minusu 30 centov in da naj nemudoma prinese ta denar tja drugače mu bojo ukinili limit, nič niso hotli slišat o tem da je drugi dan penzija in bo pokrito.

Dejte mal sočustvovanja s fantom, on se ne drogira drogiral se je brat, in če niste imeli v familiji tega problema ne veste da svojci trpijo bolj kot uni ki se je drogiral, on pač je bil zadet in takrat mu je blo vse ravno, sedaj ko pa se je malo spravil k sebi, pa počasi ven udarjajo problemi ki jih familija sploh ni pričakovala.

BigWhale ::

nanpots je izjavil:

brat hodi na metadon, povrnjene ima potne stroške. ker pa ima na banki minus(limit, kazni...) mu je banka ta denar vzela. pravijo, da če bi dobil plačo mu je ne bi smeli vse vzeti (je brezposeln), socialne pomoči tudi ne, vse ostalo kar dobi na račun pa pravijo da lahko poberejo. jaz vem, da tega ne bi smeli vzeti. kaj se da narediti?


Ce je v nedovoljenem stanju, torej, presezen limit, potem banka tisti denar jemlje dokler ne prides v okvir dovoljenega limita. Ce gre za administrativno prepoved, torej, ko se ti na racun usede DURS ali kak drug upnik, potem ti lahko vzamejo do 30% rednega prihodka. Ce rednih prihodkov ni, potem ne vem tocno kako to gre ampak se mi zdi, da ni nekih omejitev kaj lahko in cesa ne smejo vzeti.

sss ::

Haha kako odločno zvenijo nekateri. Bi rad videl sceno ko brata, sestro ali celo starša vržejo na cesto zarad odvisnosti.
Super.

Če se mogla vaša sestra prostituirat za fiks bi vam bilo vseeno?
Najlažji je bit pameten, če nimate tega problema.

Gray_Warden ::

V primeru da bi dejansko imel takega brata ali sestro, bi znorel. Ne pa poslal na nek metadon in ga še vzdrževal.

Čas za spremembe je bil preden se je to začelo. Ko se je videlo v kakšno družbo zahaja človek. Zdaj, ko je zafural vse, porabil ves denar in je celo LEN, imate le 2 možnosti:

možnost 1: starši odplačajo njegov dolg (če so tolk neumni, saj takoj ko bo imel spet denar, ga bo verjetno spet porabil)
možnost 2: Dajte mu rok pol leta, da se spravi k sebi. Če se v tem času ne spravi k sebi, ga vržite na cesto in pozabite nanj.

POUDAREK, te 2 možnosti sem navedel glede na to da je bil 5-10 krat v komuni na zdravljenju, saj ti je verjetno jasno da rešitve ni več. Žal. Če bi bil resen in bi hotel ozdraveti, bi šel tja in se očistil.

ps.: sem imel sorodnika, ki je zapade v droge. Potem je šel sicer v komuno in se "očistil" in si našel redno zaposlitev ter punco. Kljub temu moram priznati da ga nisem videl že nekaj let in enostavno ne vem več kako je z njim, saj nikoli ni imel več časa za svoje sorodnike in sva se preveč oddaljila. Bil sem pa skrajno premajhen ko se je vse skupaj začelo, da bi sploh vedel zakaj se gre, on pa je nekako daljni sorodnik in smo itak izvedeli da je nekaj narobe šele potem, ko je že šel v komuno.
AMPAK MU JE USPELO. Zdaj živi. Preprosto je šel tja, zdržal tam do konca in se očistil...je pa na žalost eden redkih ki jim to uspe.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

UNIVERZUM ::

#000000 je izjavil:

Če dobi socijalno podporo mu banka tega ne sme vzet, če pa recimo dobi (ne vem kok je sploh socijalna podpora) 200 evrov in danes dvigne 20 evrov ostalo pa pusti gor, mu banka pobere ostanek, ker pač po neki svoji logiki smatra da on tega denarja ne rabi, ker kao ni dvignil celega zneska, zato vsi ki so na socijali dvigujejo vse naenkrat, ker kar ostane banka pleni.


Odvisno od banke. Moja banka vzame za administrativno prepoved zadnji dan v mesecu (ponoči na naslednji dan, ob pogoju;
-da ob odtegljaju ne gre preko limita

Drugače vzame takoj, ko je priliv, ki ni beležen znotraj socialnih transferjev. V višino izplačila DSP "uradno ne sme posegat" imajo pa finte da ti dvigneš a hkrati plačaš določen znesek in dobiš izplačano samo razliko (predvsem ko se gre za njihov denar-kredit, limit-ko ti ga recimo znižajo). Uradno si dvignil vse, čeprav si v roke dobil samo preostanek. Se pa pomoje politika razlikuje od banke do banke tako da si ne želim posploševat (lahko me PM z imenom banke).
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Furbo ::

#000000 je izjavil:

To da so banke lopovi je itak jasno, poznam primer ko je nekdo en dan pred nakazolom penzije dobil klic z banke, da je dolžan oz. v minusu 30 centov in da naj nemudoma prinese ta denar tja drugače mu bojo ukinili limit, nič niso hotli slišat o tem da je drugi dan penzija in bo pokrito.


Z banko je sklenil dogovor/pogodbo in jo je dolžan spoštovati. Banka je banka, ne pa socialna ustanova.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

pirat ::

Furbo je izjavil:

To da so banke lopovi je itak jasno, poznam primer ko je nekdo en dan pred nakazolom penzije dobil klic z banke, da je dolžan oz. v minusu 30 centov in da naj nemudoma prinese ta denar tja drugače mu bojo ukinili limit, nič niso hotli slišat o tem da je drugi dan penzija in bo pokrito.


Bučke....

Ne bi mogel verjet, kaj vse dandanes dejansko tolerirajo banke na strani neplačnikov (ne samo večjih, tudi pri manjših). Vse se namreč da zmenit (ne govorim samo na pamet), ampak je pa potrebno k težavam resno pristopit... Ne vem pa, zakaj ima folk fetiš na to, da je potrebno 'banko nategnit'... ker namreč to v praksi ne gre in potem se problemi samo eskalirajo...

Z blokadami na računih je pa tako: najprej je fajn preverit, zakaj mu banka sploh trga prilive. Če je imel odobren limit na TRR, pa je pogodba o limitu potekla, je potrebno limit seveda vrniti oz. se pogovoriti o podaljšanju. Se je brat sploh poskusil dogovoriti?
Če pa je račun blokiran zaradi izvršbe s strani DURS-a ali sodišča, potem pa banka itak nima nič zraven. Banka je kot opravljalec plačilnega prometa zgolj dobila sklep o izvršbi, ki ga mora izvršiti točno na način, kot to v njem piše.... in če komu ni všeč kaj v njem piše se mora pač pomeniti z DURS-om, ali sodiščem. itd...

RockyS ::

sss je izjavil:

Haha kako odločno zvenijo nekateri. Bi rad videl sceno ko brata, sestro ali celo starša vržejo na cesto zarad odvisnosti.
Super.

Če se mogla vaša sestra prostituirat za fiks bi vam bilo vseeno?
Najlažji je bit pameten, če nimate tega problema.


Če bi že 10x bila na zdravljenju, bila lena in za povrh še mene in mojo družino žicala za fix potem bi mi bilo vseeno.

Poznam dosti odvisnikov, ki delajo 8-10h/dan in pridno služijo denar za svoje potrebe. Šefi za večino vedo kaj se dogaja ampak jih njihovo privatno življenje ne zanima, ker so pridni in pošteni delavci.

Buggy ::

ne vem no...ce bi bil sam sef bi se prekleto zamislil kako lahko zaupam takemu zaposlenemu (fokus).
Tiho podpiranje tega je samo izkoriscanje situacije sebi v prid, dokler ti je tak clovek se profitabilen.
Kar se kredibilnosti tice pa verjetno ni zgubljati besed. Kasksna pomoc v taki ali drugacni obliki se preden clovek zabrede pregloboko je s strani sefa morda bolj smoterna ali mu pa pac tako stanje pase?

Pyr0Beast ::

Zaupanje je kvečjemu večje, kakor tudi izkoriščanje no money=no fix
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Buggy ::

Pyr0Beast je izjavil:

Zaupanje je kvečjemu večje, kakor tudi izkoriščanje no money=no fix


mhm..dokler ni "I will sell all of your stuff for my fix"

tukaj ni racioanlega razmislanja..preberi se enkrat kaksen problem ima njegov brat samo z banko, kjer je legitimno koristil limit.

Lion29 ::

tezko je razumeti ljudi v stiski.... se tezje pa druzinske dinamike v takih situacijah.... neumno je pavsalno ocenjevati ljudi

kar se tice pa potnih stroskov bi se stirnjal

ko je izvrsba na placi, je po zakonu zapovedana ena minimalna cifra, ki je banka ne sme zaseci, ki dovoljuje osebi, da prezivi...

ce nekdo dobi 700 evrov place in mu pustijo le 400 evrov za celi mesec, da prezivi (hrana, racuni, najemnina)... je res bolano...ta cifra je veliko prenizka...

zdaj si pa predstavljajte, da se ta clovek mora furat se 50km v sluzbo vsaki dan... potni stroske dobi povrnjeno, a mu banka lih tako vzame...potnih stroskov je lahko vec kot 150e... cloveku ostane pol 250e... zato da celi mesec prezivi? velikokrat se za hrano ni, kaj sele za najemnino in stroske...

potni stroski so REALNI stroski, ki jih rubezi nebi smeli vzeti, malice ravno tako ne!

ce zelijo na bankah, dursu ali kjerkoli, da nekdo nek dolg (ki ga je pridobil iz razlicnih razlogov) odplaca mu morajo omogociti neko dostojno zivljenje in moznost da ta dolg odplaca.... namesto da mu ostane le 250e, mu raje poberejo manj ampak si zagotovijo da bo situacija veliko bolj vzdrzna zatorej vec moznsoti, da bo trajna in bo dejansko clovek odplacal dolgove... v nasprotnem primeru bo primoran sluzbo pustiti in raje delati kaj na crno banka bo tezko rubila denar, ki ga oseba dobi na roke
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

T-h-o-r ::

legalizacija vseh drog takoj

narkomani pa bi lepo hodili v lekarno po šuse, pa plačevali bi višje zdravstveno zavarovanje
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

kmetek ::

Takoj za!

RockyS ::

Buggy je izjavil:

Pyr0Beast je izjavil:

Zaupanje je kvečjemu večje, kakor tudi izkoriščanje no money=no fix


mhm..dokler ni "I will sell all of your stuff for my fix"

tukaj ni racioanlega razmislanja..preberi se enkrat kaksen problem ima njegov brat samo z banko, kjer je legitimno koristil limit.


Dokler ga plačaš ni takega razmišljanja. Kak pa ni plače pa bi tudi jaz razmišljal o tem, pa čeprav se ne drogiram. Čakat 5 ali več mesecev na plačo... bolano. Stisneš šefu zlati šus.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

pirat ::

Nehajte nabijat, da 'banke si vzame'...

Vzame upnik na podlagi sodne odločbe, upniki pa so običajno DURS (predvsem pri samostojnih podjetnikih), kakšna policija ali mestni redarji (iz naslova neplačanih kazni), občasno sodišče (zaradi npr. neplačanih preživnin), upniki so leasing hiše (obroki za avte...), Simobili, Mobiteli (neplačanih računi za telefon).. itd... Banka samo izvrši transakcijo.

Banka je upnik le v tovrstnem primeru, ko je zapadel limit, ki ni bil vrnjen, ali pa ko nekdo ne vrača kredita. Pa razmišljate o tem, da če si človek nekaj od banke sposodi (kar pomeni koriščenje limita), da je to potem potrebno vrniti ali pa se vsaj držati pogojev za to, da se limit podaljša?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kredit (in moje želje)? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7815806 (13668) Invictus
»

NLB najboljša banka (not) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6210678 (8719) nekikr
»

Znižanje limita (-) na banki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5318596 (13227) GrimReaper
»

kako "reversat" bančno nakazilo ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11017709 (10346) lexios

Pravne države ni

Oddelek: Loža
404392 (3533) Ziga Dolhar

Več podobnih tem