» »

Slovenski prevod za MIUI

Slovenski prevod za MIUI

roli ::

Zanima me, če slučajno obstaja kak Slovenski prevod za MIUI Android ROM. Jaz sem zamenjal telefon sedaj pa bi svojega Milestona dal svjoi mami ali pa fotru. Problem pa je, ker noben od niju ne razume kaj dosti Angleško tako, da bi rabil nekje Slovenski prevod.

Oziroma, če že ni prevoda za MIUI, a obstaja Slovenski prevod vsaj za stock Froyo?
http://www.r00li.com

king67 ::

CM7

lp,
king67

roli ::

CM7 ima slo prevod? Pa še en problem je tukaj - za Milestonea uradnega CM7 ni - sicer je neuradni port ampak po pravici povedano mi to ni najbolj všeč. Za MIUI sem iskal pa ga nažalost ne najdem, za stock 2.2 android (zadnja verzija, ki je uradno požegnana od Motorole) pa ne vem, če obstaja
http://www.r00li.com

6151 ::

oxygen ima tudi Slovenščino.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

roli ::

Ampak tega sploh ne najdem za Milestone.

Grrrrr zakaj mora ravno MIUI bit tist, ki nima slovenščine? Že ta verzija MIUI ROMa, ki jo uporabljam je malo potwekana in prirejena posebej za Milestone (original MIUI za Milestone je slabši). Tako ima not že vgrajen overclock na 1GHz pa še par bonbončkov, ki Milestone naredijo dejansko hiter. Edini drug ROM, ki je še delal spodobno je bil original Motorolin 2.1 android. 2.2 je bil zanič, default MIUI pa tudi ne kaj dosti boljši (če ne celo slabši). Bojim se, da bo CM7 isto sranje - sploh, ker MIUI bazira na njem.

Hmm mogoče obstaja MIUI v hrvaščini?
http://www.r00li.com

krop ::

za miui imaš jezikovni paket. Kolk je meni znano je uporabnik gepardus iz slo-androida naredil slovenski prevod:D

Mavrik ::

rolihandrej: Tvoji problemi verjetno izvirajo z dejstva, da Android uradno govori slovensko komaj od različice 2.3. Tako MIUI lepo deluje v slovenščini če imaš spodaj Android 2.3.
The truth is rarely pure and never simple.

profii ::

Miui prav lepo govori slovensko...

Mavrik ::

Aja še ena malenkost: tisti ko delajo te ROMe včasih odstranijo jezike iz ROMov, zato da zmanjšajo velikost. Zato se ti tudi občasno zna zgoditi ta kakšen 2.3 ROM ne bo imel slovenščine.
The truth is rarely pure and never simple.

mn ::

Mene pa zanima katero verzijo MIUIja imaš? Ker jaz sedaj uporabljam original MIUI pa je izkušnja recimo temu bitter sweet.

profii ::

Kaj pa te moti pri romu?

mn ::

Počasen. Res pa da imam precej staro verzijo.

king67 ::

Za Milestone obstaja MIUI rom ver 1.12.9. Domnevam, da je tudi v slovenščini, saj za Ideos x5 je.

lp,
king67

profii ::

mn je izjavil:

Počasen. Res pa da imam precej staro verzijo.


Zanimivo, na Desire je eden hitrejših :)

roli ::

Malce sem pozabil na tole temo. Torej MIUI, ki sem ga imel gor ni bil ravno star ampak je bil malce popedenan MIUI za Milestone, ki sem ga dobil nekje na XDA forumu - ker vsebuje nekaj sladkorčkov samo za Milestone in deluje odlično. MIUI z original strani pa je deloval dokaj porazno v primerjavi s tem. Ni pa imel slovenščine to je pa res (mislim, da je imel 5 jezikov gor).

No na koncu sem vzel CM7, ki deluje zadovoljivo. Mati je zadovoljna, jaz pa tudi, ko mi ni potrebno več prenašati androida :D.
http://www.r00li.com

jastreb ::

prvič kupijem pametni telefon in imam vprašanje:

1. ali res s tem, ko namestiš operacijski sistem MIUI na telefon, izgubiš garancijo pri operaterju?
2: a je MIUI hitrejši od samsungovega androida ali je zgolj vizualno privlačnejši?
jastreb

Zvezdica27 ::

lp,

1) ne vem, morda: pokliči na servis in vprašaj

2) ja in ja, po mojih izkušnjah, ki so stare točno 3 tedne.

zz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MIUI v slovenskem jeziku (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20335286 (18338) BOCo.
»

Android 2.3

Oddelek: Mobilne tehnologije
8981 (572) Luka321
»

Huawei Ideos X5 - Android 2.3

Oddelek: Pomoč in nasveti
133062 (2563) ;-)
»

Telefon Huawei U8800 IDEOS X5

Oddelek: Pomoč in nasveti
256663 (5183) -valvoline-
»

CyanogenMod s pol milijona uporabniki

Oddelek: Novice / Android
338396 (6680) Blisk

Več podobnih tem