» »

Huawei Ideos X5 - Android 2.3

Huawei Ideos X5 - Android 2.3

X-Men ::

Lp, glede na to, da je na voljo Android 2.3 za Ideos X5; a ga je že kdo probal in kako deluje. Se pojavljajo kakšne napake?

TOP ::

Kje si našel ,da obstaja,ker bi probal

-valvoline- ::

lol jaz bi tudi. Nič nisem najšo na netu.

Wox ::

Tule je.
Commodore 64

OmegaBlue ::

To kar je zunaj je beta različica namenja testiranju na kitajskem trgu, rom je tudi brez google applikacij. Če bi radi 2.3 dajte gor miui rom.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

XKEKAX ::

Pozdravljeni,

bom pisal kar v to temo. Lepo bi vas prosil za eno pomoč. Namreč v tem sem praktično nov in ne vem kako in kaj. Na svojem ideosu x5 imam nameščeno tisto tušmobilovo verzijo androida, rad bi pa si dal neko novejšo (2.3 ali kero priporočate). Bi mi lahko prosim nekdo razložil katero verzijo je najboljše dati gor (da bo STABILNA) in predvsem opisati postopek inštalacije ? Saj sem iskal po tem forumu, vendar nisem ničesar našel oz. nisem ničesar razumel (kaj je ROM, MIUI, itd.).

Res bi bil vesel če bi mi kateri od Vas pomagal !

Lp,
Marcel

MisterR ::

Na mojem x5 ni bilo nobenega tušmobilovega roma ampak factory android.

Uporabljam MIUI že nekaj časa, ampak sedaj nima več podpore in bom verjetno preklopil nazaj na cyanogen mod 6 oz. 7 če bo delovalo.

XKEKAX ::

mislim tisto verzijo "osnovno" (2.2.1 verzija).... ko jo dobiš pri tušmobilu, rad bi si pa upgradal na 2.3.5 (stabilno in preverjeno verzijo) vendar nevem kako to storiti. Če bi mi lahko kdo prosim napisal postopek in pokazal kaj dati gor.

Lp

MisterR ::

Na forumu http://slo-android.si/ vse piše.

XKEKAX ::

Sem malo pogledal na stran. Hvala ti.

Torej kaj predlagaš ? Da si dam gor CM7 ?

TOP ::

Jaz sem si dal gor 2.3.5 verzijo in moram reč,da je sedaj GSM skoraj popoln resnično dela fenomenalno še bolj odzivno in kar je najvažnejše hitreje se prižge.Edina zamera pa je da zdrži baterija še nekoliko manj časa,pa aja slike dela malo bolše.Je pa simpl kot pasulj za gor dat ta nov andronoid.

TOP je izjavil:

Jaz sem si dal gor 2.3.5 verzijo in moram reč,da je sedaj GSM skoraj popoln resnično dela fenomenalno še bolj odzivno in kar je najvažnejše hitreje se prižge.Edina zamera pa je da zdrži baterija še nekoliko manj časa,pa aja slike dela malo bolše.Je pa simpl kot pasulj za gor dat ta nov andronoid.

Če rabiš pomoč ni problema.Samo uprašaj.

XKEKAX je izjavil:

Sem malo pogledal na stran. Hvala ti.

Torej kaj predlagaš ? Da si dam gor CM7 ?

Malo pazi okoli leh romov,ker če kaj zezneš adijo garancija,medtem ko tale nadgradnja ni problema,ker je z uradne strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

6151 ::

XKEKAX je izjavil:

Sem malo pogledal na stran. Hvala ti.

Torej kaj predlagaš ? Da si dam gor CM7 ?


MIUI daj gor.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Reycis ::

Uradni 2.3.5 je bomba napram 2.2.1. Popravljenih veliko kriticnih bugov, ki so kvarili uporabnisko izkusnjo in zrli baterijo.

;-) ::

Sedaj sem 2 meseca imel iphone 4, in sedaj sem spet na ideos x5.

Nevem ali se mi zdi al je telefon po 2 mesecih uporabe zanič. Baterija se sprazni v prej kot 12 urah-je pa res da skoz laufa internetna povezava 2G. Osvetlitev na minimum lih da vidim kaj pa vse šteka bilokateri rom naložim (probal sem MIUI in Oxygen pa še nekega okleščenega ki naj bi bil clean, simple in nepožrešen). Sedaj sem dal gor spet oxygen ker mi najbolj paše. Verzija je 2.3.5.

Telefon šteka počasi odpira brskalnik in programe, ko hočem prekinit klic nemorem takoj v sekundi ampak sigurno rabi 2 sekundi da ko dam telefon iz ušesa da se ekran nazaj prižge...konstantno nič 1x manj drugič bolj skoz ima lag.

Ma kdo kak predlog kaj bi še naredo, vrjetno če ga nesem na servis in rečem da šteka se mi bojo smejali.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei IDEOS X5 U8800

Oddelek: Mobilne tehnologije
233355 (2695) errhec
»

Zamujanje zvoka IDEOS X5

Oddelek: Mobilne tehnologije
81847 (1657) whitefish
»

Huawei Ideos X5 2.3 - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
212635 (2070) 6151
»

Google objavil izvorno kodo za Android 4.0.1

Oddelek: Novice / Android
3010004 (6921) KoMar-
»

Kateri Android kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5112381 (10823) PC-Freak

Več podobnih tem