» »

Filmi v angleškem slog

Filmi v angleškem slog

d0rK ::

Že od nekdaj uživam v dobrem filmu. Še bolje je pa če ta film nabit z humorjem ter v pristni angleščini seveda.
Do sedaj sej si ogledal tri filme, ki zadoščajo tem kriterijem in jih v marsičem presegajo.
To so: - Lock Stock and two smoking barrels
- Snatch
- in Mean Machine


Sedaj pa vprašanje: Če mogoče še kdo pozna kakšen film, ki je podoben tem, ima enake igralce, enak stil itd., ga prosim, da me o njem obvesti.

Seveda da naši preljubljeni moderatorji ne bi po kakršni koli možnosti zaklenili teme ^_^ Vas prosim, da seveda govorimo o DVD-jih, drugače pa če ste našli kaj kar tukaj po pravilih naj ne bi smeli objaviti pa Vas naproščam da mi pošljete email.

Lep pozdrav in vesele praznike,
Jurij O.

Tomi ::

Če ti je všeč angleški humor, in ti je vseeno, kdo igra, ti priporočan serijo Monty Phyton, ali pa njihive filme, recimo Life Of Brian. Gre za tipično zajebancijo iz vsega, kar se da, samo je pa res, da je pa potrebno imeti vsaj malo "angleškega" razmišljanja.
metrodusa.blogspot.com

Sergio ::

Film, v katerem se "trčita" ameriška ter angleška kultura, ter je narejen tudi tako, da izpostavlja angleški način razmišljanja ter humor, je "The 51st state", v njem igra Samuel L Jackson. Poglej si ga. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Brane2 ::

Yeah, the 51-st state has my vote...

Brane2 ::

Pa še "Trainspotting". Definitivno spada v to kategorijo...

mirage ::

Kul filme ju tudi Monthy Pyton And The Holy Grail, ki ima iste igralce kot Lige of Brian. Ob obeh filmih se režiš, ko prfukjen:D .

Thomas ::

Bolnica Britania mi je prišla na misel.

Pa vse epizode Emme Peel (Maščevalci) in Department S. S tem so sicer mislili resno, ampak je še bolj hecno.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Bob Rock ::

monthy pyton meaning of life

d0rK ::

Hehe fantje..Glede The 51st state sm že pogledal pa nažalost pzabil omeniti..Se oproščam..monthya pa bom poskušal čim prej dubiti.. :D The 51st State je pa itaq prou zakon film! :)

Kaboom ::

monty python all the way

And now for something completely different...

serije razturajo, skeči so ubijalski, pa Life of brian je najboljši, gledal sem pa vse njihove filme...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

San ::

Glej Black Adder na HTV, sam je žal serija že bolj pri koncu - Bean mu ne seže do gležnjev!

Mercier ::

Sedaj pa vprašanje: Če mogoče še kdo pozna kakšen film, ki je podoben tem, ima enake igralce, enak stil itd., ga prosim, da me o njem obvesti.
Na Kitajskem jedo pse (I Kina spiser de hunde) - Lasse Spang Olsen

Tole je tarantinovsko, sicer ne po angleško, film je danski. Jaz sem krepaval od smeha.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Filmi, ki bi jih lahko gledali 100x (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
17735584 (20479) GrimReaper
»

Angleške komedije

Oddelek: Sedem umetnosti
4210826 (7192) driver_x
»

kaj vas spravi v smeh/krohot

Oddelek: Loža
452710 (1956) Roadkill
»

Najbolj smešen film

Oddelek: Loža
233980 (3299) BigFoot
»

Monty Phyton

Oddelek: Loža
201681 (1465) Dr.Miha

Več podobnih tem