» »

kaj lahk sam od 26-2.1.2003 mečemo petarde?

kaj lahk sam od 26-2.1.2003 mečemo petarde?

Klemenn ::

ok..vzdržte se takih : ne metat petard pa tako naprej..neki povejte...kaj lahk tut pred 26.12.2002 mečemo kako tako lažjo pirotehniko? kake sršene pa kake blackcat rakete...pa to? :\

_Mortal_ ::

Jz lehk čez oken
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

BoGo ::

Kolikor jaz vem, je prepovedano izven tega termina metati petarde, za rakete pa nisem siguren... :'(

R0K ::

Pesda vsak jutr, k pridem v šolo sam poka pred šolo. Kva bo še leto delal na nov let. Jest nevem kje folk tolk robe dobi :P :)

Alpa vrjetn eni sparajo celo leto, da grejo pol v avtrijo pa si dol prpelejo 100paketov pirat pa še za posladek par paketov meg..heh :D

tejo ::

Kolikor vem, veljajo časovne omejitve pri uporabi pirotehnike samo za zadeve, katerih glavni efekt je pok.

Drugače pa ne more škoditi, če kdo prebere tole:
Tako je uporaba pirotehničnih izdelkov, katerih glavni učinek je pok, dovoljena v času med 26. decembrom in 2. januarjem. Toda tudi v tem času je prepovedana uporaba v strnjenih stanovanjskih naseljih, v zgradbah in v vseh zaprtih prostorih, v bližini bolnišnic, domov za ostarele, vrtcev, šol, cerkva, kinodvoran, gledališč, na stadionih, v prevoznih sredstvih namenjenih potniškemu prometu, na drugih površinah, kjer potekajo športne ali kulturne prireditve, ter na mestih, kjer je naključno zbrano večje število ljudi. Klik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

Slaine ::

Sam tko: če boš vrgel petardo nekje med bloki PRED tistim datumom, fašeš kazen 100k! kazni so med 100 in 500k!
Slaine - The King of Kings ...........''Some of us are born to die''

Reso ::

Edin prov!
Ce kdo hoce med drugim rokom petarde nej gre v al-kajdo!

brzy ::

Jaz sem za to, da se petarde prepove oz. naj se termin zmanjša samo na novoletno noč. Naj si dajo duška tisto noč, če že tako hočejo. :D

R0K ::

brzy zakoni so zato, da se kršijo. Če bi jih prepovedali oz omejili samo na novoletno noč, bi jih folk pred tem datumom še bolj z veseljem metal..taki pač šo...

Pa tut lohk vidimo, da je v Amsterdamu zlo malo zadetih po ulicah, pa čeprav imajo legalizirano travco..če bi bila tut pri nas, bi bilo veliko bolje...vsej en kafič v mestu, kjer bi se lahko bakala pa je..stvar rešena..noben se nebi na nobenga pizdu..tistem k bi pač pasal bi šol tja, tm nabavu, spil še en čajček zrolal đolico pa je..

:\

Thrivial ::

ROK: sem popolnoma za. En zaprt, pokrit, betonski prostor, ki bi bil namenjen zgolj in le metanju razlicnih pirotehnicnih sredstev. Na lastno odgovornost seveda, velikosta pa odvisna od stevila prebivalcev v okraju. Potem naj pa ropotajo kolikor hocejo... in jim um da.

P.s. Trava v Nizozemski ni legalizirana.

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Sergio ::

Thrivial, ravno to sem hotel tudi jaz pripomniti. Glede trave, namreč. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

R0K ::

Kako ni? Kaj točno pa je legalizirano?

darh ::

[JULES]
Okay so, tell me again about the hash bars.

[VINCENT]
Okey what do you want to know?

[JULES]
Well, hash is legal over there, right?

[VINCENT]
Yeah,It's legal but it ain't hundred percent legal, I mean, you just can't walk into a restaurant,
roll a joint and start puffin' away. They want you to smoke in your home or certain designated places.

[JULES]
And those are the hash bars?

[VINCENT]
Yeah, It breaks down like this, ok, it's legal to buy it, it's legal to own it,
And if you're the proprietor of a hash bar, it's legal to sell it.
It's legal to carry it, but...but that dosen't matter, 'cause, get a load of this; all right,
If you get stopped by a cop in Amsterdam, it's illegal for them to search you.
I mean that's a right the cops in Amsterdam don't have.

[JULES]
Oh, man, I'm goin', that's all there is to it. I'm fuckin' goin'.


(Pulp Fiction) 8-)
Excuses are useless! Results are priceless!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam silvestrovat - brez pokanja?

Oddelek: Loža
476854 (4505) scipascapa

Petarde (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
40170104 (51870) dzinks63
»

Pirotehnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9926407 (21649) jest10
»

Nov zakon o uporabi pirotehničnih sredstev (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19914206 (10067) Pyr0Beast

Več podobnih tem