» »

Win ME in serijski TM printer

Win ME in serijski TM printer

l0wc4 ::

Danes sem v službi cel dan rihtal eno stvar pa nikak ne deluje. Imamo še nekaj apliakcij za poslovanje trgovin napisanih v Clipperju in tečejo pod DOS-om. Aplikacija kot taka deluje super, toda ne morem pa nikakor usposobiti, da bi mi pisalo na serijski printer iz te aplikacije. Probal sem že 1001 način pa nič. Ne del, nikak, ... :|

Je kdo že kaj delal s tem? Nujno bi rabil pomoč ali kakršno koli idejo, čimveč idej. PRegledal sem deja.com in google.com pa nikjer nič uporabnega. Če naložim Win driverje za dotičen serijski printer potem dela, toda samo iz Winsov iz DOS-a pa ne. Tisti DosFix program za RealDosMode tudi ne deluje. Help me ..... :O

Senf ::

Oj,
enkrat sem imel problem, da win driverji nikakor niso delali. Moral sem nastaviti na generic printer in z nekaj nastavitvami v aplikaciji je po tem končno začelo delati. Preizkusi, mogoče bo ratalo.
LP
Senf

l0wc4 ::

Pisal sem o serijskem printerju in ne paralelnem. In gre se za pisanje iz clipperjevih dos aplikacij pod Windows ME. :'( Naj me kdo do jutri reši, drugače bom spet cel dan zabil na servisu s to glupo mašino.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Emulator starega tiskalnika - sploh obstaja?

Oddelek: Kaj kupiti
343258 (957) styrian
»

POS tiskalniki in v DOS okolju

Oddelek: Pomoč in nasveti
102497 (1881) Duhec
»

Zakaj Linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
734147 (3209) suse80
»

Linux vs. Windows; v prihodnosti... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1199280 (7446) poweroff
»

kako določit printer na LPT2 v W2K?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121444 (1332) ToniT

Več podobnih tem