» »

winME in Win2k

winME in Win2k

Matty ::

Torej. Imam instalirana oba sistema, WinMe na disku C in Win2k na D (potem pa se nekaj particij). Problem je v tem, da so se mi WinME kar naenkrat sesuli (mam jih samo za spilat, mislim da je bil zadnji spil HL:CS), instaliral nisem nic ze kaksna 2 tedna... V Safe mode sicer grem lahko (in tam vse zgleda ok), vendar ne morm normalno pridet not. System restore odpade, saj je izkljucen (yep, kaj morem...). Kot kaze bom lahko samo disk formatiral in na novo instaliral... Zdej me pa zanima... znajo bit kaksni problemi z Win2k, s tem ko bom reinstaliral winme... Verjetno bom mogu pognat ponovno setup z Win2k, da bo spet poganjal dual boot...

Pozna kdo se kaksno drugo moznost?

whatson ::

mislim da ne bo nobenih problemov... boot loader za win2k itaq gori ostane.. če nebo delalo pa editiraj boot.ini datoteko...

Matty ::

Eh... disk c je ze formatiran in tole pisem iz WinME... Mam pa en drug problem? Kako zdej vzpostaviti boot? (vem to vprasanje je blo ze 101krat tuki, tud sam sem to pred nekaj meseci ze uspesno izpeljal...)
Mam narejene vse 4 boot diskete pa emergency repair disk... Vendar ko dam po bootu iz disket opcijo repair (in potem zahteva emergency repair disk) ne popravi boota, tako da se vedno ni dual boota in mamo samo WinMe :(((

andrej ::

ko izberes Repair potem ne izberi automatic ampak manual, potem pa boot environment oz. nekaj v tem smislu...

Matty ::

takole... zdej dela...

andrej... res je vse kar si ti rekel, samo MENI NI DELALO, pa sem 5x pognal... potem sem pa pognal se enkrat win instal... prekinil, in se enkrat pognal ta recovery... in dela :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WinXP & WinME

Oddelek: Pomoč in nasveti
111194 (1047) Justy
»

boot loader

Oddelek: Operacijski sistemi
131295 (1147) tejo
»

win2k + winMe

Oddelek: Pomoč in nasveti
71030 (940) Can
»

win2k setup help

Oddelek: Pomoč in nasveti
201893 (1679) alien-w
»

win me sux?

Oddelek: Operacijski sistemi
232480 (2297) Matty

Več podobnih tem