» »

Excel

Excel

Maja6 ::

Zdravo, jaz bi pa lepo prosila za pomoč.
Na Excelu 2007 ne vem nastavit,da bi mi namesto vejice prikazal pike in obratno. Sem namreč v angliji in včasih so podatki z vejico, včasih z piko. Kako se to preklaplja?
Za pomoč bi bila zelo hvaležna.
Maja

harvey ::

Pod "Regional settings" - Customize regional Options v tvojem operacijskem sistemu nastavi List separator na . in pod Currency decimal symbol , in digital grouping symbol .
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Maja6 ::

Hvala lepa za nesebično podajanje znanja. Zakon ste!

bdoxx ::

zdravo :),
jaz mam tud en problem, na excelovh grafih mi printer ne printa številk oz vrednosti, ki so napisana na stoplcih oz v grafu.

Lp

nkgacm ::

Mene pa zanima ena stvar v Excelu. Imam več excelovih datotek in bi jih rad spravil v eno datoteko z večimi zavihki. Če kdo ve kako bi bil vesel pomoči. Hvala

3man ::

Odpri daoteke, ki vsebujejo zavihke, ki jih želiš prenest in tudi tisto datoteko v kateri jih želiš na koncu imet.
Desni klik na zavihek, ki bi ga rad premaknil.
Izberi Move or Copy (verjetno premakni ali kopiraj v SLO verziji)
Izberi datoteko, v katero bi rad prenesel ali kopiral zavihek in OK.

nkgacm ::

Ja na tak način sem delal. Ker pa imam tega precej in bi trajalo res dolgo me zanima ce obstaja način da označiš vse datoteke in jih z kakim ukazom "vržeš" v eno datoteko z večimi zavihki. Če ne pa vseeno hvala. Lp

darkolord ::

Z macrom bi seveda šlo (precej enostavno)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

nkgacm ::

Glede na to da je moje znanje o Excelu na nivoju začetnika bi bil vesel če bi mi lahko to razložil. ( če je res tako enostavno :P )

Ajrina ::

Eno vprašanje. Imam excelov dokument, kjer so določene celice s formulami zaščitene, da jih uporabniki ne sesujejo. Se da, da bi vse ostale zaščitila samo za oblikovanje? Npr. če imam določeno, da je oblika čas in so zelene barve, da tega ne morejo spremeniti.
Če se da - kako?

prtenjam ::

Ne, v Excelu ni načina, da bi uporabniku prepovedali spremembo formata celice v kolikor dovolite vnos v to celico...
Matjaž Prtenjak
https://mnet.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pomoč v excelu (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
628678 (3007) omni-vor
»

Excel kopiranje vsebine iz zaklenjene celice brez odklepa

Oddelek: Pomoč in nasveti
151519 (1257) mirator
»

Excel pomoč

Oddelek: Programska oprema
121702 (779) P=LN
»

Excel vse sorte

Oddelek: Programska oprema
262492 (1789) jozekuch
»

excel uprašanje

Oddelek: Programska oprema
91437 (848) bdoxx

Več podobnih tem