» »

eksplozija monitora

eksplozija monitora

boštjan ::

včeraj zvečer se mi je zgodila manjša eksplozija monitora.pok je bil kar glasen in se je pokadilo kot da bi indijanci borbene znake pošiljali:D .Seveda sem neso na servis in hvalabogu še je garancija.mene samo zanima,če kdo ve kaj naj bi se zgodilo in če je še popravljivo.sprašujem zato,da mi ne bi vrnili ta starega pa bi spet čez en mesec spet na servis hodo.je pa to že v 6mesecih drugič,da sem ga na servis pelo.

nuclear ::

Vpraši jih ka je blo,če ti bojo še enkrat dal nazaj popravlenga...


Good Puppy, Good Puppy

AngelOfDeath ::

Pok lahko povzročijo različne stvari v monitorju.

boštjan ::

npr.,ne pozabi tudi pokadilo se je,oz.se je kakih 10sekund,pa smrdelo po zažgani elektroniki

Han ::

Verjetno je razneslo kakšen kondenzator. Kateri monitor je to?

boštjan ::

likom,i bet u never heard of it

Han ::

Je, čista eksotika. >:D

boštjan ::

saj zdaj mi je žal da nisem takrat 10k dal poleg pa bi samsunga mel.

MilkyWay ::

Kdo ti pa garantira, da se pri samsungu ne more zgoditi kaj podobnega? Nikoli ne veš.

boštjan ::

zaenkrat še nisem zasledil tega da bi se keremu novemu samsungu pokadilo,le blinkanje.no meni je tudi na cajte blinkno,no pol pa eksplozija.

AtaStrumf ::

Ponavadi res ni pametno šparat tistih par čukov, ampak kaj ko ste ponavadi taki hudo trmasti in se ne date prepričati dokler ne občutite posledic na lastni koži. Včasih sem se še trudil, zdaj pa če nočejo poslušat, jih pustim da se sami naučijo. Tako si še najbolj zapomnejo :D. Drugače pa moje sožalje, vem da je beda če te zeza monitor. Tudi mene je čist nov 19" Samsung Trinitron, tako da nikoli ne veš a bo delal kot more al ne. Gre samo za verjetnosti, ki so ti bolj vprid če daš več denarja. Sedaj mi dela OK, ampak samo zato ker imam novega. Staremu ni bilo pomoči, Samsung gor ali dol.

Zgodovina sprememb…

whatever ::

Pol mam jst še zegn, men se namreč sam ugaša na vsake par ur.:\

Paramedic ::

Js mam tut en problematičn monitor: preklaplja svetlo/temno - kot bi svetlost štimal, ampak v trenutku:|.
End transmission.

fRiK0 ::

No ja men se je prejšn tedn podobno zgodil z SAMSUNGOM (ni več garancije) pa se popravilo ni splačalo pa mam zdej nov (star) 21 inčn digital upam da bo ta vsaj tok cajta zdržu k un... Aja a kupi kdo fentanga samsunga??:D
Hvala

LP Tadej

Alec999 ::

friko >> kok hoces zanga :D

boštjan ::

zdaj pa eno pravno vprašanje. če tega monitora ne morejo popravit.v kakšni vrednosti bi mi morali novega ponudit?jaz sem dal za tega 48k.ali mi morajo tudi novega dat za toliko?

AtaStrumf ::

Kolikor jaz vem ti morajo dat ekvivalentno kvaliteto oz. če nimajo na zalogi najbljižji boljši izdelek. Lahko pa zahtevaš denar nazaj, če ti ga ne morejo popravit oz zamenjat za novega al pa doplačaš razliko do tistega, ki ga ti hočeš. V Italiji so kolegu Athlona XP 1600+ zamenjal za 1800+ ker takrat ni imel 1600+ na zalogi (čeprav ga je model po lastni krivdi skuru), pa takrat so bili XP-ji še draga roba in razlika med 1600+ in 1800+ ni bila tako majhna kot zdaj.

boštjan ::

da bomo proizvod ,ki ne bo popravljen v omenjenem roku(45dni),na vašo zahtevo zamenjali z novim oz.vrnili vplačani znesek
to piše na garancijskem listu.zdaj pa me zanima ali lahko jaz zavrnem njihov nov monitor,ki mi ga hočejo dati in zahtevam denar,da si ga bom sam kupil.
Sprašujem zato,ker mi bodo ziher hotli dat kakega relysisa,jaz pa bi si raje kaj boljega kupo.

Firebat ::

Pri katerem podjetju mas garancijo
?

boštjan ::

Pri katerem podjetju mas garancijo

PCX v Mariboru, kupo pa pri PC SISTEMIH.to je tu vseeno pa te isto

AngelOfDeath ::

kok jaz vem ti morjo dat nazaj denar če zahtevaš, lahko pa jih vprašaš če ti dajo za doplačilo kakšnega boljšega.

boštjan ::

samo za taki dnar ko sem jaz ta shit kupo,dobim danes samsunga 755 dfx,ki je ziher 100% bolji,samo ne mislim doplačevat,ker je cena ista


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

počen plastičen rob zaslona prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
967683 (4502) 49106
»

Katastrofalni servisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
677270 (4740) zcetrt
»

Comtron ne da reklamacije na en mrtvi piksel

Oddelek: Loža
474303 (2777) kuglvinkl
»

Utripanje monitorja Samsung 959NF (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
523860 (2812) mato22
»

Sestavite do 300.000 SIT računalnik??!!?

Oddelek: Kaj kupiti
271940 (1386) Airskull

Več podobnih tem