» »

Obupal!

Obupal!

Rambo ::

Torej pred kratkim sem kupil tale sistem:
AMD xp 2000+
QDI Kudoz 7x
256 DDR 2700
GF Ti 4200 64 ddr...
Od prej imel že IBM 40 Gb, DVD Liteon, LG 16x snemalnik...
Mislil sem, da bo ta sistem deloval 101 %, pa se je zgodilo obratno.

1. Igre kot so Medal of Honor, No one lives forever 2 in vceraj Soldier of fortune 2... mi full ŠTEKAJO;(. Ne vem kaj naj se naredim, gor mam pa cist nove gonilnike od Nvidie in Via cipovja...

2. Racunalnik se mi nalaga vec kot minuto in pol, ceprav mi je prodajalec rekel, da se ta plata ful dolgo nalaga....


3. Poslusam MP3-je, zazenem kaksen film racunalnik se resetira kar tako sam od sebe......;( ;((

Prosim za kaksen koristen nasvet, kaj naj se naredim.!

Hvala

  • spremenil: alien-w ()

Mr.B ::

Poglej če je hladilnik za procesor vredu gor , oz. kakšno temeraturo imaš. Sicer glede na to, da se ti resetera , drugi del ni pomemben apak, mi drugače povej pri kaki resoluciji igraš.Nekaj je definitivno narobe , jaz bi najprej res preveril hladilnik.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Rambo ::

Glede hladilnika... ni panike ker mi ga je gor naredel prodajalec kjer sem kupil plato in procesor......ne bi pa rad racunala nosil nazaj, ker nisem vseh komponent kupil v isti trgovini in bi potem mastno placal....
Procesor ima drugače 47 stopin.

Rambo ::

Resolucija je 1024 x 768, pa vseeno mora delati gladko pa ce tudi bi igral na 1600 x 1200, druge nastavitve so taksne kakrsne mi da racunalnik.

Jebiveter ::

1. Kaj pa napajalec? Koliko W? Glede restavrvo je mogoce, da ne supplyjas dovolj toka in se ob malo vecji obremenitvi resetira oz. upocasni sistem do take mere, da ni uporabno.

2. Daj gor Win2000 -> 100x boljse!

Zaenkrat toliko...
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Mr.B ::

Ne se preveč zanesti na prodajalca. Drugo pa je res možen napajalec.
Preveri v BIOSU temeraturo , drugo koliko močan je tvoj napajalec.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Rambo ::

Aha napajalec je 300W, kar bi po moje moglo biti dovol, res pa je da mam 3 ventilatorje gr pa tut malo W požre. Widnowsi so Xp..........samo po moje napajalec ni, ker ma moj frend tut xp-ja 2000, 256 DDR 2700,GF Ti 4200 neko Asus plato, DVD in rekorder, pa mu spili na 300W napajalcu delajo cisto! :\

bmen ::

via 4in1 ?:O

bmen

Rambo ::

Gonilniki za Via so te VIAHyperion4in1445v, pa tut pravijo da naj bi ti pohitrili sistem...

Rambo ::

Še kakšen komentar:\

black block ::

meni plato kup kakšno drugo beri boljšo al pa cenejšo sam da je preverjeno dobra recmo za 18000 dobiš elitegroup k7s5a lahk jo navijaš k svina z dobrim ramom k jaz iz tvojga proca dobiš z lahkoto ven (z dobrim zračnim hlajenjem - beri dober hladnjak) vsaj 2300 xp+ pa še stabilna je fuuul pa še pocen

tolk

Fury ::

Format & Install Windows XP so probu? nism prebral usega tko da sorry ce sem mim useku :)

tx-z ::

Ne vem kaj bi lah blo narobe, skor isto k pr mojmu stricu: 1.8GHz 512ram ddr,... pa mu par stvari ful šteka, bl k men, pa mam 1x slabši računalnik, pa tut winsi mu štekajo k nevem kaj (WinME)
mogoče se komponente sovražjo med sabo :)


black block , a maš ti to plato? (K7S5A)
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716208 (8247) Vlad Tepeš
»

3DMARK 2001SE build330 (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Navijanje
122456773 (25505) LittleDevil
»

Kaj naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
814998 (3815) B_U_R_I
»

Kero plato z 6 kanalnim sound-om

Oddelek: Kaj kupiti
271499 (1299) tigrr
»

Benchmarks -=- UT2K3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
553741 (2868) Boky

Več podobnih tem