» »

Kero plato z 6 kanalnim sound-om

Kero plato z 6 kanalnim sound-om

kljukec ::

Mal sem že gledu na Tom´s hardware in na testu se je najbolje obnesla Gigabyte GA-7VRXP plata, vendar nima 6-kanalnega sounda, ima pa mrežno. Iščem pa plato, ki ima 6-kanalno zvočno kartico.
Kaj pa pravite na Asusovo A7V333, moti me edino ker nima mrežne, GA pa jo ima, ima pa 6-kanalno zvočno kartico:)) (sam mrežno lahk tk iz tega računalnika vzamem (na PCI vodilih).
Vaši predlogi???

Leo ::

EPoX 8RDA+:
6 x PCI,
1 x AGP 8X
6x USB 2.0
6 Channel Dolby Audio -soundstorm
ATA-133
10/100MB LAN

34.800 SIT

Zheegec ::

Točno tole sem ti mislil predlagati, pa me je Leo že prehitel. nForce2 plate so edine, ki imajo DOBRE zvočne integrirane.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kljukec ::

Kaj pa kaka Abitka?>:D

dr.J ::

Soyo SY-KT400 Dragon Ultra

Ima vse kar rabiš, pa kable in še cel kup softvera dobiš zraven (za Windowse).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.J ()

Zheegec ::

Ma ja de :) A ma dolby digital certified nalepko? Nima, ker jo ima edino nForce2. Ma eno zanič zvočno, ki ti požre veliko % procesorskega časa. Drugače se pa KT400 že tako in tako ne splača, glede na to da je počasnejši od KT333.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kljukec ::

V vsakem primeru bom vzel KT333, ker KT400 ni nic
"boljsa" sam drazja!!!

Zheegec ::

Potem pa nič :) Bo pa več nForce2 plat zame ostalo :)
Aja, a sploh katera ima 5.1 (KT333)?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kljukec ::

Ej zdej mi pa nekaj ni jasno. A ni 6 kanalni zvok 5.1 zvok; nekaj takega.8-O

malinavc ::

ja itak, 6 kanalov je 5.1
...odvisno s katere perspektive gledamo...

simoni ::

Človk pozab plato..rajš dej 10K več za zvočno!
SBlive recimo, boš vsaj vedu ka maš!!:D :D :D

TheJack ::

kljukec: Kaj so se ti pa nForce2 plate zamerile? Danes kupovati KT333 je čisti absurd.

VASkO ::

ti ze ves, sharky :\

simoni ::

Ja res je tako vasko...!
Zakaj bi dajal 10k več za eno plato...z 6 kanalnim zvokom, če lahko Livea kupš...pa je preverjena kvaliteta!
Pa maš Dolby digital, EAX......

TheJack ::

sharky: SB Live se skrije pred zvočno na nForceu... Če se ti ljubi, se odpravi na http://www.storagereview.com/, pojdi na forum in najdi topic, ki govori o nForcu2 (First nForce II roundup ! Post your opinions ...). Tam se večinoma pogovarajo prav o kvaliteti vgrajene zvočne. Mimogrede ti povem, da ljudje Audigije in Herculesove Game Theatre XP mečejo iz računalnikov, ko dobijo nForce2 plato. Live pa je sploh smešno primerjati...

simoni ::

Človk doma ma resiver(6X100) pa dobro ozvočenje...(jamo only) pa sm marsikaj že probal....!
Jst mam sicer audigija... ampak je bil tud live pr men...pa je stvar full sekala...!
Tako da težku vrjamem da bo enaitegiriana kr tolk boljša....!

VASkO ::

sharky, v mojem postu je bil prisoten sarkazem...

nforce2 soundstorm je ziher v vrhu zvocnih produktov

Rambo ::

QDI Kudoz 7x
KT400
AGP 8
Sound Blaster 5.1 integrirana
Pa dela cist OK!!!!!

Zheegec ::

Zarad nForce2 bo moj Fortissimo šel v smeti :D Ta integrirana zvočna naj bi bila malo nad ravnijo Audigy-ja. Ja, Rambo, verjamem da ti čisto lepo dela, samo ne veš koliko bi ti bolje delalo, če bi brez integrirane zvočne igral igre.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Rambo ::

Elien 3001. Ali je res, da ce si to integrirano zvocno izbrisem v biosu pa vtaknem not Sound Blaster Live 5.1 (mam jo v stari kisti), da bojo igre bolse delale!
To je zdaj problem, da ne vem zakaj mi igre stekajo in zakaj se mi racunalnik PREDOLGO nalaga. Nekdo mi je reko ce je vse integrirano na plati (razen graficne), da stravi delajo hitreje in da se racunalnik bolj hitro nalaga, kar je pa pri meni obratno!!;( ;(
Mam pa
Xp 2000+
Gf Ti 4200 64 DDR
Integrirano zvocno 5.1( saj drugac dela cool)
QDI Kudoz 7x
256 DDR 2700
Ali mislis da bo racunalnik bols delo?:\
Tenkds

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rambo ()

Zheegec ::

Kdo ti je pa to reku? Prodajalec :) Načelno naj bi ti delalo počasneje, toda to samo recimo 10 FPS v UT2003. Če imaš nekaj integrirano na plošči je načelno slabše (v primeru grafičnih, zvočnih, LAN), toda ne bi smelo povzročit velikih upočasnitev. Probi za začetek samo disejblat v BIOSu zvočno, pa malo brez zvoka igraj igre in se drkaj v Win in boš videl kakšna bo razlika.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

TheJack ::

sharky: Težko verjameš? Saj ti ni treba verjet. Dejstvo pa kljub temu ostaja. Tudi tisti, ki je tale topic odprl, ima pravico dobiti pravilen odgovor, ne pa eno na pamet govorjenje. BTW, si prebral topic?

Rambo: Torej le ne ''dela vse cist OK!!!!!'', kaj?

Res me nekaj že dolgo zanima.... Zakaj za vraga folk tako zelo in z vso ihto hvali stvari, ki jih ima v računalniku? Če je P4 v kompjuterju, je ''intel da best'', če pa athlon, potem je pa AMD brez konkurence. Če je KTxxx čipset na plati, je pa Via tanarbulša firma vseh časov. Mislm, WTF?! In pol prihaja do tega, da imajo ljudje probleme s kompjuterjem, na forumih pa dobesedno lažejo in vsepovprek priporočajo ''svoje'' (problematične!) komponente. Kaj je to zloba, al kaj?
Čisto resno me zanima.

nodes ::

...MODREC NIMA LASTNINE
ON NAREDI LASTNINO IZ LJUDI SAMIH

ZVESTOBI VRNI ZVESTOBO
NEZVESTOBI ODGOVORI Z ZVESTOBO
TAKO BO ZVESTOBA DOSEŽENA

Z DOBRIM DELAJ Z DOBROTO
S SLABIM DELAJ Z DOBROTO
TAKO BO DOBROTA DOSEŽENA...


TheJack ::

V dno duše si me ganil...

kljukec ::

Mislim da bom vzel kar Asusovo A7V333, pa bom mrežno iz tega compa vzel ko ga mam zdej, sej dela OK (3Com). Cena je solidna, pa še na testih se je kr dober obnesla. Ni bila glih najboljša, sam je bila pa med boljšimi, tk da....Mislim da sem se prav odločil ???

Leo ::

Kar nekaj plat bi sam vzel prej kot to, ampak vazno je da se tebi dopade:)

dr.J ::

Nforce2 je res kar dobra izbira - ima trenutno najboljši memory kontroler.

Dober Hi-Fi sistem se mi zdi v primerjavi z računalniškim zvokom še vedno zakon in tudi razne 'DD certified' nalepke me ne prepričajo o nasprotnem.

tigrr ::

kljukec

ce te zanima epoxova 8k5a2+ (kt333),
mi pis na tigr@email.si. Plata je nova.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tigrr ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako ste zadovoljni z zvočnimi "kartami" (codeci) na nForce3 in nForce4 platah?

Oddelek: Strojna oprema
311692 (1278) Tic
»

Katero maticno(socket A)?

Oddelek: Kaj kupiti
71350 (1281) rabely
»

kupujem EPOX 8RDA+

Oddelek: Kaj kupiti
231611 (1313) McNato
»

Asus vs. Epox

Oddelek: Kaj kupiti
181502 (1118) mich

Več podobnih tem