» »

Nakup telefona in izbira paketa

Nakup telefona in izbira paketa

Johnny76 ::

Zanimam se za nakup novega telefona in naročniškega paketa. Vse skupaj gre bolj po principu "vsi majo nevemkakšneohinsploh telefone zato ga bom mel tut jest" :)

Kaj bi jaz sploh rad?

1. Vsak mesec porabil približno enako za telefon, kot sedaj.
2. Upoštevajoč 1. točko, dobil čim boljši telefon. Telefon naj bo jasno na dotik, velik ekran, vsaj 3MP, aplikacije take in drugačne itd.

Preveč? :)

Trenutno imam predplačniški paket, ker ne telefoniram veliko in je to najbolj ugodno. Porabim približno 11, 12€/mesečno (oz. še kak EUR manj). Ker mi leta to dopuščajo, bi si lahko takoj omislil katerega od paketov za mlade, vendar sta oba paketa malo dražja - 17 oz. 19€. Ja vem, kompliciram zaradi 5, 6€ razlike, vendar v 24-ih mesecih to znese >120€. Razlika je malo manjša, saj so cene telefonov pri teh paketih res ugodne, vendar sem sedaj v prosti prodaji vedno kupil mobitel, ki ni bil posebej drag (~20, 30€). Ob tem oba uporabnika omogočata "le" 100mb prenosa. Tudi tu bi lahko ob presežku doplačal še kakšen evro.

Ponudbe, ponudbe.....

Zaenkrat mi je najbolj všeč tale ponudba, ki jo omogoča T2

klikklik


Zanima me tudi kaj pomeni tole
prenos podatkov in MMS sporočil možen le v mobilnem omrežju T-2


Nasveti, mnenja, ideje...
  • spremenilo: Johnny76 ()

-Dzombic- ::

Ja če ne boš v omrežju T-2 te bojo tak drapnili po žepu, da ti nebo nič jasno. To pomeni tole :D

tado6 ::

Skoraj da nimajo lastnega omrežja: http://www.t-2.net/podpora/omrezje/umts...

GeForce ::

Tušmobil FREE 15 - 15€/mesec-neomejene minute v Tušmobil omrežje-neomejeni SMS/MMS-300 enot za klice v druga omrežja in prenos p odatkov + Xperia Ray za 189€ ali Ideos X5 za 69€.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GeForce ()

Johnny76 ::

@tado6

Je omrežje res tako pokrito? Nisem doma v nekih rovtah (Kranj).

@GeForce

Vse kar je neomejenega je le v tušmobilovem omrežju. OK, najbrž bom porabil 20 enot za sms-e pa še 80 za klice. Ostane mi 200mb prenosa podatkov. Malo za facebook, mail, uporaba kakšnih aplikacij itd. A je to dovolj?

;-) ::

Tuš FREE 20 + Huawei ideos x5 za 30€ če se ne motim = win win

tado6 ::

T-2 naj bi imel bazno postajo v Kranju. Vsekakor ti pa jih ne priporočam. Ostaneta ti Si.mobil in Tušmobil jaz seveda priporočam slednjega, torej Tušmobil.

broken/link ::

-Dzombic- je izjavil:

Ja če ne boš v omrežju T-2 te bojo tak drapnili po žepu, da ti nebo nič jasno. To pomeni tole :D


Ne, napačno si to predstavljaš. Kjer ni T-2jevga omrežja (se pravi ko gostuješ v mobitelovem omrežju) prenos podatkov in MMSi niso omogočeni in ne delujejo.
obstaja pa ena stran na netu, kjer lahko primerjaš pakete, kateri se ti najbolj splača glede na porabo (potem pa še mal pogledaš cene telefonov), ampak se naslova žal trenutno ne spomnim, mogoče ti bo znal kdo drug boljše pomagat :)

tado6 ::

tarife.si

jnce ::

Dreamdesign kar malo se razglejpo njihovi spletni strani. Dobiš VSE!

Mare3 ::

offtopic, ampak kje lahko pogledam kdaj se mi izteče naročnina? na simobilu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare3 ()

red_baron ::

jaz sem na t-2 sedaj že 3 mesece. Uporabljajo Mobitelovo omrežje in je povsod signal. za enkrat sem zelo zadovoljen saj edino oni uporabljajo SEKUNDNI interval, kar je vsaj zame zelo pomenbno. Prav tako imam doma stacionarca od t-2 in imam zastonj klice v t-2 omrežje- kar je tudi v Mobitelovo omrežje.

LP

Johnny76 ::

Potem je tale paket res ugoden.

T2 mobilni 100

Prihranim: 13EUR/mesečno * 24 mesecev = 312 EUR/2leti

Edino mobiteli so malo dražji in izbira je manjša, a bom preživel :)

@Mare3

Simobil

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Johnny76 ()

Mare3 ::

Kje pa kliknem da bi to videl prijavil sem se a ne najdem tega podatka...

Johnny76 ::

Hja. Sem pogledal pa meni ne piše, ker nimam naročnine. Probaj pogledati pod "uporabniške nastavitve". Drugače pa mora biti. Lansko leto, ko sem imel naročnino je to pisalo.

Uglavnem....Sedaj se je pojavil še tale paket bob.si, ki me matra.

Vzamem naročnino za 4cente + 1gb za 6€.

Zadnji mesečni račun bi imel namesto 7,19€ nekaj čez 2€, kar je odlično (to je brez 1gb).

Mare3 ::

Sem poklical na simobil in mi je povedala da se mi je iztekla konec prejšnjega meseca.

;-) ::

Haha pras** še opozorijo ne.

Mare3 ::

Jah kaj čmo to so pa slovenski operaterji katerim dol visi če boš ti še vedno njihov naročnik ali ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5016408 (11505) ...:TOMI:...
»

Tušmobil omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
4910029 (8088) Dzhimen
»

Itak džabest! - novo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
25844860 (18738) profii
»

Izbira paketa - najboljša opcija

Oddelek: Mobilne tehnologije
379629 (8720) EdoK
»

Tušmobil DA/NE? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16527516 (17131) Reycis

Več podobnih tem