» »

dvd za kamere

dvd za kamere

dule_2311 ::

Imam en problem in sicer ko v računalnik vstavim dvdejček(mali dvd za kamere) mi ga zazna na računalniku ampak piše da je prazen in da ni posnetka na njem.Ker nisem mogel težave rešiti sem rekel da bom šel v foto studio da mi pretvorijo iz dvdejčkov na navadne dvdje.Problem je samo ker to stane 70 eurov.

Prosim za pomoč,saj bom še velikokrat kaj snemal in se mi ne daje toliko denarja za izdelavo..

5er--> ::

Probaj v kakšnem drugem DVD readerju (drugem računalniku).

Frenckie ::

Verjetno nimaš pravih kodekov na računalniku.
Tudi sam sem imel podoben primer samo, to z fotoaparatom.
Ko sem ga kupil, sem veliko slikal in tudi snemal.Na aparatu sem vse lahko pogledal. Ko pa sem vse lepo prenesel na PC, so pa filmi izginili. Uredilo se je, ko sem naložil nove kodeke.

kurjač ::

@dule
Nekaj takega sem enkrat že slišal. Rešitev je bila, da DVD ni bil zaključen v kameri zato nisi videl nobenih podatkov na PCju

dule_2311 ::

aha @kurjač no jst sm tud to nekje zasledil,zdej mam pa še en problem,ker neznam zaključit dvdja na kameri?mogoče kdo ve postopek za zaključevanje cdjev na kameri ?

5er--> ::

Verjetno ga lahko zaključiš tudi na računalniku. To možnost imam pri InfraRecorder-ju:
 Close disc

Close disc

floyd1 ::

Za vsak slučaj bi ga jaz raje zaključil v kameri (imaš sigurno v menuju to opcijo). Sicer nikoli nisem imel DVD kamere, sem pa kolegu to že zaključeval na njegovi (Sony) kameri in je bilo le nekaj klikov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako stare kasete digitalizirati? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5316047 (10215) BorutK-73
»

Iz kamere na dvd

Oddelek: Programska oprema
172107 (1987) CaqKa
»

I.link = Firewire

Oddelek: Zvok in slika
52635 (2571) Vikking
»

Firewire kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
697282 (6430) BadWolf
»

NV-GS11 frame dropi???

Oddelek: Zvok in slika
171300 (1144) Caligula

Več podobnih tem