» »

štekanje ob gledanju filmov

štekanje ob gledanju filmov

SG_101 ::

Pozdrav,

imam hp 4710s, pa mi že 2 leti (od kar ga imam) šteka, ko gledam filme, serije...
s tem štekanjem je pa tako: včasih lahko film pogledam normalno do konca, včasih pa sredi filma slika "cuka" (slika se ustavi za par sekund, zvok se vseeno predvaja naprej, potem ko se vse skupaj "odšteka" pač gledam normalno film naprej). Vse skupaj je zelo nadležno, saj morem včasih čakati tudi do 1min, da preneha s štekanjem.

Temperature so v mejah normale, tako da to mislim, ni kakšna težava. To se mi dogaja tako v bsplayerju kot vlcju. Sam mislim, da je krivda v disku, da takrat, ko šteka, pač disk neki mleje al karkoli? (čeprav sem med gledanjem zaprl vse programe, antivirus itd...

Mogoče obstaja kak program, da ti preveri, če je z diskom vse ok?

Vsi nasveti, kaj bi lahko bilo narobe, so dobrodošli.

imam pa win7

hvala

hojnikb ::

preglej smart podatke z crystaldiskinfo, pobriš vse kodeke pa si nalož kake k-lite al pa CCCP kodeke in pomožnosti zamenjaj predvajalnik za video.

Btw kake temparature so za tebe v mejah normale ?
#brezpodpisa

SG_101 ::

kodeke sm že zamenjal, pravtako več predvajalnikov, pa je povsod isto. temeperature so npr. disk 36, gpu 60, cpu 45.

to prikazuje ta program, kaj vse to pomeni, pa nimam pojma. morem kaj kliknit v tem programu, oz. kaj narediti, ker ga ne poznam?



hvala

Ted ::

Odstrani kodeke in uporabi predvajalnik z vgrajenimi kodeki (VLC, Media Player Classic).
Mah...

SG_101 ::

"...To se mi dogaja tako v bsplayerju kot vlcju..."

SG_101 ::

Se opravičujem ker sem obudil to staro temo, pa vendarle bo mogoče komu z istim kompom in problemom pomagalo...

Težava je bila v nameščenem programu HP 3D DriveGuard, katerega sem namestil ob vsaki novi namestitvi win7, saj je v nasprotnem primeru v "device managerju" kazalo en klicaj(!).

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel VLC 2.0.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13740088 (30388) Icematxyz
»

slabo predvajanje HD filmov

Oddelek: Strojna oprema
394311 (3611) hojnikb
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21159037 (14185) BaRtMaN
»

Kateri player za mkv fajle (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
628282 (6607) gibaj
»

codeci

Oddelek: Programska oprema
81644 (1566) bdx

Več podobnih tem