» »

Visa Electron (najceneje)

Visa Electron (najceneje)

Jaman ::

Pozdravljeni!
Vem da je bilo veliko govora glede Vise Electron, ampak še vedno nisem najdel svojega odgovora. Torej sem študent, ki ima TRR račun odprt pri banki Sparkasse, ampak bi rad plačeval preko paypala, zato bi npr. pri Abanki vzel Viso Electron, zdaj pa me zanima kako ta kartica deluje? Ali moraš imeti tudi tam odprti TRR račun, ali se da dobiti le Viso Electron? Kako nakazuješ denar gor? Če sem prav razumel, lahko to delaš preko interneta? Rad bi plačal čim manj na mesec (po možnosti nič) ampak da bi recimo prek Sparkasse elektronskega plačila si nakazoval denar na Viso Electron in z njo plačeval.

Hvala za odgovore!

ABX ::

Pokliči na abanko in vprašaj.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

c00L3r ::

Abanka Aračun Elektronski + Visa Electron. link Skupaj stane okrog 20€/leto. Kar je manj kot samo MasterCard pri NKBM.

Potrebuješ tudi digitalno potrdilo/certifikat. Če ga še nimaš se oglasi na svoji upravni enoti, kjer ti ga bodo naredili brezplačno. Pridobitev digitalnega potrdila za elektronsko poslovanje

cortez ::

popravek :

če si študent/dijak je vse zastojn, če ne pa je letni strošek 15,24€.

Jaman ::

Hvala cortez =) se bom pozanimal :D

jest10 ::

Jaman je izjavil:

Pozdravljeni!
Vem da je bilo veliko govora glede Vise Electron, ampak še vedno nisem najdel svojega odgovora. Torej sem študent, ki ima TRR račun odprt pri banki Sparkasse, ampak bi rad plačeval preko paypala, zato bi npr. pri Abanki vzel Viso Electron, zdaj pa me zanima kako ta kartica deluje? Ali moraš imeti tudi tam odprti TRR račun, ali se da dobiti le Viso Electron? Kako nakazuješ denar gor? Če sem prav razumel, lahko to delaš preko interneta? Rad bi plačal čim manj na mesec (po možnosti nič) ampak da bi recimo prek Sparkasse elektronskega plačila si nakazoval denar na Viso Electron in z njo plačeval.

Hvala za odgovore!

wirecard

LeQuack ::

jest10 je izjavil:

Jaman je izjavil:

Pozdravljeni!
Vem da je bilo veliko govora glede Vise Electron, ampak še vedno nisem najdel svojega odgovora. Torej sem študent, ki ima TRR račun odprt pri banki Sparkasse, ampak bi rad plačeval preko paypala, zato bi npr. pri Abanki vzel Viso Electron, zdaj pa me zanima kako ta kartica deluje? Ali moraš imeti tudi tam odprti TRR račun, ali se da dobiti le Viso Electron? Kako nakazuješ denar gor? Če sem prav razumel, lahko to delaš preko interneta? Rad bi plačal čim manj na mesec (po možnosti nič) ampak da bi recimo prek Sparkasse elektronskega plačila si nakazoval denar na Viso Electron in z njo plačeval.

Hvala za odgovore!

wirecard


Imaš več teh online Visa ali Mastercard opcij, na primer Amazon kartica. Vsem pa je skupno to, da ti vzamejo pri nakazilu na kartico nekaj procentov od nakazila, tam do 5%.
Quack !

Good Guy ::

greš na abanko, rečeš da bi viso elektron brez limita. jo dobiš v treh dneh. gor nakazuješ sam(ker je pač debetna), porabiš lahko tok kot si nakazu gor(v minus ne moreš).
Deluje pa povsod, tudi na paypal.

letna strošek ti je cca 12€.

ni potrebe da imaš karkoli drugega pri abanki.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Jaman ::

Zanimam se za tale wirecard, to pomeni da lahko imaš virtualno master card, in nakazuješ denar preko svoje banke. Ali to pomeni, da moram za vsako nakazilo iti na banko, in nakazati v tujino čeprav imam spletno bančištvo, ker ne vidim opcije za enostavno nakazilo na wirecard.

jest10 ::

LeQuack je izjavil:

jest10 je izjavil:

Jaman je izjavil:

Pozdravljeni!
Vem da je bilo veliko govora glede Vise Electron, ampak še vedno nisem najdel svojega odgovora. Torej sem študent, ki ima TRR račun odprt pri banki Sparkasse, ampak bi rad plačeval preko paypala, zato bi npr. pri Abanki vzel Viso Electron, zdaj pa me zanima kako ta kartica deluje? Ali moraš imeti tudi tam odprti TRR račun, ali se da dobiti le Viso Electron? Kako nakazuješ denar gor? Če sem prav razumel, lahko to delaš preko interneta? Rad bi plačal čim manj na mesec (po možnosti nič) ampak da bi recimo prek Sparkasse elektronskega plačila si nakazoval denar na Viso Electron in z njo plačeval.

Hvala za odgovore!

wirecard


Imaš več teh online Visa ali Mastercard opcij, na primer Amazon kartica. Vsem pa je skupno to, da ti vzamejo pri nakazilu na kartico nekaj procentov od nakazila, tam do 5%.

No, pri wirecard ti vzamejo 1€ od nakazila na kartico. Pa ni važno, koliko nakažeš

Zanimam se za tale wirecard, to pomeni da lahko imaš virtualno master card, in nakazuješ denar preko svoje banke. Ali to pomeni, da moram za vsako nakazilo iti na banko, in nakazati v tujino čeprav imam spletno bančištvo, ker ne vidim opcije za enostavno nakazilo na wirecard.

SEPA plačilni nalog

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

LeQuack ::

jest10 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

jest10 je izjavil:

Jaman je izjavil:

Pozdravljeni!
Vem da je bilo veliko govora glede Vise Electron, ampak še vedno nisem najdel svojega odgovora. Torej sem študent, ki ima TRR račun odprt pri banki Sparkasse, ampak bi rad plačeval preko paypala, zato bi npr. pri Abanki vzel Viso Electron, zdaj pa me zanima kako ta kartica deluje? Ali moraš imeti tudi tam odprti TRR račun, ali se da dobiti le Viso Electron? Kako nakazuješ denar gor? Če sem prav razumel, lahko to delaš preko interneta? Rad bi plačal čim manj na mesec (po možnosti nič) ampak da bi recimo prek Sparkasse elektronskega plačila si nakazoval denar na Viso Electron in z njo plačeval.

Hvala za odgovore!

wirecard


Imaš več teh online Visa ali Mastercard opcij, na primer Amazon kartica. Vsem pa je skupno to, da ti vzamejo pri nakazilu na kartico nekaj procentov od nakazila, tam do 5%.

No, pri wirecard ti vzamejo 1€ od nakazila na kartico. Pa ni važno, koliko nakažeš

Zanimam se za tale wirecard, to pomeni da lahko imaš virtualno master card, in nakazuješ denar preko svoje banke. Ali to pomeni, da moram za vsako nakazilo iti na banko, in nakazati v tujino čeprav imam spletno bančištvo, ker ne vidim opcije za enostavno nakazilo na wirecard.

SEPA plačilni nalog


1 EUR fiksno se sliši v redu, cilj je potem čim večje vsote nakazati oz. čim manjkrat nakazati, ne pred vsakim nakupom. Ker če nakažeš več kot 15x na leto je že dražje kot tista Visa Electron.

Drugače pa me nekaj zanima, če imaš slučajno to informacijo. Dosti teh nemških/avstrijskih strani sprejema samo nemške/avstrijske maastercard in visa kartice. Glede na to da je to nemška firma dobiš potem tudi "nemško" mastercard in lahko plačuješ v teh trgovinah?
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

jest10 ::

To ne vem. Jaz sem do sedaj uporabljal le za nakupe preko paypal

storm12 ::

Kako je pa na banki koper? Ali moraš imeti TRR pa koliko imaš mesečni strošek z vodenjem, ker imajo nadomestila zelo nepregledno zapisana

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: storm12 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330106734 (25584) Vetrpiha
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106384 (33431) PINki
»

Paypal, Visa Electron (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5513650 (5921) Hajznberg
»

visa electron

Oddelek: Pomoč in nasveti
278290 (7742) mihec87
»

Visa Electron

Oddelek: Loža
3914716 (12705) OmegaBlue

Več podobnih tem