» »

voyo.si aplikacija

voyo.si aplikacija

1
2
»

Blum ::

 oglas

oglas

matbal ::

Da, ampak govorila sva o placljivem voyo.si. Screenshot je iz 24ur.com.

Blum ::

Potem se pa iskreno opravičujem, nisem zasledil, da se pogovarjamo prav o plačljivem. Na 24ur velikokrat omenja "voyo" in sem mislil, da je to to.
Pardon.

commissar ::

probal na voyo ipadu, mi je zmrznilo in sem zbrisal stvar. Itak dvomim da bi me karkoli prepričalo da spet začnem konsumirat kurji iztrebek ki ga oni imanujejo vsebina.

jmav ::

Pazite, VOYO.SI krade denar. Samodejno vas naroča na njihovo storitev, skoraj v vsakem primeru ste vsaj ob 5 EUR. Bodite zelo pazljivi.
JMav

cattom ::

Meni na ipadu dela super,tudi "live" nogomet, zaenkrat brez problema.

Apple ima odjavo malce skrito,tukaj so navodila kako se odjavit

https://scruff.zendesk.com/entries/2037...

vinetu ::

Jmav preberi si splošne pogoje http://image.24ur.com/media/document/60...

jahtba ::

Ja na Galaxy tablici 10.1 voyo ne dela kolikor sem iz prispevkov razumel,ker nima podpore. Moram se pravočasno odjavit.

dmwajtjt ::

naj bi na androidu bilo tudi v živo funkcija.

Zdaj mi dela!

sem pa prišel sem gor na forum, da zapisem wtf, zakaj nič ne dela preko mobitela, nakar pa je začelo delati.
Ampak je obupno počasi, da zažene rabis cakati ful minut in pol če karkoli klikneš med gledanjem filma, vse zatrokira in moreš vse ponovno, tudi vam tako?

bobi1992 ::

dmwajtjt je izjavil:

naj bi na androidu bilo tudi v živo funkcija.

Zdaj mi dela!

sem pa prišel sem gor na forum, da zapisem wtf, zakaj nič ne dela preko mobitela, nakar pa je začelo delati.
Ampak je obupno počasi, da zažene rabis cakati ful minut in pol če karkoli klikneš med gledanjem filma, vse zatrokira in moreš vse ponovno, tudi vam tako?


Meni enako naredi sam moti me to in bi predlaga da tudi Aplikacijo naredite za telefone Nokia! Ker uporablam Nokia N95 8GB mi za enkrat telefon rastura z tem ampak določen stvari nedelujejo ker je aplikacija za je Iped in bi prosil kdor to aplikacijo dela da nimamo vsi Ipedov ampak da mamo tud mogoče druge znamke telefonov kot so Nokia,Samsung,LG itd...

-Prosil bi kdor to razvija da se malon ozre na druge telefone in naredi aplikacijo za določen telefon kar z tem boste pridobili več uporablnikov! Ipad pa koker jest poznam v moji okolici ga skor ni! Prevladujejo drugi pametni telefoni!

- Se strajnajte bralci, da morajo aplokacijo prilagoditi vašem telefonu?

Gandalfar ::

> - Se strajnajte bralci, da morajo aplokacijo prilagoditi vašem telefonu?

Samo, ce so popolnoma brez stika z realnostjo. Nokia N95 je 5 let star telefon, ki ga poganja Symbian OS 9.2, S60 rel. 3. ka je priblizno 8 verzij za tistik, kar je trenutno aktualno pa se to ni cisto jasno kaj Nokia hoce s symbianom. Da ne govorim o tem, da je samomorilsko razvijat za to platformo in posledicno drago.

Ti, si bos pa itak cez 3-6 mesecev kupil en cheap Android v akciji za 90 evrov.

bobi1992 ::

Gandalfar je izjavil:

> - Se strajnajte bralci, da morajo aplokacijo prilagoditi vašem telefonu?

Samo, ce so popolnoma brez stika z realnostjo. Nokia N95 je 5 let star telefon, ki ga poganja Symbian OS 9.2, S60 rel. 3. ka je priblizno 8 verzij za tistik, kar je trenutno aktualno pa se to ni cisto jasno kaj Nokia hoce s symbianom. Da ne govorim o tem, da je samomorilsko razvijat za to platformo in posledicno drago.

Ti, si bos pa itak cez 3-6 mesecev kupil en cheap Android v akciji za 90 evrov.


Zakaj bi si kupoval nov telefon, če pa mi vse dela kot bi mel novega! Res nevidim razloga! pa kaj če je mal z mode je pa še zmeri kokurenca telimi tanovimi telefonom! Naj povem da je celo v prednosti! saj Nokia N95 8GB ma 150Mb iternega spomina in 1GB za delovanje telefona in z hitrostjo 25mb/s prenaša podatke in fotoparat 5.0 mikrotočk in 32 zum nato pa še prilagajanje do 99% slike, kar nima noben od tanovih telefonov tega. Zato nevidim, da bi ga mogu zarad oblike in imena telefona vržti v koš. Taki telefoni so še vedno v uporabi skoz bol ker je bol zmogliv in tud novi sistem je izšel za ta telefon Symbian OS 20.0,S60 rel.3 ampak ga morte le Aplovdati z programom Nokia Software Updater in spet deluje in bolje!

- Če aplikacije nebodo prilagodili temu telefonu bom pa sam se lotil prenove! le neki ditejlov spremeniti in bo še bolje delala na temu telefonu kot na Iphodu! in tud aplikacija yoyo.si ne zmrzuje nikoli lahko šetam koker mi paše po fonu lah germ v mini sms ali klic umes delam ko pridem nazaj pa ni težav normano dela vse! tako da kaj vam je smisu kupovati fon če ga neznate vzdrževati!

- Veliko ljudi vrže mal rablen fon v koš nato pa novega uzame in misle da bo bolše! haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bobi1992 ()

Gandalfar ::

Me veseli, da obozujes tvoj telefon. Realnost je taka, da ga niti nokia ne mara vec:

> On February 11, 2011, Nokia announced that it would migrate from Symbian to Windows Phone 7.

Kar se lepo vidi v akcijah Elopa, ki bo naredil vse, da bo lahko pokopal Symbiana (vkljucno s tem, da je odpustil vecino symbian teama). Problem tvojega telefona oz. platforme je, da jo je z vsakim dnevom manj in se pri nas sploh ne povecuje vec.

Android pa se, pa tablice dobivamo na androidu itd. Ni razloga zakaj bi razvijali za Symbian, ce je tam zunaj par navdusencev, celotni trg se pa manjsa.

al3n ::

Se pri uporabi voyo.si aplikacije plačuje tudi prenos podatkov, ali je vse pokrito z naročnino, kot naprimer pri mobilna tv ?

Hvala!

bobi1992 ::

al3n je izjavil:

Se pri uporabi voyo.si aplikacije plačuje tudi prenos podatkov, ali je vse pokrito z naročnino, kot naprimer pri mobilna tv ?

Hvala!



Naj povem ti da tovoj operater določa kako bo obravnaval podatke! tako da bos mogu se pozanimati kok GB ali Mb maš na razpolago!

al3n ::

To mi je popolnoma jasno, kot sem vprašal, zanima me le če je sistem podoben mobilni TV, če ve kdo tukaj kaj, preden pokličem na center pa povprašam tiste "majmune" tam..

bobi1992 ::

al3n je izjavil:

To mi je popolnoma jasno, kot sem vprašal, zanima me le če je sistem podoben mobilni TV, če ve kdo tukaj kaj, preden pokličem na center pa povprašam tiste "majmune" tam..


lepo! za voyo.si pa itk sam delajo za Iphode za ustale telefone pa k da ne obstajajo! tako je to in z tem se moremo sprijazniti!

footprint ::

Živjo,

mene pa zanima ali se iPad aplikacijo lahko uporablja tudi na iTV.
Imam starejši SONY HD TV, ki je še povsem sodoben, ne podpira pa aplikacij in interneta neposredno.
Če bi lahko kupil iTV, bi tako lahko gledal voyo z vseh naprav macbookpro, iPad in TV :)

Stvar je tudi v tem, da razmišljam o ukinitvi kabelske tv in jo bi nadomestil z VOYO in navadnim prenosom DVB-T.
Tako bi opravičil nakup in hkrati celo zmanjšal stroške televizije.

Hvala za odgovor.
Footprint

zlobcek ::

Ipad aplikacija laufa na iTV.. - je ikona za streamanje pa vse.

Edini problem je, da mora biti aplikacija na ipad zagnana čez cel zaslon. Ne dela če teče v ozadju - streamanje ugasne. Ni recimo tako, kot aplikacija "video", ki komot teče v ozadju z streamanjem na tv, ti pa na ipadu bereš cajteng.

Jebemti požrt jabuk...

matbal ::

@zlobcek: Glede tega imaš povsem prav, Apple razvijalcem aplikacij ne omogoča, da bi predvajali video, kadar gre aplikacije v background. Avtomatsko ga ugasne. Tako da se žal ne da niti "poslušati" oddaje, medtem ko npr. bereš e-pošto, kaj šele streamati video na Apple TV.

Gandalfar ::

Ubistvu se da, samo mora biti audio (ker imas en kup radiov kjer jim to dela)

bobi1992 ::

matbal je izjavil:

@zlobcek: Glede tega imaš povsem prav, Apple razvijalcem aplikacij ne omogoča, da bi predvajali video, kadar gre aplikacije v background. Avtomatsko ga ugasne. Tako da se žal ne da niti "poslušati" oddaje, medtem ko npr. bereš e-pošto, kaj šele streamati video na Apple TV.


Sej pravim da so Aplikacije zelo slabo narejene in veliko napak imajo! ker sem videl na Andruidu in Iphonu da je nesteto napak! nemores nc drugega delati k sam gledati voyo.si! kar pa te kuj razpizdi in najrase bi vrgu vse v kos! upil sem rabljen Samsunga k bi naj podpiral aplikacijo Voyo.si in sem v prvi fazi upazil povno napak! Zgrozen sem da za nove telefone da je toliko napak! to prehitro vse gre in ni smisla! Vsi navdušenci pa boste od konec Avgusta na Nokina Nseris lahko meli Voyo.si Aplikacijo prov za OS Symbian in 10x bolse deluje kot na ipodu in androlidu!

- Mal spremebe v osnovi je ampak dela bolse in hitrejse! Učitno programeji nepoznajo 100% sistemov in zato je tok napak!

matbal ::

Gandalfar je izjavil:

Ubistvu se da, samo mora biti audio (ker imas en kup radiov kjer jim to dela)

Seveda, ampak v tem primeru gre za video.

p.s. ravnokar je šla v App Store prenovljena verzija aplikacije. Uradni release note:

Tu je popolnoma prenovljena in izboljšana aplikacija VOYO 2.0.

VOYO OPOMNIKI
Vklopi si VOYO opomnike, da nikoli ne boš zamudil novega dela izbrane oddaje. Naroči se na opomnike o novih filmih, ali pa zahtevaj, da te aplikacija opomne, ko se začne nov športni prenos.

ČUDOVITE SLIKE
Slike smo v prejšnjih verzijah kar malo zanemarjali, zato smo jih povečali in izpostavili. Aplikacijo smo prilagodili novim retina zaslonom, da boš lahko užival v pregledovanju številnih VOYO vsebin preko fotografij visoke ločljivosti.

IZBERI + POGLEJ
Poenostavili in preuredili smo Izberi+Poglej, kjer boš sedaj še lažje brskal med številnimi žanri, oddajami in drugimi vsebinami. Dodali smo še hiter in pregleden iskalnik za tiste, ki veste kaj hočete.

NE SPREGLEJ - V ŽIVO
Vsebine, ki jih trenutno prenašamo v živo, smo izpostavili na naslovnem zaslonu. Da pa je pregledovanje prenosov še lažje, smo dodali prav poseben zavihek, kjer najdeš trenutne prenose v živo in pa napovedi bodočih prenosov, ki jih boš lahko spremljal.

VEČ INFORMACIJ
Da se boš lažje odločil, smo o video vsebinah dodali več informacij, kot so režiser, igralci, scenarist, IMDB ocena, itd. Za določene vsebine smo omogočili tudi brezplačen ogled kratkega izseka iz video vsebine (napovednik). Dodali smo še podatek ali je vsebina dostopna v tujini in koliko dni bo še na voljo.

POENOSTAVLJENO POVEZOVANJE
Poslušali smo vaše želje in poenostavili povezovanje spletnega Voyo.si računa z napravami. Sedaj lahko Voyo.si račun povežeš z različnimi, največ petimi, napravami in na vseh uživaš dostop, za samo eno ceno. Prav tako lahko urejaš VOYO opomnike na vseh napravah, povezanih s tvojim računom.

IN ŠE …
Dodali smo podporo za HDMI, izboljšali delovanje z Apple TV, pohitrili aplikacijo in mimogrede smo odpravili še kakšnega hrošča.

All ::

All je izjavil:

matbal je izjavil:

Na PRO PLUS s(m)o izdali novo iPad aplikacijo za ogled video vsebin. V bistvu gre za iPad različico spletne strani voyo.si

Kakšna se vam zdi aplikacija? Imate kakšne pripombe, želje, mnenja? Dobre ideje so še vedno padle na plodna tla =)


p.s. ne sprašujem o toliko o vsebini kot tehnologiji. Sem pač programer.



Glede na to da ste izdali app za i.. ter philipsove tv-je..ali lahko pričakujemo app tudi za recmo LG z net-tv?


matbal :: 5. dec 2011, 14:36:56citiraj
#
Odgovor je da, ne morem pa ti še obljubit datuma. Ni odvisno samo od nas.

Za Lg Net.tv še kar tema??

matbal ::

All je izjavil:

Za Lg Net.tv še kar tema??

Glede LG zadeva žal še ni preveč daleč. Trenutno zadeve niso odvisne samo od nas...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Download video iz voyo.si

Oddelek: Pomoč in nasveti
2714090 (437) StratOS
»

Voyo

Oddelek: Sedem umetnosti
123394 (2839) harvey
»

wladimir klitschko vs kubrat pulev

Oddelek: Šport
71414 (930) Looooooka
»

Liga prvakov bo na voljo izklučno naročnikom SiOl-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912452 (9691) oo7
»

Netflix prihaja v Evropo, sprva na Otok

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
329426 (7982) Jeronimo

Več podobnih tem