» »

Čopki in sponke na zdarvstvenih šolah

Čopki in sponke na zdarvstvenih šolah

1 2
3
»

Tatmrmm ::

JA če se ne bom trudil, pač nebom zdravnik, to nima nobene povezave z vami :D
Saj je odvisno od mene, a ne?

Matev ::

Saj je odvisno od mene, a ne?


si kakšne motivacijske piškotke pojedel

"kukije"

Tatmrmm ::

Ok, kaj je vaš problem, že dolgo časa si to želim in ne vem v čem je problem, potrudil se bom, ker si to res želim, če mi ne uspe, pač..???

Matev ::

problem imaš ti

ker si tako tumpast da nočeš in nočeš razumeti ...

no saj te bo življenje izučilo

če sedaj nisi enega meseca pripravljen nadoknaditi...

ja potem boš pa kar 4 leta bil zmožen

valda

TESKAn ::

Tatmrmm je izjavil:

Če pa delaš z lutko ni razloga, SAJ SE NI TEŽKO NAUČITI dat sponko gor na lase???

Jah, očitno se ti je težko naučit.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Pithlit ::

turkx90 je izjavil:

In ni tu stvar enega leta, ampak resno misliš, da kar se ljudje na gimnaziji učijo 4 leta(z razlagami profesorjev, pomočjo sošolcev,...) bo tebi uspelo v enem letu?

Meni je sicer uspelo v manj ko dveh mesecih, tko da... ja, da se. Je pa tud res da nisem lolo...
Life is as complicated as we make it...

turkx90 ::

Pithlit je izjavil:

turkx90 je izjavil:

In ni tu stvar enega leta, ampak resno misliš, da kar se ljudje na gimnaziji učijo 4 leta(z razlagami profesorjev, pomočjo sošolcev,...) bo tebi uspelo v enem letu?

Meni je sicer uspelo v manj ko dveh mesecih, tko da... ja, da se. Je pa tud res da nisem lolo...



S kolko pa si potem opravil maturo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: turkx90 ()

Pithlit ::

Opravila. Dovolj dobro.
Life is as complicated as we make it...

Limit-sky ::

Ne, tu je razlika al si lolo al ne...

Furbo ::

Jaz ga ne bi strašil glede gimnazije. Gimnazija je itak brez veze. Če bo fant naredil vsaj tole šolo, ima že poklic. Na razgledanosti in splošni izobrazbi lahko več narediš sam v življenju, kot te pa par slabo plačanih učiteljev nauči. Kot zdravniku, mu bo pa kasneje jasno kaj znajo medicinski tehniki in tudi sam bo obvladal te stvari.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mipe ::

Tako je... srednja zdravstvena = zagotovljena služba, gimnazija = negotova prihodnost v slučaju, da zaserješ faks.

Aston_11 ::

Mipe je izjavil:

Tako je... srednja zdravstvena = zagotovljena služba, gimnazija = negotova prihodnost v slučaju, da zaserješ faks.


Res je.

Vendar NE SMEŠ zasrati.

Glede zagotovljene službe - če imaš samo SŠ, boš v povprečju bogi, če se ne znajdeš drugače.

SkIDiver ::

Matev je izjavil:


za medicinsko fakulteto pa kot so že svetovalke v oš ugotovile enostavno nisi dosti pameten


Težko reči. Včasih se tudi zmotijo:) Sestri je svetovalka v OŠ svetovala naj si izbere 3 letno poklicno šolo. Je zagrabla za knjige in zvezke, naredila 3+2 srednjo šolo, odšla študirat ekonomijo in naredila vse v roku. Pravi, da ne bo končala pri diplomi. Toliko o kvaliteti svetovanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

pepinjo ::

Glej, po mojih izkušnjah je gimnazija dosti lahka, moraš pa se zavedati, da je MF čisto nek drugi svet, kar se tega tiče. Poznam veliko ljudi, ki so mi bili kolegi pa so nad MF obupali, pa sploh niso bili bukavi ali kaj. Na MF štejejo le in samo delavne navade, pripravljen moraš biti sedeti pred knjigami in se dudlat non-stop. Ja, so izpiti, ki se jih da uspešno delati z levo roko in tudi narediti a so tudi takšni pri katerih ščiješ kri, vsaj za malo boljšo oceno. O delu s pacienti nebi, tu je res da bi bili zdr.tehniki bolj doma, ker imajo prej in boljši stik z ljudmi a se to s časom pogliha, ker je pač dosti kliničnih vaj.
Tako, da če resno misliš s kasnejšim vpisom na MF ti predlagam prepis na gimnazijo in da ne poslušaš raznih komentarjev o tvoji sposobnosti. Meni so na oš svetovali naj grem za kuharja na gimnaziji so bili vsi zgroženi nad mojim vpisom na mf, ker pač moje ocene niso bile glih blesteče, pa mi je uspel in vpis na mf in uspešno zaključen študij.
Pogumno naprej

Gladi ::

Svetovalke na OŠ so res cvetke ja. Ne znajo ločit med nezainteresiranostjo ter neumnostjo. No, konc koncev to res ni tako preprosto, ampak bi si definitivno z nekim pogovorom ustvarile bolj objektivno sliko. Ker večina mladine se šele kasneje zaveda o pomenu izobraževanja in truda za le tega.

nuclear ::

To kar se Džejnezek nauči, to Džejnez zna. Tko, da mej spete lase, če ne jih boš pozabil speti tudi, ko bo realen pacient, in potem te bodo tožili, potem pa te bodo v zapor spravili, pa ti bo milo padlo na tla.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

thramos ::

No, glede na to, da je sestra uspešna študenka, lahko zaključimo, da je svetovalka svetovala prav.
Bohve, kje bi pristala, če bi ji bila svetovana gimnazija ...

Mipe ::

Ja, niso vse svetovalke narejene po istem kopitu.

Limit-sky ::

Mipe je izjavil:

Ja, niso vse svetovalke narejene po istem kopitu.

Jap. Ene so šle na gimnazijo, ene so pa poslušale nasvete svetovalk.
:)

SkIDiver ::

thramos je izjavil:

No, glede na to, da je sestra uspešna študenka, lahko zaključimo, da je svetovalka svetovala prav.
Bohve, kje bi pristala, če bi ji bila svetovana gimnazija ...


Se strinjam in se ne. Če ne bi SŠ dejansko omogočala programa 3+2 bi bil prehod iz poklicne na tehnično precej mukotrpen za znanja željne dijake.
Sam sem v 3. letniku dobil sošolce, ki so končali 3 letni poklicni program in so v tretjem letu z nami za razliko od nas garali, da so polovili notri vse razlike. Ne rečem, vse je mogoče, če se hoče. Vendar je težje. No so pa za razliko od nas imeli na koncu boljše učne navade:D

thramos ::

Sej, nikoli ne veš kaj bi bilo, če bi bilo in kaj je boljše za nekoga. Sam poznam nekatere, ki so brez težav doštudirali po SŠ in marsikoga, ki ni, po gimnaziji.

SkIDiver ::

Ja res je. Nikoli ne veš pri vseh če-jih. Jaz sem nekako presodil, da bi pač sestra brez težav naredila 4 letno tehnično in potem naprej faks.

Pithlit ::

Dejstvo je da sta srednja šola (gimnazija ali pa tehnična... nima prav dosti veze v tem aspektu) pa faks različna kot dan in noč. Tako da lahko nekdo ki s težavo prebrodi skozi srednjo nima problemov s faksom... in obratno.

Je pa res da po gimnaziji dejansko nimaš neke grozne izbire. Greš na faks, se prekvalificiraš... ali pa upaš na najboljše.
Life is as complicated as we make it...
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ukinitev splošne mature v srednjih šolah?

Oddelek: Šola
369816 (8799) Phantomeye
»

Peti predmet dodatno

Oddelek: Šola
123565 (3274) St235
»

4. letnik gimnazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6926428 (25197) Smurf
»

Srednja šola za računalništvo in elektroniko

Oddelek: Šola
276963 (6374) amacar
»

srednja in visoka šola?!

Oddelek: Šola
464603 (3818) jizzer

Več podobnih tem