» »

Paypal brez kreditne

Paypal brez kreditne

PrimozBo ::

A je možno imeti paypal brez kreditne ? Rabil bi ga za donacije na spletni strani in pa par stvari bi prodal na ebay-u. Tako zaslužen denar, ki ga ne bo veliko, bi porabil s časoma za kupit kaj na internetu.

Hvala za odgovor.

P.S. če obstaja kak drug servis, ki to omogoča mi lahko predlagate tudi tistega.

black ice ::

Visa electron. Obišči Abanko ali Banko Koper.

PrimozBo ::

Pol morem pa še na drugi banki račun odpirat.

KoMar- ::

Brez muje se še čevelj ne obuje.

Freezy ::

Naredi si wirecard. Virtualna MC ali Visa kartica, deluje pa kot navadna. Idealno za plačevanje po netu, dela seveda tudi s Paypalom.

PrimozBo ::

S pregovori čisto nič ne pomagaš.

PrimozBo ::

Pač če nek denar uporabljam samo za internetno poslovanje bi mi blo čist idealno, da je ločen od mojih kartic in vsega.

genesiss ::

Saj Visa electron je debetna, si nakažeš gor ko rabiš in plačaš. Stane euro na mesec.

turkx90 ::

Pa sej če bos samo prodajal ni problema. Jaz sem imel veliko časa paypal samo za nakazila in nadaljno kupovanje brez kartice.

arc-x ::

Da ne odpiram nove teme, bom nadaljeval kar tukaj.
Iz zgornjih odgovorov mi ni uspelo razbrati to kar me zanima zato bi vas prosil za dodatne odgovore:
Ali obstaja možnost, da uporabljam PayPal brez kreditne kartice? Denar bi na moj PayPal računa prejemal izključno iz tujine (sam si ga ne bi nakazoval) in tudi porabljal bi ga samo za internetno plačevanje (npr. Ebay...) Ali ta opcija obstaja ali je v vsakem primeru potrebno nabaviti kartico pri eni od bank?

turkx90 ::

Lahko brez kartice.

arc-x ::

Yes!
No zdaj pa grem raziskovat PayPal. Če se pojavijo težave, se spet oglasim.
Hvala za odgovor, turkx90!

Iluvatar ::

Na moneybrookers si lahko odpres racun katerega je mozno povezati z ebay-em. Lahko dobis tudi njihov mastercard, ki ga povezes s paypalom in potem paypal na ebay. Ustvaril sem si racucn na moneybrookers in zaprosil za mastercard. Poslati sem moral skeniran osebni dokument in npr. racun, kjer je razviden moj naslov (sem skeniral kar simobilovo poloznico). Ce nimas skenerja lahko tudi pofotkas zgoraj omenjeno. Nakazal sem si tudi 30 eur na moneybrookers preko placilnega naloga. Ti napisejo racun in sklic. Moneybrookers ima bancni racun odprt v sloveniji pri unicredit banki. Preko spletne banke sem nakazal kes v nedeljo, v torek sem ze imel sredstva na racunu. Nato so mi cuknali 10eur dol za clanarino mastercardu (10 eur) letno, zdaj pa cakam, da po posti dob mastercard
Racunam, da bom cakal nekje 3 tedne. Ko fasem mastercard bom lahko z nj zapravil toliko kot je kesa na moneybrookers racunu, trenutno torej 20 eur. Ko ga bo zmanjkalo si lahko spet nakazem preko placilnega naloga. Ko placujes z mastercardom ni provizij, je pa nrka provizija za dvig gotovine, pa mislim, da je dvig gotovine omejen na 250eur, zdaj pa ne vem ali dnevno ali mesecno.
Cez moneybrookers racun pa lahko obrnem 5000 eur na mesec. Taksne so omejitve tam. Ce bom kaj posloval z ebay-om bom verjetno povezal racun se z ebay-om. Ce min rata tam prodati staro kisto, bom kes fasal na moneybrookera racun in ga posledicno zapravil za kak online nakup, ali pa bom pri lokalnem sipicu placal kebab z mastercardom ;-)

kmetek ::

Jaz imam enako sedaj paypal brez kreditne zadaj.....mi denar nalaga en iz slotecha hehe, jaz pa njemu po kuverti...a glej ga šmenta, zavii danes joka? payment problem. Kako je lahko payment problem, če imam saldo na paypalu vse ok? NE RAZUMEM.

turkx90 ::

Lahko je kaj narobe na paypalu. Čene pa jim piši, sej ti bo že jutri odgovoril support.

kmetek ::

na paypalu ne bi smelo biti nič narobe, sem jim pisal da.....

ima paypal kakšen email?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

arc-x ::

Ja, stvar ni takšna, kot se je sprva zdela :)
Uporaba brez kreditne kartice (unverified user) ima svoje slabosti. Ena izmed njih so limiti: npr. letno lahko prejmeš največ 2.500 eur, plačaš pa zgolj 500 eur (če sem jaz pravilno razbral).
Nabava kreditne kartice se zdi skoraj neizogibna, vendar pa me vseeno zanima kaj več o VCC (virtual credit card). Če prav razumem so to virtualne kartice, s katerimi lahko opraviš en nakup (kot verificiran uporabnik)?

St235 ::

VCC so dveh tipov. Ene so stalne (skos ista številka) in jo uporabljaš precej podobno kot kalsično kretditno. Drugo so pa VCC, ki se generirajo na zahtevo. To ima na primer netteler. Takrat se generira šifra za določen znesek za enrkaetn nakup. V takem primeru je možnost zlorab ustrezni nižja.

Glede vertifikacije pa močno dvomim, da bo šlo preko VCC in sletnih ponudnikov, ker je možnost zlorabe prevelika in je rpaktično nemogoče dejansko ugotovit identiteto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

arc-x ::

Torej nabava VCC preko spletnih ponudnikov ni zanesljiva izbira?

Bom o tem najprej počekiral še po spletu in potem se pojavim z novimi vprašanji. Hvala za odgovor, Lakotnik29.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arc-x ()

St235 ::

VCC je ok za nakupovanje preko spleta, ne pa za vertifikacijo. Namreč cel catch vertifikacije je v tem, da se paypal zaščiti pred scami, pranjem denarja itd in dobi zanesljive informacije o uporabniku v priemru, da gre kaj narobe. VCC pa v bistvu rpecej dobro skriva tvojo dejansko indetiteto, saj razen imena in priimka ne nosi nobenih drugih informacij.

cortez ::

Neteller ti kasira 3$ (Net+) , če ne uporabljaš kartice mesečno.

St235 ::

Si ziher? Ker mam Netteler že lep čas in mi še nikol niso zaračunal fee.

Tudi na njihovi strani lepo piše:

If you don't use your NETELLER account for 14 months and retain a balance in your account, you will be charged an administrative fee.

kmetek ::

sploh ne vem kaj je fora paypala, pač nekdo ti pošlje iz drugega paypala in je to to.

St235 ::

v limitih glede količine sredstev, ki jih lahko prejmeš/plačaš če nisi vertificiran.

kmetek ::

huh ?????

kmetek ::

A je kaka omejitev plačila, če nimaš kreditne na paypalu? 50Ł ?

St235 ::

Omejitve plačilo so če nimaš vertificiraneega računa. Vertifikacija pa poteka preko kreditne.

c0dehunter ::

Ravnokar si delam Paypal, ki bi ga krvavo potreboval, vendar pa nimam Mastercard. Iz zgoraj napisanih postov sem razbral da je sploh ne rabiš, zato sem preprosto kliknil "Add funds", pa napiše:

Add Funds is Not Available


PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.

When you make a payment, PayPal charges the buyer's credit card and instantly credits the seller's PayPal account.


Any ideas? :(
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

technolog ::

To je bilo razloženo že najmanj miljonkrat.

c0dehunter ::

Lahko vsaj približno poveš, kje si lahko preberem?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

technolog ::

Na kratko, če hočeš kredit na paypal rabiš bodisi karico (pravo ali virtualno) bodisi nekoga, ki ti znesek nakaže iz svojega paypal računa. Samo te dve opciji sta.

c0dehunter ::

Hvala, to sem rabil slišati (predvsem drugi del).
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785737800 (20831) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134708 (14672) igi82m
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311241 (9958) Oktan
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120278 (17355) Kwizlord
»

PayPal (končno) podpira nakazila v Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
7316627 (8948) techfreak :)

Več podobnih tem