» »

Kam v petek zvečer ven v Celju?

Kam v petek zvečer ven v Celju?

sash69 ::

Torej, kot že sam naslov pove...kam?

Kriteriji so:
- plesna muzika (komercialni dance&house, oz. cimmanj hardcore zadev)
- po možnosti ne preveč ljudi, pač..da nekaj "dogaja", ne pa da bomo kot sardine
- prijeten ambient oz. da je dobro urejen lokal (diskoteka, club, lounge, whatever...lahko je tudi mal bol "fency")

Rad bi na en petek v Celje ven peljal prijateljico pa se na to mestece ne spoznam ravno - sem bil skoraj 10 let le v Ljubljani, "ven" v Celje sem šel pa samo enkrat, pa še takrat v bistvu samo na kebab; drugače smo pa s prijatelji med vikendi hodili na dolenjski konec "fešte" iskat.

Pač, mi je jasno...če bi se vsi pogoji upoštevali, bi iskal iglo v kopici sena, tako pa če se izpolni že eden izmed pogojev, bi bilo to super.

amigo_no1 ::

Zgodovina sprememb…

chucki ::

MCC , med vikendi ne laufa, saj da bi jaz vedel ne.
Escape je že več, kot leto zaprt...

Pelji jo v planet Tuš , kjer jo lahko naješ, napiješ pa v kino pocartaš... :D
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

Tomi ::

chucki je izjavil:

MCC , med vikendi ne laufa, saj da bi jaz vedel ne.
Escape je že več, kot leto zaprt...

Pelji jo v planet Tuš , kjer jo lahko naješ, napiješ pa v kino pocartaš... :D

Kdo je pa rekel, da jo želi peljati ven, lahko da gre samo za vljudnostno potezo.

Sicer pa, koliko mi vedo povedati Celjani, ki jih poznam, se ne dogaja v Celju bolj kot ne nič. Tuš je še najbolj realna možnost nečesa, podobnega civilizaciji.
metrodusa.blogspot.com

Kurzweil ::

Celje poznam v detajle in lahko rečem, da je iz leta v leto bolj gnilo oz. da ni ničesar. Kdor te usmerja v Tuš (Bowling) je zelo mlad, ali pa se rad kvalitetno stepe enkrat na teden, govorim o nivoju opic...
Če bi rad rahlo sofisticirano, urejeno okolje in tudi fancy kot praviš bi ti predlagal

lokal Local - tu imaš za plesat dovolj in vse je na nivoju kot se reče (cene so humane)
ali pa Terazzo, kot je nekdo prej omenil - to je pa odvisno na kaj naletiš, načeloma imajo tam plesne večere in če boš kje plesal boš tu

imaš srečo, da si bolj v komercialnih vodah, če bi bil kakšen alternativec bi ti predlagal da ostaneš doma ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

sash69 ::

Hvala za predloge.

Ja, saj v Localu sva že bila ravno prejsnji vikend, vendar se ni nič dogajalo. Je pa res da sva prišla dosti hitro tja (okrog 23h), šla sva pa nekaj čez polnoč. Sam ambient mi je res ugajal, nisem pa vedel da imajo še spodnji štuk - saj pravim, ljudi ni bilo skoraj nič in sva mislila da tisto kar imajo gor na vrtu...je pač to. :) Anyway...si bo treba zadevo definitivno še enkrat pogledat.

Tale Terazza pa tudi zanimivo zgleda ja. Sploh ti večeri bi me res znali pritegniti - samo pravega si moram izbrati. :)

Kar je v Planetu Tuš, no tega trenutno ne iščem - vem da je tam not bowling, kino in restavracije...ampak zaenkrat ne iščem tega. Plesat! :)

Če se najde še kak predlog, kar na plano z njim. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Planet Tuš kino

Oddelek: Loža
51155 (987) Anney
»

Izgubljeni dokumenti

Oddelek: Loža
73458 (3262) SkIDiver
»

Matrica Reloaded podira rekorde

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
212804 (2804) Hellios
»

Multi-nakupovalni centri

Oddelek: Loža
201892 (813) Lucifer Tanatos

Več podobnih tem