» »

Zavarovalnica GRAWE?

Zavarovalnica GRAWE?

ducky ::

Živjo,
zanima me, kake izkušnje imate kaj z zavarovalnico GRAWE?
(avto zavarovanje)

pingo76 ::

vse odvisno od referenta. Moja referentka je tako butasta, da kr nekaj v 3 dni bluzi. Ko jo postaviš pred dejstvo pa se pozanima in ti celo dovoli da imaš prav ampak ona se ni zmotla. Organizacijsko so izredno kaotični. Če pa govoriš s kakšnim višjim v Mariboru se pa zelo zavzamejo in hitro izredno spoštljivo in ponižno rešijo še vsako oslarijo ki jo nakuha nihova filiala. Obrazložiš 1x in pol te možicelj pusti na miru dokler ne reši vsega 100% nato pa javi in upošteva dodatne želje oz gre na roko kolikor lahko.
Na grobo, vse je dovisno kako skleneš zavarovanje. Če pa dobiš še živ primerek "okrasnega grmovja" za referenta pa raje bejži stran.
Vse so rešili ok in 100% na koncu ampak grenek okus večine personala z IQ enakim št. čevljev pa ostane.
Eden je diplomiral za fotokopircem 20min. Ko je sfotokopiral sem ga spomnil, da naj še hrbtne strani saj so tam podatki bolj pomembni od ostalega. Nato ponovi 20min kung fu z fotokopircem in pride vesel nazaj da je šlo in si obrisal pot. Malo je še bil v zadregi ko sem mu povedal, da je smiselno delat obojestranske kopije in da je v bistvu to še enostavneje...
No še nekaj malenkosti je zagrešil pol pa se mi ni dalo več gledat teh smeti in sem gladko odšel pa naj se sami j.... dokler to ne ugotovijo.

So pa niso. :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

mojsterleo ::

GRAWE je najslabša zavarovalnica kar jih je, vsaj po mojih izkušnjah. Neverjetno koliko izgovorov najdejo, da ti ne poplačajo odškodnine za legitimno škodo. Moral je posredovati odvetnik, da sem po 2 letih dobil odškodnino.

Izgovarjali so se namreč, da za nezgodo ni bilo policijskega zapisnika (ta je bil res izdelan naknadno-na kraju nesreče, ker je povzročitelj nesreče pobegnil oz. ni dal nobenih podatkov, razen registrske ki sem jo fotografiral). Moral sem celo posredovat pri načelniku policijske postaje, in ko sem prišel tja je rekel dobesedno "Kwa se ta zavarovalnica zaj*bava??? Sej smo jim poslal vse podatke... Mene je pa skor čez vrata zabrisal"
Potem je bil izgovor, da se povzročitelj ne odziva, pa da je mladoleten, pa da se njegova zavarovalnica (adriatic) ne strinja da je bila nesreča .... pa še milijon izgovorov.

Za avtomobilsko je relativno dobra in poceni Zavarovalnica Maribor, vsaj po mojem mnenju. Odvisno kolk se voziš in kakšen avto maš. GRAWE pa roke proč.....!

UnChien ::

Kdo pa je bila ta referentka - lahko samo začetnice morda? Me zanima, če gre za isto kot jo poznam jaz. Prav tako neko bluzenje v tri dni. :)

pingo76 je izjavil:

vse odvisno od referenta. Moja referentka je tako butasta, da kr nekaj v 3 dni bluzi. Ko jo postaviš pred dejstvo pa se pozanima in ti celo dovoli da imaš prav ampak ona se ni zmotla. Organizacijsko so izredno kaotični. Če pa govoriš s kakšnim višjim v Mariboru se pa zelo zavzamejo in hitro izredno spoštljivo in ponižno rešijo še vsako oslarijo ki jo nakuha nihova filiala. Obrazložiš 1x in pol te možicelj pusti na miru dokler ne reši vsega 100% nato pa javi in upošteva dodatne želje oz gre na roko kolikor lahko.
Na grobo, vse je dovisno kako skleneš zavarovanje. Če pa dobiš še živ primerek "okrasnega grmovja" za referenta pa raje bejži stran.
Vse so rešili ok in 100% na koncu ampak grenek okus večine personala z IQ enakim št. čevljev pa ostane.
Eden je diplomiral za fotokopircem 20min. Ko je sfotokopiral sem ga spomnil, da naj še hrbtne strani saj so tam podatki bolj pomembni od ostalega. Nato ponovi 20min kung fu z fotokopircem in pride vesel nazaj da je šlo in si obrisal pot. Malo je še bil v zadregi ko sem mu povedal, da je smiselno delat obojestranske kopije in da je v bistvu to še enostavneje...
No še nekaj malenkosti je zagrešil pol pa se mi ni dalo več gledat teh smeti in sem gladko odšel pa naj se sami j.... dokler to ne ugotovijo.

So pa niso. :/


Hmm, torej Grawe je precej na slabem glasu.
"If you want to build a ship, don't drum up people to collect wood and
don't assign them tasks and work, but rather teach them to long for
the endless immensity of the sea."

masevc ::

Je ze v penziji. BV nadaljevat temo..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6916547 (1814) 2dark
»

Najboljše zavarovanje za avtomobil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16841446 (7512) Mateja88
»

Delo v Avstriji (Graz) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6226958 (17909) sampi
»

Zavarovanje tujina

Oddelek: Loža
91943 (1790) #000000
»

Prah za Laserski tiskalnik Samsung

Oddelek: Kaj kupiti
112578 (2148) norfeks

Več podobnih tem