» »

Datoteki ne gre zbrisat iz trdega diska!

Datoteki ne gre zbrisat iz trdega diska!

Arped1 ::

No zadeva je sledeča ,ko sm zbriso igrico je gor ostala datoteka mapa,ki je nikako ni šlo izbrisat,zato sm poizkusil z ponovno namestitvijo reinstal igrice to se je izkazalo za polom ,ker se mi je gor ubesila še ena ista datoteka ,ki je ni šlo izbrisati oz je računalnik ne zazna,ko jo hočem izbrisat se odpre: Elementa ni mogoče najti
Elementa ni več v C:\Uporabnik\Javni\Javni dokumenti.Preverite mesto elementa in poizkusite znova...No razmišlo sm o uporabi unlockerja program ampak datoteke mi gre preimenovati,jih lahka odpiram,zato niti nebi delovalo oz sm probo ampak mi ga niti ne odpre ,ker zazna program kot virus!No ,ko grem pod lastosti teh dveh datotek piše 0kb,amkap me moti vseeno in bi rad zbriso te dve datoteki zato prosim za pomoč!!

KoMar- ::

Priporočamo: Ne morem zbrisati fila, Datoteke ne gre zbrisat, Ne gre formatirat..Prosim za pomoč!, 100% zaseden procesor ?, Brisanje datotek

Arped1 ::

No ja sem pogledo ,ampak mi ni dost pomagal,ker jst nimam problema z zakljenjenimi datotekami pri katerih nebi mel dostopa,do folder mape ampak ju lahko premikam,speminjam ime itd zato nikakor nista zaklenjeni,procesor pa tudi ni poln ,ker mam še 430 giga placa...

tomaz- ::

Poskusi s programom unlocker.. Drugač pa v procesorju nimaš 430giga placa, hehe.. Tista škatlica, kjer imaš ti 430giga placa, se imenuje trdi disk...

Arped1 ::

Kk spustiš windows 7 v safe mode??

DeeCoy ::

F8 ob zagonu računalnika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne morem izbrisati datotek

Oddelek: Pomoč in nasveti
388267 (7381) Yossarian
»

Microsoft v aprilu pripravlja nov rekordni popravni torek

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
369487 (7384) SLO_Matej
»

Ne morem zbrisati fila

Oddelek: Pomoč in nasveti
10954 (761) amigo_no1
»

Več kot neskončno velik e-predal (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
608310 (6249) PrimozR
»

ne morem zbrisati filma iz diska!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
6998 (895) hruske

Več podobnih tem