» »

wi-fi router in omrežje

wi-fi router in omrežje

Grozd ::

zanima me, ali je wi-fi router možno uporabit tako, da zazna drugo wi-fi omrežje s katerega potem prejme povezavo do interneta in ga odda naprej?

ali more router nujno dobit povezavo dointerneta po kablu, da jo potem naprej odddaja po zraku?


ger se za to da moja wifikartica v računalniku ne zaza wifi omrežja, ker je v tisti sobi kot je računalnik omrežje očitno prešibko
v drugi sobi pa se omrežje zazna in sem razmišljal da bi dal tja router, ki bi se na to omrežje povezal, ter oddajal močnejši signal, tako da bi potem lahko tudi računalnik v drugi sobi povezal na internet

se da to naredit z routerjem, ali predlagate kaj drugega?

black ice ::

Ja, da se. Temu se reče repeat mode in moraš imeti na routerju naložen alternativen firmware (recimo dd-wrt).

Grozd ::

kul, hvala

barber ::

Pozdravljeni!
Evo dokler mi dela internet bi rad izkoristil možnost ter prosil za pomoč v zvezi postavitve brezžičnega omrežja, preko treh wrt54gl routerjev.Torej na ruterje sem naložil ddwrt OS, vsi ruterji pa so povezani prek kabla.Imam tudi statični IP.Če bi lahko kdo povedal step by step kako naprej.
Hvala

barber ::

aja,pa če obstaja kakšna možnost deljenja povezave,da usakemu pripada npr 1mb?

krop ::

Qos

barber ::

anybody?

yoco ::

Živjo! Rabim pomoč! Imam Galaxy S2 mobi in bi se rad povezal preko Wi-Fi na sestrin laptop. Ona ma Windows 7 in uporblja Instant Internet od Mobitela. Je možnost naredit Wi-Fi povezavo in kako? Že cel dan se mučim pa mi nikakor ne rata. Upam, da mi kdo lahko pomaga!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1767547222 (616) d4vid
»

ASUS RT-N66U 3x (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7813896 (12485) styled
»

tp-link TL-WA730RE kot Wireless Range Extender

Oddelek: Omrežja in internet
315157 (3838) Mikec17
»

wi-fi oddajnik

Oddelek: Omrežja in internet
143635 (2861) lenart0
»

Povezovanje dveh wifi ruterjev

Oddelek: Omrežja in internet
81986 (1986) eF

Več podobnih tem