» »

Hofer digitalni aparat Traveler DC-145

Hofer digitalni aparat Traveler DC-145

NoXy ::

Kaj menite o sledečem fotoaparatu, je soliden za ceno 60€? http://hofer.si/si/html/offers/2867_231...
Uporabljal bi se pač za poslikat kaj, vem da je bol tako tako. Ali obstaja kak drug fotoaparat primerljive cena ki je bolši? Lahko tudi rabljen.

Hvala za pomoč.

fosil ::

Raje vzemi kaj takega
Tako je!

s1m0n ::

fosil je izjavil:

Raje vzemi kaj takega

x2, veliko boljša izbira!

NoXy ::

Mislita da je res bolši? Tisti iz hoferja lahko snema v višji resoluciji in pa 14Mpix ima. Vem pa da je nikon veliko bol priznana znamka.

Buggy ::

hofer tehnicna roba je za svoj denar res ok. za 15% vec denarja nikon sigurno ni nic boljsi v tem razredu, tako da jaz bi vzel Hoferjevega, dobil bi se kartico, torbico in 3 leta garancije

sasli ::

vzemi hoferjevega :), 3 leta garancije pomenijo veliko sploh v hoferju, kjer ti za zneske pod 100€ sploh ne komplicirajo in vzamejo izdelek nazaj ter povrnejo kupnino... tako, da ko se ga boš po 2 letih naveličal in se ti bo "pokvaril", ga lepo vrneš in kupiš drugega, ki bo takrat za takšno ceno pač toliko boljši :)

DrSergioDJ ::

Točno tako, vzemi kar iz Hoferja. Si mama lasti L22 Nikona, pa je milo rečeno, nikakav....
...

fosil ::

Pri hoferju boš kupil mačka v žaklju, sem že videl slike z enega takega hoferjevega aparata in lahko samo rečem obup.
Za nikona, ali kakšnega drugega priznanega, si lahko na netu pogledaš teste.
Seveda pa za tak denar ne moreš pričakovat vrhunske zadeve.
Tako je!

Šimpanz ::

Kolega je enkrat kupil digitalca od neke noname firme in slike so bile brez ostrine in barve so bile čisto sfalene. Ko sem naredil iste slike z mojim Canonom se je kolega samo čudil. Aja canon je star 4 leta in takrat je stal ene 200 eur tako da ni nek superdjuper fotko. Kupi fotoaparta pa ga sprobaj itak pa pri Hoferju vrnejo denar če z izdelkom ni kaj v redu.

raceboy ::

...ne morete primerjati Nikkor-jevega objetkitva z nekim drugorazrednim !

čorba ::

ne se j****, a sploh veste kaj govorite? neki nikkor objektivi pa krneki.. poštenega nikon kompakta pod 200 eur ni. pika.
na tvojem mestu bi namesto tega sigurno vzel canona a800 (cca 75 eur) - videl slike, testiral aparat, definitivno top.
dober nakup. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čorba ()

trnvpeti ::

To je low segment, prenosljiv, deluje ok pri dobrih svetlobnih pogojih, pocasno ostrenje,..
In karkoli vzames, bo delalo ok!
Ce hoces kaj ven iz tega okvirja, moras vzeti aparat zunaj tega segmenta.

RejZoR ::

Vprašanje je kdo je OEM za Hoferjevo robo. Ni nemogoče da optiko in senzor proizvaja kakšen od velikanov, npr da je drobovje Hoferjevega čuda dejansko od Canona ali pa Nikona. Glede na to da gre za predvsem nemško robo bi rekel, da delajo v navezi s firmo Praktica (Pentacon) ali Schneider.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Alamar ::

Malo povprašaj na info, če imajo v kakšni poslovalnici na zalogi tega. Odličen za ceno 80 EUR.
http://www.countdown.hofer.si/si/html/o...

Travelerja in tistega najcenejšega nikona pa rajši ne vzemi.

Okapi ::

Ni nemogoče da optiko in senzor proizvaja kakšen od velikanov, npr da je drobovje Hoferjevega čuda dejansko od Canona ali pa Nikona.
Bi rekel, da je kvečjemu obratno - da namreč poceni Nikone dela nek noname Kitajec, ne pa v Nikonovi tovarni.

O.

NoXy ::

Takole da povem kako se je obnesel fotoaparat. Po svetlem je delal zelo dobre slike, ko pa je bilo malo bol mračno pa so ble slike meglene in neostre.
Je pa začev že 2 dan zelo zajebavati. Ni se hotev prižgati, ko si hotel pobližati je zamrzniv itd...
Motilo pa me je tudi to, da se je fotoaparat prižgv le z 1.5V batrijami. Na polnilne 1.2V pa se ni hotel.
Tako da smo ga nesli nazaj in dobili vrnjen denar.

Wisor ::

Predvidevam, da med vsemi tremi ni toliko razlike, da bi lahko navaden uporabnik očital razliko na sliko. Malo denarja malo muske, osebno bi se pa odločil za olympusa, sem pa nedavno kupil SP-600UZ iz tujine za ceno 120€ in mislm, da je za ta denar TOP. Seveda je "premehek" in pri nizkem ISO-tu "ustvari veliko preveč suma", ampak za ta denar ne boš dobil kaj boljšega ali pa slabšega, ravno tako pa tudi ti ne ;)

kmetek ::

noxy: ne a res? :))

Hanzi77 ::

zdaj pojdi pa v leclerca po oly vg 120 za 70 evrov pa poročaj.
imam tudi jaz 145 pa studiram da bi menjal. meni dela na polnilne,vendar je fles na avtomatiki svoh


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fotoaparat - priporočilo za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
695933 (4338) BRBR
»

Hoferjev fotoaparat

Oddelek: Kaj kupiti
81645 (1371) medenko
»

Zanimiva ponudba hofer (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Kaj kupiti
852165749 (81182) Alamar
»

Hofer prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
399724 (7585) Volk|
»

Nakup poceni tiskalnika

Oddelek: Kaj kupiti
92587 (2448) ender

Več podobnih tem