» »

Predlogi glede Slo-Tech kepanja

Predlogi glede Slo-Tech kepanja

msmiha ::

bostjan11s ok ni blema:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

morphling1 ::

Ne, ne jaz hočem ostat bolj neopazen, sam na LAN pa vseen mislim priti ;)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

McKinda ::

Tut jest bi se prdruzu ekipi primorske :D , ceprav sem iz notranjske, ce me seveda uzamete...Loh sam povem da sem na drzavnem fvrgu zogco 98 metrov >:D zdej pa presodite sami...

Drgac pa Binji pazi!!! Sva skor ze zlahta..:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McKinda ()

Tomi ::

Samo resno poglejte, da nimate šanse. Naredimo en živi zid, potem pa zadaj nekaj snajperjev, in v eni minuti odbijemo vsak napad>:D
metrodusa.blogspot.com

CaqKa ::

če pa mamo mi snežne tope.. toti vaš zid poderemo predno rečeš keks ;)

Jebiveter ::

Admini nimate sans!:D Mamo tud mi snajperista (Uso), namest zivega zida imamo "walking fortress", ki ga je za vse admine skupaj!
Plus, morte upostevat da gre tle za "assoult" Primorskega, Gorenjskega, itd. tima HKRATI tko da boste obkoljeni! :D >:D
Ubranite se lahko samo z sis-kebabom, vendar dvomim, da ga lahko zberete v zadovgoljivih kolicinah!:D

Sergio: :( :'( Ocitno se bo treba potrudit, da si pridobim en avatarcić!
Drgac se pa pripravlja en manjsi LAN v secovljah (my home village) na tamkanjsnji OS, vendar je omejeno stevilo. Ce koga zanima (dvomim) nej pove. Aja, datum: cca. 20.-21.12. game: UT1-team games (ctf, ass., ...), JediKnight2,....
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

TESKAn ::

Hehe, bova midva z Ziggo stopila v akcijo - najprej naju ne boste videli, nato naju pa ne boste mogli zadet>:D. Tisti, ki naju poznajo, ze vejo, zakaj >:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Binji ::

McKinda: ja se bomo najprej po mafijsku kej zmenli pol pa bw ze kej>:D
Glede zivga zida..jst predlagam izmenicno streljanje 2 vzporednih vrst strelcev, potem pa juris. Nekako v slogu 1. svetovne vojne:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

morphling1 ::

Z ogromnimi zgubami :D :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Binji ::

podrobnosti...:D :D :D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Ziga Dolhar ::

TESKAn, tisti, ki naju poznajo, tega ne morejo vedet.

Think! :]

Tomi ::

Teskan se bo kot senca pojavil za vami, da ga še videli ne boste (lahko mi verjamete, da vem, kako je to>:D ), Sergio bo lahko nudil svoje kapacitete kot ščit, jaz pa bom (glede na to, da sem zadnje čase v oblakih), napadal z zraka:D
metrodusa.blogspot.com

TESKAn ::

Hehe, beware of Mr. Shadow>:D.
Tomi, v oblakih?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Jebiveter ::

Admini zivite v tko lepem svetu iluzij in fantazije... :D
Fantje, treba je admine naucit molitvic! V slogi je moc zato vas vse uporabnike S-Tja pozivam, da se nam pridruzite v boju proti sovrazniku! Ni vrag da nas cca. 2000+ userjev ne premaga 10+ adminov!>:D

Kar se strategije tice, bi pa tko nardili, da na fronto spustimo najprej najkrvolocnejse, hkrati izkoristimo Tomija v oblakih in ga mojstrsko zmedemo, da bo zacel svoje napadat. Kar se TESKAna tice bo treba dobr gledat, se najboljs da Tomija izrabimo (zlorabimo:\ ) da nam s pticje perspektive sporoca kje se nakajajo nedolocljivi piki v dveh dimenzijah!:D
Hkrati se pa elitni mozje odpravimo "behind enemy lines" in najprej onesposobimo Sergiota potem pa se snajperje malo podzgemo! Ker pa bo Tomi kmalu pogruntal, da unicuje napacen tim, si je treba urihtat se dobre bruhalce plamena, da stopijo snezene bombe preden pride do katastrofe!

Huh, I like "modern" warfare!:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Gandalfar ::

I'll command my faithful troops from a nearby hill ;-)

Tomi ::

TESKAn: ja, recimo, da sem v oblakih... Lahko tudi v hlapih tekočine z vreliščem 78 stopinj C. Ali pa vsaj bil.. Sicer pa poglej mail..
Jebivete: don't underestimate the power of love;)
metrodusa.blogspot.com

DrSergioDJ ::

Jst bom Kamikazee.... >:D

Bomo celo noc kepe delal, pol jih dam pa v vsako lukno k jo bom nasu na bundi in se zapodim v nasportno ekipo (ob tem ne pozabimo na 2 cekarja polna snega...) >:D
...

CaqKa ::

jaz sem se pa na Pohorju danes s punco kepal :P

nojus ::

upam da si ubranil naslov:D
sovražim Gargamela.

CaqKa ::

brez skrbi ;)

monster-x ::

sam glede na to kok ma slo-tech članov in gledamo, da jih od tega pride kake 2000. hja, kam pa nas boste stlačili?:D hja, 2k članov proti kakih 15 adminov in moderatorjev- a se vam ne zdi mal huda?:D >:D

se pa strinjam, da ne bo nobenih ledenk. pol na konc če bo kdo dobil ledenke v glavo bo tak, da ga še klinični center ne bo znal nazaj sestaviti:D :D :D :D . loh se pol priredi še tekma taborov npr: intel vs AMD al pa npr: nvidia vs ATI,...seveda pa najprej bi se priredilo tekmovanje notranjcev, primorcev, gorencev, štajercev,.... moje mnenje




jst pa če bom le mel čas 100% pridem

DoloresJane ::

Tudi jaz se pridružujem uporabnikom. :) Če le bo kepanje na tak dan, ko bom utegnila, vam zagotavljam svojo prisotnost. Admini nimajo šans - samo, fantje, recite mi, da znate dobro metati kepe, ker jaz ravno ne briljiram na tem področju. ;)

No in če bo kepanje po 20.12. potem lahko Gandalfar kar doma ostane. :D ;)

Sicer pa - do 20.12. ne bo snega. Jaz že vem - imam veze tam zgoraj. :) :)

Sergio ::

Padavine se pomikajo s smeri vzhoda proti nam. Baje je včeraj na Trojanah kar zametlo snega. Vse bliže je sneg, kepanje _bo_. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

TESKAn ::

Hehehe, itak da bo. Uporabniki se ne bodo na noben način izvlekli iz tega>:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Gandalfar ::

Nadezha: to je users vs. admin kepanje ... mene bos kdaj drugic ;-) - na samem ^_^

Sergio ::

ona je user, ti si forum-admin... what more do u want? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Highlag ::

Lepo in prav, sam po količini prijavljenih bi bilo dobro vojsko poklicat, da bo sneg pripeljala:D. Mislim, tud če zapade 50cm snega ga bo takšna količina uporabnikov postrgala do trave.:D

Sicer pa lahko zapade kak pršič, pol se pa ne bo dal kep delat:\

ali3n ::

če bo pršič, bomo pa samo "maužal" admine...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Tomi ::

Users, users, users..
Samo ne nas podcenjevati. Mi smo konec koncev le velike živine Slo-techa in nekateri to tudi pojavno opravičujemo>:D
metrodusa.blogspot.com

ali3n ::

"Mi smo konec koncev le velike živine Slo-techa in nekateri to tudi pojavno opravičujemo"

- kater del te besedne zveze pojavno opravičujete?:D (šala!!!!)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Tomi ::

ali3n: katerega želiš.. Lahko pa tudi oba>:D
metrodusa.blogspot.com

Binji ::

:D :D :D :D :D

Hmm...Tomi verjemi da tud mne ni tako malo skp>:D :D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ali3n ::

Če pa TESKAn privleče s seboj svojga prjatla "Vinetouja s skalco"... pa itak niamte šans... uf uf uf:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

sketch ::

Heh! 20.12. maj es! Tukaj mi že lepo naletava (Križanke, Lj).

Sicer pa naj samo povemo, da če bi se vsi s-t admini/moderatorji držali preveč skupaj bi verjetno ustvarili manjšo črno luknjo... tako da ne podcenjujte Mase. (jaz imam svoj cent press)
Adapt and overcome.

Uso ::

Jst tukej na primorskem se ze treniram. Mecem kepe zemlje na okoli:D .
Jebiveter, zdej ves zakaj je tvoja streha polhna zemlje. Jst bom za hevi artilery. Prinesem sabo eno lopato.
Kaj so u tivoliju kaka drevesa. Da se postavim gor in klatim nic slutece admine.
Ma kdo kaksen prenosni grelec za posodit. Jst sm malo bol toplokrvne sorte in ne prenesem mraza.

Drim "Primorski" Tim sekka. Priper tu daj.

ali3n ::

z lopato nad admine... >:D LOL!!!
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

alien-w ::

No, no sej bomo videli... na koncu nam bo adminom tolk dolgcas, k bomo ze vse vas cist omavzal, pa boste pr hothorsu ležali, da se bomo morali še malo med sabo okepati. :D

Ziga Dolhar ::

Ne ne.

Tako bo dolgcajt, da se bomo userjem na koncu pustil umavžat.

BTW, Sergej, Primož, alien-w "glavni admini"... be there.

Se mormo neki zment :P --Pisunski Kolektiv.

>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alien-w ()

Reagge ::

Upam,da ne bo tale zadeva propadla in da bo sneg čim prej zapadel...komičakam...>:D >:D

CaqKa ::

kaj v lj še nimate snega?
ajde pajo je iz mbja če se ne motim.. tak da se mbjčani že lahko dobimo pa gremo ene nakepat :)
topovi & lopata™ included :)

DarkSite ::



>>> In kdaj se to mislite kepati??? <<<

Bomo postavil vse Admine v vrsto za odstrel. Na vsazga bomo napisali njegov nickname. Potem bo vsak od userjev vzel eno ledeno kepo in jo zabrisal v enega od Adminov(po njegovi lastni izbiri)...pod pasom ni dovoljeno

Se userji strinjate?:)
Kaj pa Admini?:\

Ni veta...torej se vsi strinjamo....Ane?

:)

ali3n ::

DarkSite ne bit tko krut!!! Men se (še) noben admin ni zameru. Opravljajo svoje poslanstvo - skrbijo da forum je tak kot je... (dobro delajo).
Ledenk smo pa rekli, da ne bo...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

CaqKa ::

en naj ketne prinese da jih bomo zaklenli skup da bojo vsi na enem mestu.

Jebiveter ::

Jest imam pa obcutek, da se bomo vsi v enem malem kafiću stiskali in srebali svoj vrel caj! Ker ce bo slo tko dalje bo blo tko svinjsko mrzlo, da ti zaledeni kri preden uspes kepo nardit!:(
Vsaj taka je klima zdej na primorskem...
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Gandalfar ::

Jebiveter: hot horse pa bo :)

Binji ::

Enako. -6stopinj pa se piha;(
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tomi ::

Ko sem pa danes zjutraj čakal na trolo, in me je ob vetru zazeblo do kosti, me je pa kar prijelo, da je sicer nakepati nekaj uporabnikov kul, samo notri je pa bolj prijetno.
metrodusa.blogspot.com

sketch ::

Danes mi je med potja na fax ritnice skupaj primrznilo <.< :D

lp
s.
Adapt and overcome.

DoloresJane ::

Joj fantje, samo tarnate. In kdo se bo potem kepal? :D Drobceno dekletce na tej strani pa komaj čaka, da bo malo več vlage v zraku, da bo še kaj konkretnejšega od tega pršiča zapadlo. Sicer pa - ne pred dvajsetim... to že veste ;)

Ampak bo sneg. Letos zagotovo. :D :D

Gandalfar ::

no ja, mene verjetn nauste vidl :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zapadel je prvi sneg... (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67334337 (3952) globoko grlo
»

Čez dve uri

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
141605 (1605) Tic
»

Pa kaj si nor kolko je snega :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
745354 (4151) bodom
»

Sneg je, glej zunaj spet sneg je... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
965604 (4273) Ziga Dolhar
»

Slo-Tech kepanje

Oddelek: Novice / Obvestila
201858 (1858) Stallone

Več podobnih tem