» »

Mi lahko da nekdo eno sliko na wap?

Mi lahko da nekdo eno sliko na wap?

Matek ::

Ja, za uslugo prosim:D. Če bi bil kdo tako dober da bi mi tole dal nekam na wap in pol povedal kaj naj vpišem v browser na gsmu, da se mi slikica odpre.

Sam ne vreč na en wap sajt, direkt URL od slikce bi mel.

Evo slike:
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

l-note ::

Mislm da bi tole mogl bit:

http://tagtag.com/sites/l/-/n/l-note/lo...

Poročaj o uspehu

Matek ::

To sem že sam enkrat probal, pa nekaj noče, sem še zdaj tvojega preizkusu pa nič boljše, nekak drugače mora it po moje.

Napaka v GPRS povezavi.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

l-note ::

Hmmm, zdele sm probu tole na svojem telefonu, ampak NI delal.
Dela mi samo, če vpišem link do strani. Ta pa je: http://tagtag.com/sites/l/-/n/l-note/0....

Poskusi še s tem.

l-note ::

Zgleda ta telefoni ne podpirajo direktnih linkov do slik:)):D :D :D

Jah, smo preveč navajeni na compe.

Matek ::

Tud do tu sem že jes prišo,samo pol ofna eno stran na kateri je slika, ne pa slike same, pa noče sejvat. Recimo na mobisuxu vpišeš tisto šifro za logo, pa se ti pol opre sam na strani in samo dam save lepo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

l-note ::

A si opazu, da so njihove slike (na wap strani) shranjene kot gif in NE kot wbmp. Govorim o logotipih, ki ji dobiš na Mobisux-u.
Bo treba spremenit v gif pa pol probat sejvat.

shock ::

Hmmm menda ena wap stran mora največ zasedati tam ene 1400 bajtov in ne več

Matek ::

To je hopeless.

A je kdo tolk prijazen, da ma SmartSMS in bi mi poslal?

Tisti logo, številka je v profilu, pa v obliki Picture Message EMS.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Lucifix ::

A si že probu wappy. Tam lahko nardiš svojo stran, pa tut slikco gor objaviš. Glede logotipa pa boš bol težko, če se ne motim. sam da bi pa sam direkt slikco vidu pa tut ne vem. probi...

rc-car ::

Logo sem poslal na mobisux med logote (Računalniški simboli, dodalo ga je k vsem razen k Nokiam) pa mi ob odpiranju preko mobitela butne ven error. Jaz sem probal z Siemensom ME45, naj poizkusi še kdo drug...

Pa ko smo že pri tem, a obstaja kaka večja verzija tega logota - recimo 101 x 64? :D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Niccodemi ::

http://www.sengir.org/mobilefree/mobile...

Na tej strani si lahko uploadaš slikce ali melodije.

koyotee ::

hej ce mas ericssona poskus tole: pejt na wap.sonyericsson.com(na compu), pol se sign up-aj, uploadas slikco, pol gres na wap/gprs spet na wap.sonyericsson.com se loginas z istim username-om in passwordom, gres private gallery in mas :D :D :D
sorry nism prebral da noces na wap site-u >:D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Matek ::

Ok, malce je staro tole, hvala vsem za pomoč, stvar sem rešil the hard way. Šel pod stopnice in poiskal škatlo od ISDN baze, noter se je skrival USB kabel, vse sem priklopil na comp in inštaliral driverje s siemensove strani. Potem sem dal gor smart SMS, hotel inštalirat in! ni delalo... Po par urah iskanja sem najdo nek Com port emulator, ki je po čudežu postavim ISDN bazo na virtualni COM port, ki ga je SmartSMS po čudežu zaznal, tako da sem potem lepo poslal logo in vse deluje že par meseev.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kak free wap hosting ko lahko uploadaš java aplikacije?

Oddelek: Omrežja in internet
192128 (1829) XS!D3
»

WAP STRAN za download brezplacnih polifonicnih melodij!!?

Oddelek: Mobilne tehnologije
123205 (2917) boych
»

wap.slo-tech.com

Oddelek: Slo-Tech
283014 (2002) darkolord
»

Siemens c45

Oddelek: Pomoč in nasveti
81208 (970) jamiroq
»

Sms novice (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
904892 (4063) rc-car

Več podobnih tem