» »

firefox bar, spodaj desno

firefox bar, spodaj desno

BRBR ::

slika



Kaj je tole, in kako se tega znebim.

Stran je moja in nimam pojma zakaj se to pojavi. Pojavi pa se ko miš premaknem na siva polja ki so ul, li,.... (tekst spodaj desno je za vsako polje enak, in nima veze s temi polji).

Problem je očiten. Ker je item-ov ravno toliko da se za cel page ne pojavi vertical scroll bar, ne morem kliknit na bottom item.
Never underestimate the power of idiots in large groups.
  • zavaroval slike: bluefish ()

bluefish ::

V prejšnjih verzijah se je to pojavljalo v statusni vrstici. Sedaj te vrstice ni več in ob hover-ju nad linkom ali ob nalaganju strani se ta status pojavi na vrhu. Načeloma bi se moral glede na pozicijo miši premakniti na levo ali desno stran programskega okna.
Ali ne izgine, četudi se s kazalcem postaviš na njegovo območje?

BRBR ::

Kaj pa vem, zdaj tega ne morem več ponovit. Zdaj se pojavlja na levi spodaj, in kolikor vidim se prikaže href od linka , če si na linku z miško, pol pa izgine. na zadevnih sivih poljih ni href-ov, samo en js. kaže pa href od cele strani..

Enako tud na GC.

lohka probaš npr tule:en page

klik spodaj kjer piše 'habitat'
Never underestimate the power of idiots in large groups.

bluefish ::

Meni dela normalno. Info o povezavi postavi ob spodnji levi kot okna in lahko normalno izberem vnos.

jizzer ::

Nevem kaj je tu takega za razumet, tale funkcija se pojavi ko z miško nakažeš na besedilo ki je nekam linkano in kam je linkano ti ta fukncija pove. Mene ne moti, nasprotno ravno fajn mi je včasih :)

BRBR ::

Kaj piše zgoraj v prvem postu ?

Problem je očiten. Ker je item-ov ravno toliko da se za cel page ne pojavi vertical scroll bar, ne morem kliknit na bottom item.
Never underestimate the power of idiots in large groups.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1297336398 (60547) htmltroubles
»

[c#] združitev scroll bara in panela ali podobnega gradnika

Oddelek: Programiranje
71555 (1319) darkolord
»

Word 2010 Ponovni vklop drsnika za pomikanj po dokumentih

Oddelek: Pomoč in nasveti
51441 (1413) mikelanzelo
»

[Java]Vprašanja

Oddelek: Programiranje
242065 (1533) Bela01
»

Scroll bar za text okno

Oddelek: Izdelava spletišč
11868 (781) njok

Več podobnih tem