» »

Nasveti za dizajn spletnega servisa

Nasveti za dizajn spletnega servisa

1
2
»

mare_ ::

Ideja: mogoče omogoči še en demo račun ;)

roli ::

Hmmm zanimiva ideja, čeprav ne vem koliko uporabna. Spletni servis je free, registracija traja par s. Glede na to da zahtevam samo username & pass + email in nič drugega. Prav tako ne zahtevam potrditve emaila (za bot protection imam pa integrirano recaptcho). Sem mnenja, da preden uporabnik najde demo account bo že registriral nov račun.

Čisto tako slučajno - pozna kdo kak marketinški prijem, ki me ne bo koštal bajne pare (bajne pare bi bilo vse kar je >50€)? Nažalost so minili tisti dnevi, ki so bili, ko sem prišel na app store. Takrat je nova aplikacija dejansko imela še nekaj časa, da ostane med newest apps in so jo ljudje opazili. Danes se nove aplikacije pojavljajo kot po tekočem traku in apliakcij nihče več ne opazi.
http://www.r00li.com

Lion29 ::

si imel kak nakup? kolko userjev se je prijavlo?
ce ni skrivnost, seveda
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

roli ::

V dveh dneh en nakup ter dva nova userja. Za včeraj pa podatkov o nakupih še nimam, tako da bomo videli.

Ponavadi, ko si dal aplikacijo na app store si dobil prvi dan 0 nakupov, naslednji dan 1 ali 0 in potem tretji-četrti dan nekaj več (z igro bombtap mi je dejansko uspel zelo dober timing - na app store je prišla ravno 23 ali 24 decembra in potem sem imel drugi dan prodaje dejansko profita za 100EUR). Ampak kot sem omenil so zadnje čase marketi (razen tisti za WP7) malce preplavljeni z novimi aplikacijami, tako da tsta dobra stara metoda več ne zadostuje.
http://www.r00li.com

blackbfm ::

Glede na to da zahtevam samo username & pass + email in nič drugega


Jaz ponavadi 3/4 takih stvari ze v osnovi skenslam ker se mi enostavno ne da vpisovat podatke za vsako malenkost ki obstaja na netu, niti jih nocem vpisovat. Ce se izkaze da je stvar uporabna potem se pac registriram. Demo acc se meni zdi kul.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1297331003 (55152) htmltroubles
»

Neznana napaka pri izdelavi spletne

Oddelek: Izdelava spletišč
443406 (2479) RockyS
»

Izdelava spletnih strani v Photoshopu

Oddelek: Izdelava spletišč
453861 (2909) DiTi
»

Kako postaviti ozadje v CSS-ju

Oddelek: Izdelava spletišč
314505 (4236) gnomee
»

Pomoč pri dizajnu (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
625558 (3978) Meizu

Več podobnih tem