» »

GTR 2002

GTR 2002

Hux ::

Ste sprobali ta mod za F1 2002? To je za mene nova revolucija in simple the best game out right now! Ja kr game bom reko ne mod ker je tak napredno da so mi kr solze tekle ko sem Porseja pelo okol monze.

Dans si fino nastelam jutri ze hostam na GameSpyju upam da jih ze dosti ma :)

Slide ::

Hey Hux kje si ga pa dol potegnu povej page...:D

SkyNet ::

GTR 2002 mod mirrors

Tukaj poglej na konec prvega posta, maš en kup mirrorjev, ene bo pa že delal :)

Ej Hux2, povej kdaj boš kaj na GameSpy pa greva eno dirko odpelat...
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

Slide ::

Jo dobo sm GTR2002 prov maš to je carsko kr so nardil, mislm ej kira grafika ok se je ista k pr F12002 samo kiri avti in realizem in sploh carsko kapo dolj.

R@C@ ::

Pismu kaj nej nardim...men tale GTR mal šteka.... XP1800 in GF4

MilkyWay ::

Eno kratko vprašanje: se da GTR 2002 igrat s tipkovnico? Trenutno še nimam volana, pa me zanima, kako se obnese s tipkovnico, če se sploh.

Hux ::

Aha dans sem lih bil malo na gamespyu in sreco se dva slovenca. Vozili smo skoro bumpper ob bumper. Na koncu sem sicer spregledo ovinek in tresno full v steno ter zgubo wing noja. Lol cool je blo vseeno.

Btw. Jaz sem se zacel vzpenjat po GTR2002 lestvici
GTR2002

RACA: pravis da ti steka? Na tako konfiguracijo je res zelo cudno ker meni laufle tekoce na 1.8+ GF2mx first generation :). Na 800*600.

Ce mas slucajno dumeter v ozadju izklopi cisto. Ce mas kake podobne programe izklopi in probaj se enrkat. Daj zadnje 41.09 drivere.
Meni je zadeva stekala zaradi Dumetra pofukanega.

BTW. jaz bom hostal igre se samo z naslovom hm.. No -Slovenija GTR2002- vglavnem da se lazje najdemo.

Igranje z tipkovnico je sicer malo tesko nisem se probal tak da nevem vglavnem F12002 na pro nemores spilat z tipkovnico in ker jaz vedno hostam na pro levelu treba met volan menda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTR (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19210882 (7138) frenk
»

Dirkacine zadnjih dvanajstih mesecev.

Oddelek: Igre
81111 (783) PrimozR
»

Volan

Oddelek: Kaj kupiti
422527 (2060) borchi
»

GTR 2002

Oddelek: Igre
91022 (924) Tattoo-
»

Fizika avtomobilov v igrah!?!?

Oddelek: Igre
322207 (1576) Microsoft

Več podobnih tem