» »

Dirkacine zadnjih dvanajstih mesecev.

Dirkacine zadnjih dvanajstih mesecev.

Freelancer ::

Igricarsko sceno ne spremljam vec in zato me zanima, katere dirkacine zadnjih dvanajstih mesecev priporocate?
Drugace nisem pretirano izbircen, edino formule ne maram. Od starejsih dirkacin mi je bil najbolj vsec NFS5. Potem kaj je se blo? Hm, Colin (2), TOCA... Pa razni hibridi kot so Carmageddon, GTA, Mafia.
Nastevajte malo, kaj je ql od novejsih zadev :). Slisal sem nekaj casa nazaj tudi nekaj o Live for Speed, lahko kdo malo razjasni kako je s tem (any good?). Baje je zadeva free?

kilergas ::

Live for speed ni free, je pa demo dokaj izpopolnjen,..drugac igrca pa seka.
Dobis jo pa tukaj Live for Speed

frenk ::

ja live for speed seka...jest sm tud mislu da je free:\

Freelancer ::

Kje ste zej vsi dirkaci? Edini predlog, ki sem ga slisal do sedaj je bil Live for Speed.

Sunna ::

jah tuki pa tm se kaj v jokerju najde, ki nekako pokriva spile 8-)

v glavnem po Porscheju po mojem mnenju ni blo nobene pametne dirkacine . Nekateri sicer spilajo ksn GTR 2002 addon za formula ki je baje dobra simulacija. Morda Racer, ki je bolj single player (ce se niso dal vn multiplaer patcha) . Toca je men gut samo za multiplayer.

Jst sm se najvec spilu Street Legal 1 ( ne redline ) in pac das gor unih patchov za ene ma ne vem iz glave 350 mega ?
ker drgac je neigrablen. Modifajat se da avte precej in dost dirkanja (fizika je kar dobra). storija sux in se par buggov ostane ampak je zur vseen. pac za car loverje. Men je bil hud. Drucga se zdele ne spomnim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sunna ()

.smidge. ::

Lfs polna verzija rula in je defenitivno vredna svojega denarja, racer sux, GTR2002 tako tako (nc kaj ekstra), probaj se netkar(zastonj) cmr3 sux.
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

PrimozR ::

LFS über alles! (mal zgodi, sam kaj čem :)

Slide ::

EJ folk k tolk hvalte LFS, mene pa zanima, kolk se kej avtomobili razbijejo, po screenshotih ni blo nič vidt..?? Simulacija?? Hmm
forever 200 MPH ...

PrimozR ::

S1 je 0.3 verzija igre, tko da (žal) ŠE nima poškodb. S2 jih bo mel in to še clo rahlo bolj napredne. Ne bo po modelu: "najprej naj odpade ta del, nato ta,..." ampka se bodo deli zvijali tudi rahlo neodvisno. Gotovo ne popolnoma (predstavlite si procesorsko moč k bi jo rabu za to :D. Bi rabl mal NASO obiskat :D), Ampk še zmerm več k ostali špili. Poglej si S2 screenshote. Sam morš starejše gledat (je bil tut en filmčk k so totalno pref***l XF GTRja).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Live for Speed (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
746414 (3530) __Devil__
»

dobra dirkačina za pc

Oddelek: Igre
273529 (2718) Cinderela
»

dirkaške igre

Oddelek: Igre
273043 (2433) globoko grlo
»

Live for Speed

Oddelek: Igre
91354 (1207) .smidge.
»

Fizika avtomobilov v igrah!?!?

Oddelek: Igre
322130 (1499) Microsoft

Več podobnih tem