» »

Fizika avtomobilov v igrah!?!?

Fizika avtomobilov v igrah!?!?

orlach ::

Kaj mislite, kera igrca ma najboljšo fiziko avtomobilov...igra za PC! Lahko tudi kakšna starejša..ko gledaš od zgoraj...pa da se jo da na netu zdownloadat?!

.smidge. ::

Hmmm... Live for Speed?
>:D

R0K ::

Hja odvisno je zdej kaj ti misliš pod dljat z neta. To je dost širok pojem. :D

Tiste legalne, k si jih lohk daš dol z neta so bolj tko tko. Ponavad 2D pogled pa to. So bolj zato, da lih minolovca ne igraš an :D

Drgač pa majo najboljši fizičn pogon vrjetn špili F1 (F1 2002 pa GP4).

Need for speed je bl for fun...če ti je dolgcajt...pr formuli maš pa že ful nastavitev, tk da moreš naštudirat dirkalnik če hočeš kej srat konkurenci.

the_unborn ::

nascar serija ma dobro obnasanje avtomobilov, pa tudi grafika je huda...samo zna pa bit dolgcas vozit v krogu

Vesoljc ::

odvisen v kero stran vozis...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

pivmik ::

kaj ni imela Viper racing dobro fiziko, pa tudi poškodbe vozila so bile realistične.
LP, Gregor GRE^

leonius ::

Colin McRae Rally2

speed machine ::

Rally masters pa Live for speed. O kakšnih need for speed pa bolš da ne govorite, ker majo bol tak,tak fiziko.

nojus ::

f12002 mi je se najbol realen. noro z ffb
sovražim Gargamela.

BendeR ::

Viper racing je res carska.Pa še kuplongo lahko uporabiš če hočeš:D
:=)

LuiIII ::

Nedvomno Grand Prix Legends in Viper Racing!

Lui

(sic) ::

A se samo meni zdi, da se pri Colinu avto obnaša kot, da bi bil na ledu - zanaša ga v vse smeri pri majhni hitrosti,...

Prjatu ::

(sic): ne ne zdi se samo tebi, špil je pač arkada v stilu pedal to the metal (bolj ga žgeš bolj drži in se lepše pelje)

Drugače pa moj glas gre GPL, Viper Racing ter F1 2002
Something else is controlling me!

Firebat ::

100% Colin McRae Rally 2 se mal pocakte na 3.
Komu cakam.

jRk0 ::

Colin 2 ne more met najboljse fizike ko pa je arkada:)

prav tako ne need for speed, sploh ta zadni:))
porsche je kar kul.

Igre ki so zastojn za dljat majo najboljso fiziko po moje...

Racing legends pa je mela ta boljso tudi..

Drugace mam doma se Racer (www.racer.nl) in ma precej realisticno za moje pojme:)

Live for speed nisem probal, ampak verjetno ma se boljso. Pa zastojn je tudi, ne?
You fuck up once, you loose two teeth.

orlach ::

hmm...glih downloadam ta Racer...obljubljajo dobro fiziko!! Live for SPeed...KER ŠPIL JE TO??pa kje se da dobit, a mislite s tem nfs?? ...gp legends je ena najboljših drgač..NFS Porsche ...ji manjka veliko...npr. drifting...drsenje v ovinkih...pa avtu kar zmanjka moči..itd. uglavnem...bomo vidli kaj je s to Racer!! igrco.

R0K ::

Live for speed je čist za sebe igra. SM jo pred cajtom špilal pa se mi je zamerla, k si nikak nism mogu naštelat, da bi lohk levo pa desno zavijal s tipkovnico. Vedno sm mogu z miško :)

jRk0 ::

ROK:saj ravno v tem je hec realizma:)

teh iger ne mores igrat s tipkovnico!!

ce nimas volana je najboljse miska.

jaz mam volan, pa mi ne dela:)) tak da vseeno morem z misko igrat:))

avtov za racerja mam pa kar nekaj ze.

Mam tudi astro 2.0 turbo, ki ma zraven se NOS >:D
You fuck up once, you loose two teeth.

R0K ::

Ja sej, sam ful se moreš navadit. Čene je cela beda. V prvih parih krogih sm use podru kar ja blo možn. Pa zvok je učas mal hecn, sam ok :>

Drgač, kk za vraga spelješ pri tem Racerju? Men u prvi nuca pol ure, da pride za obrate da lohk šaltam v drugo. Pa če se kam zaletiš. Kk pol u kakem blatu spelat z velik obrati? Mam pa na miš naštiman?

orlach ::

Kje se da dobit live for speed? Ta racer mi pa tko počaš dela da se ne da igrat...mogoče kriv voodoo 3? ne vem!a je mel kdo iste probleme? vsake 5 sekund se lika mal premakne.

R0K ::

jRk0 ::

Za racerja rabis dobro graficno. Bratranec ma tb1000 pa gf2mx 400 pa ma na isti progi 30fps jaz pa 110+, ki mam r8500 pa d850...

drugace pa mores misko cisto do vrha porinit ane, da dobis gas:)) uravnas s tem kolko misko gor porines. das v ler naprimer pa cisto do vrha pa v prvo saltas al pa kaj...
You fuck up once, you loose two teeth.

govno ::

le kako lahko nekateri igrajo need for speed? meni, osebno, so bolj všeč micro machines in stunts, čeprav mi je na 286-ki štekalo ...

grand prix legends je prava legenda ... poglejte starost igrice, poglejte obnašanje avtomobilov, poglejte grafiko in poglejte zahteve za to igrico ... brez pripomb je vse ...

naslednica je nascar racing, samo da je uiber požrešna ...

SkyNet ::

Takole vam povem fantje, preizkusil sem mnogo dirkačin in najboljšo fiziko sem srečal v dveh igrah (ok, ena je mod). V Grand Prix Legends in v Fia GTR2002 mod za F1 2002.
GPL poznate vsi, GTR pa si le nabavite če imate f1 2002...Upam si reči da je mod v bistvu GPL v prvenstvu GT.
In kot da to ni dovolj avtorji GTR moda pripravljajo še F1 1977 mod, ki bo prav gotovo pravi naslednik GPL.
Fizika je popolnoma spremenjena, vsak avto ima samosvoj zvok, dodanih je par malo znanih prog, ki so narejene profesionalno, veliko oblje kot v retail igri.

Torej če me kdo vpraša katera simulacija mi je najbolša, je moj odgovor vedno F1 2002. Ne toliko zaradi igre same, kot zaradi prenekaterih odličnih modov zanjo.

Če vaš zanima še kaj več go to: www.simmods.com forum-> http://www.simmods.com/forums/index.php
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

(sic) ::

Če smo že pri simulaciji avtomobilov:

En moj kolega (ki si je lastil Pčay Station 2) je hudo prepričan, da ima Gran Turismo (1, 2, 3) daleč najboljšo simulacijo avtomobilov. Sicer nisem veliko igral te igre (ker pač ne maram drkalic) ampak jaz mislim, da simulacija v GT ni sploh kaj resnega... Razlog zakaj tako mislim: v tem špilu lahko zbiraš med več kot enih 300 (!) avtomobili - pa naj mi kdo pove, da so oni naredili natančno simulacijo za vsakega posebej. Igra ima dobro simulacijo vendar se ta od avta do avta ne razlikuje veliko...

Sicer pa tudi nisem ekspert glede simulacij tako, da mi naj nekdo pove v čem je fora...

.smidge. ::

Kar se tice f1 + gp moram rect da nisem igral in tudi ne bom, simulacije formule ena so se pr meni končale z GP2. Sicer ne bom 0 trdil da so tud te tanove tako bedne glede obnašanja avta ampak dvojka je imela to tako glupo da bolj ne more bit, se sabse od need for speed -a.;((

Hux ::

Ja nedvomno je GTR2002 dalec najbolsi kaj se fizikalnega modela tice. Sicer pa NAscar 2002 ma tudi superb model. Sranje je le da steka GTR2002 kot za tsavo. Vsakih 2-5 sekund stekne in v soundi se cuje neki pop zvok. Tak da nemorem igrat ker nedela tekoce. F1 2002 pa dela gladko smesno ha jebemtiboga lol.

smash ::

mafia

bastadu ::

driver:\

(sic) ::

je že sploh kdo videl Gran Turismo?

tejo ::

ja, dvojko, pa je nočem več videt

sidney ::

realnih gejmow ni, pa jih se nekaj casa ne bo... Zakwa, povdarek na novih gejmih je na inteligenci. Sama fizika, pa je skoraj povsod zanemarljiva, razen v nekaterih dirkacinah, pa se tam ni taksna kot bi naj bila. kot nekajletni voznik (cez 10let) si upam trditi, da je to res... poizkusi
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

Microsoft ::

Če mene uprašate, se mi zdijo GP2 pa CMR1 najbolše simulacije glede na izzid igre.

Drgač pa sigurno CMR2.0, taka realnost, kot je tam pri vožnji po asfaltu je po mojem najboljša do sedaj!:))
GP4 pa je tud sigurn zmagovalec!:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dirkaške igre za 8 letnika ?

Oddelek: Igre
221661 (1283) opeter
»

Najboljše PC in PS2 igre (dirkaške!)

Oddelek: Igre
53421 (3376) ru7
»

dirkaške igre

Oddelek: Igre
273043 (2433) globoko grlo
»

Volan

Oddelek: Kaj kupiti
121854 (1697) majk2000
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10010001 (6242) Poldi112

Več podobnih tem