» »

Plata LEADTEK WinFast K7NCR18D Pro

Plata LEADTEK WinFast K7NCR18D Pro

neo ::

Omenjeno plato imajo pri JAE-tu za 32 jurjov, pa me zanima vase mnenje o plati, ker meni se zdi cena nekam nizka glede na to, kar vse ponuja.

borchi ::

l'jga

morphling1 ::

Plata je čist cool, in tam nekje se bodo vrtele cene verzije brez grafike ter kakega raida in SATA. Plata ma mrežno, 3x firewire, ter super dolby digital zvok.
Ma 4 pci slote (sicer več sploh ne rabiš ker je mrežna in zvok že na plati) tist 5 slot je pa ACR in je bolj neuporaben.
Edino kar ji štejem v minus je to da se ne da spreminjat množilnika, kar bo mogoče prišlo s kakim novim biosom. Tako, da pomoje ne moreš falit. Lahko pa malo počakaš, na kak nforce2 test tu, moram spet mal težit če je to sploh že prišlo v Slo. ali majo samo na cenikih
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Boky ::

Kolega namerava nabavit Leadtek K7NCR18D. Kolikor vidim je med Pro in Ne-Pro razlika le firewire, ki ga tip ne rabi.
V AGT-ju se dobi za 29400. Morphling1, kao je zdaj z spreminjanjem mnozilnika? Se ga ze da spreminjat ali ne?
Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

BroTheR ::

Jaz imam to maticno (pro verzijo) in sem z njo zadovoljen. Edino, kar me je mogoce malo motilo je to, da je atx connector postavljen malce preblizu slota za proc. tako, da je slo za milimetre ko sem montiral hladilnik (TR-AX7). Zato pozor pri izbiri hladilnika.
Mnozilnik pa se zaenkrat ne da spreminjat, se pa dosti govori, da bo kmalu izsel novi bios v katerem bo opcija za nastavitev mnozilnika.

Boky ::

Na Anandtechu sem zasledil, da plata nima zaglenjenega PCI vodila.

12/04/02 UPDATE: Leadtek has finally gotten back to us and, according to them, their K7NCR18D does not include a PCI bus lock at 33MHz, and therefore the PCI bus will be overclocked at certain overclocked FSB speeds.

Kako pa je z tem ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

morphling1 ::

Množilnikov nima in jih zgleda ne bo imela. Kar se pa tiče PCI-ja in AGP-ja sta pa skoraj sigurno zaklenjena, ker to je lasnost čipseta,ne nekaj kar bi izdelovalec posebej izvajal.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Boky ::

Glede PCI-ja se je tudi meni tako zdelo, ampak sem vseeno raje vprašal.
Nič, bo kolega dal zraven še 5ksit in vzel Epox-a. Kar je ziher je ziher! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FSB 166@200 - problem?

Oddelek: Navijanje
181301 (1008) G@MER
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930361 (16956) Jaffa
»

Osnovna plošča z integrirano grafiko

Oddelek: Kaj kupiti
6950 (854) nodes
»

nForceII vrača udarec

Oddelek: Novice / Pomnilnik
182718 (2718) Tic
»

kje so nforce2 plate?

Oddelek: Strojna oprema
151373 (1012) govno

Več podobnih tem