» »

dva monitorja

dva monitorja

hipo ::

zanima me ali so tezave ce sta graficni kartici od istega proizvajalca, win najde obe, vendar imata obe isti driver, ali je kaksna resitev

matevzm ::

Po moje tezko. Obicajno pride do zmesnjave. Po moje ce ze dela, da je tudi napisano kje pri dreiverjih.
Edini driverji, za katere vem, da delajo z vec karticami, so Teles ISDN. Sem poskusil in dal notri 3 kartice, pa so se nasle, instalirale in ostevilcile (#1, #2..). Pa se to je samo v w2k varianti gonilnikov.

luni ::

huh tega pa se nisem zasledil, da bi kdo kaj takega poskusal... probaj dobit kako graficno, ki ima dva ramdaca... recimo Matrox G400 al pa GeForce2 MX TwinView (ne Dual Display! - to je tv out!)
Artificial Intelligentia

andro ::

Saj notri nemreš dat 2 enaka modela ker boš verjetno imel eno na AGP drugo pa na PCI.
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

andrej ::

ne vidim razloga zakaj ne bi mogo met dve isti notri... pred casom, recimo je Matrox podpiral dual monitor pod NT4 pa si lahko brez problema mel dve isti not...

hipo ::

poglejte stvar je taka- kartica z dvema izhodoma ne pride v postev (ker je predraga). Imam kartici eno na AGP drugo pa na PCI vodilu (ena je RAGE Pro, druga pa RAGE II), vendar ko gres detajlno gledat driverje vidis da obe uporabljata istega. W2000 najde obe kartici brez konfliktov, vendar stvar enostavno ne deluje. če je že kdo imel takšen primer mi prosim naj javi.8-O

andrej ::

poglej, zadeva v w2k je naslednja. MS vodi poseben seznam kompatibilnega hardwera na www.microsoft.com/hcl. Mislim, da bo obe kartici nasel na tem seznamu.
Poleg tega pa je se poseben seznam kartic, ki so sposobne delat v dual monitor nacinu. Zadeva je taksna, da veliko kartic ne prenese, da so "sekondarne". Znova poglej na ta seznam...

andro ::

Potrebno je nekaj nastavit v biosu. Mislim da pod Init Display First >>> PCI Slot pa bi moglo delat.
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

hipo ::

hvala za pomoč, stvar sem uredil s takšnima karticama kot sem ju omenil na začetku in stvar čudežno dela???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318272 (11788) Ursus
»

dual monitor

Oddelek: Pomoč in nasveti
232855 (2221) kunigunda
»

Ko rač. starta iz hibernacije ni slike (Dual Monitor)

Oddelek: Pomoč in nasveti
412194 (1846) ali3n
»

Hercules 3D Prophet All in Wonder 8500 DV - slika na dveh monitorjih

Oddelek: Zvok in slika
291173 (1006) Senitel
»

2 monitorja...(2)

Oddelek: Zvok in slika
141007 (860) andrej

Več podobnih tem