» »

office 2007 in key

office 2007 in key

SilverArrow ::

pozdravljeni,

imam licenčne windowse in licenčne office in zdaj je potrebno na novo namestiti zadevo. Glede na to da je pod laptopom licenčna koda za VISTO je ok tukaj nebo težav. Kako pa je s offici. Trenutno so gor licenčni a na firmi je vsaj 10-15 komadov ki so akltivirani in bi zdaj moral nekako vedet kateri key je tukaj gor. Poiskušal sem s programom wingugle pa mi da nazaj product key za visto in office čeprav ne vrne enako vista key-a ki je na nalepki. Torej pomoje niti ne pravega office key-a.

A ima kdo kako idejo kako najlažje to ponovno namestit. Seveda nimam office media.

HVALA ZA POMOČ.

Ziga Dolhar ::

Če imaš OEM Windows in *nisi* ročno vnašal cdkeya ob prvem zagonu, potem je povsem možno, da je cdkey vnešen že na inštalacijskem mediju in ga ob namestitvi s tega medija ni potrebno posebej vnašati. V takem primeru cdkey ni nujno enak tistemu na nalepki (t.j., niso šli pečt vsakega inštalacijskega medija posebej za vsako nalepko) in ni potrebno, da bi te to skrbelo.
https://dolhar.si/

SilverArrow ::

ok. torej če na novo naložim visto in jo aktiviram, in s tem programom ko sem dobil office key ga nato namestim in vpišem ta key bi morala zadeva delovati. Seveda da se razumemo bo vse na enakem laptopu.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izteka se možnost brezplačne nadgradnje na Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7125518 (18714) orreel
»

Licenčni windowsi

Oddelek: Operacijski sistemi
153473 (2965) feryz
»

Vista OEM, nekaj vprašanj

Oddelek: Operacijski sistemi
342848 (1975) Galaxy
»

Prednaloženi Windowsi

Oddelek: Pomoč in nasveti
2713461 (12108) `ripper`
»

Znane cene za Visto II. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
10711024 (7693) CWIZO

Več podobnih tem