» »

Samsung Galaxy i7500 "Houdini"

Samsung Galaxy i7500 "Houdini"

MrHonda ::

Pozdravljeni!
Imam Samsung GT-i7500 z Android 1.6. Prej sem imel 1.5-ki je original in mi je delalo vse, problem je bil samo z baterijo ki ni zdržala enega dneva, zato sem posodobil sistem in se je čas preden se izprazni veliko podaljšal. Sedaj pa imam problem da mi ne dela večina aplikacij, mogoče zaradi druge verzije sistema, android market tudi ne dela (noče se povezati ne prek 3g omrežja ne prek wifi).

-----------------------------------------------
Na spletni strani drakaz.com sem zasledil ROM-e za ta telefon, vendar si ne upam ga sam namestiti, ker se bojim da uničim telefon. Rabil bi nekoga, ki bi mi razložil postopek za namestitev ROM-a, ali pa mi pomagal odpraviti težave ki jih imam. :)

Pennywis3 ::

Zdravo!

V prvi vrsti boš moral namestiti custom Recovery, ko imaš enkrat naloženega je zelo malo možnosti da boš kaj pokvaril, saj lahko vedno znova obnoviš sistem.

Zadnja verzija recovery-ja je mislim da 6.6.2, tukaj imaš zelo lepa navodila kako se to stori.

Ko je enkrat naložen lahko na SD kartico kopiraš različne rome in jih namestiš po želji, v bistvu je zelo enostavno.

Najbolje bo da obiščeš Android forums, kjer so navodila tudi za druge reči.

Jaz imam trenutno naloženega GAOSP 2 BETA 3, ki deluje na verziji 2.2 Froyo in je precej stabilen in zanesljiv sistem, je pa res da je i7500 kar problematičen telefon, saj z 528Mhz procesorjem in 192Mb ram-a bolj težko vozis kaj več kot 1.6.3.4 brez težkih modifikacij.

Veliko sreče pri nalaganju ROM-a :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flashanje Xiaomi naprav (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
496100617 (17033) _ssd_sata
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747326334 (72844) 21kiss
»

Galaxy Ace 2 root

Oddelek: Mobilne tehnologije
203244 (2489) Nermal
»

Android 2.2 najbolj razširjena različica

Oddelek: Novice / Android
64049 (3457) Mare3
»

HTC-jevega Sense UI ne bo na Googlovih telefonih

Oddelek: Novice / Android
153356 (2648) Seto

Več podobnih tem