» »

Simobil--Odklep Iphonov 4

Simobil--Odklep Iphonov 4

definition ::

Pozdravljeni,
krožile so govorice da naj bi Simobil svojim uporabnikom v kratkem ponudil brezplačen odklep aparata, ki naj bi potem deloval na vse sim kartice. Zadevo sem včeraj preveril po telefonu ....in na Simobilu v CE so mi potrdili da ze odklepajo Iphone...in da naj pridem z telefonom in dokumentacijo k njim. V roku 3-4 naj bi dobil unlock kodo ki bio jo preko itunsa vnesel in si tako odklenil aparat. Zataknilo pa se je danes ko so mi na tem istem Simobil centru v CE rekli da ne odklepajo vec telefonov, češ da so taka navodila dobili od vodstva druzbe. Kličem v LJ na sedez Simobila in mi prijazen mozakar rece da se sploh niso zaceli odklepati telefon ker cakajo na navodila od Appla.!!!!! Tako da zdej pa res ne vem kaj je res in kaj ni!! Delujejo mi malo zmedeni jaz pa dobro zaveden ker sem kupil zaklenjen telefon.
Ve mogoče kdo kaj več o tem?

LP

PINki ::

Piši na mail. Si bodo malo več časa vzeli, da bodo podali pravo informacijo.

Limit-sky ::

Ampak telefon ni zaklenjen. Odklenjen je za simobil.
In kdo te je zavedel? A ti je kdo rekel, da so odklenjeni na vsa omrežja?

BadB0y ::

A ni ze lep čas da operaterji ne smejo zaklepat telefonov ?


telen ::

Ne, ne in ne. Ni takega zakona.

Dr_M ::

Samo mobitel ne sme.
Pri simobilu so se pa tudi ze kaksno leto nazaj hvalili, da ne bodo vec zaklepali telefonov.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Nikonja ::

moja galaxy 2 ni bila zaklenjena pri Simobilu, ostali prej so bli !

definition ::

Simobil ti telefon odklene ce ga prineses tja v parih minutah....le Iphona ne. Nekaj so jih ze odklenili ker so se na bolhi pojavili somobilovi iphoni ki so ze odklenjeni. Zdej so pa kar naenkrat nehali odklepat.

Keyser Soze ::

Limit-sky je izjavil:

Ampak telefon ni zaklenjen. Odklenjen je za simobil.

Čaki, do explain kaj pomeni "zaklenjen iphone"?
OM, F, G!

definition ::

Odklenjen telefon zame pomeni da ga lahko uporabljas na vseh sim karticah razlicnih opaeraterjev in ne samo na simobilovih.
Zaklenjen pa pomeni nasprotno od tega .....torej deluje samo na simobil sim na ostale pa le z Gevey.

detroit ::

jst na simobilu že par let nism dobil zaklenjenega....
Skero

definition ::

govorim o Iphonu

definition ::

Evo dobil sem odgovor od Simobila:

Pozdravljeni,

iPhone je popolnoma prilagojen za uporabo v Si.mobilovem omrežju, kar pomeni, da je zaklenjen na Si.mobilovo omrežje. Na željo uporabnikov bomo v prihodnje omogočili brezplačen odklep, točnega datuma odklepa telefonskega aparata, pa vam žal v tem trenutku ne moremo posredovati.

Prijeten pozdrav,

Si.mobil
Naročniški sektor

Turboslav ::

Jaz sem svojega kupil 13. junija in takrat mi je prodajalka na šalterju rekla, da bo odklep možen nekje čez en mesec, ker takrat kao dobijo neke kode. Kakšne kode naj bi to bile mi ni jasno, ampak zgleda pa, da nekam zavlačujejo s temi odklepi...
Sir je dober

KoMar- ::

Zato ne računat na njih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telefon Tušmobil Y1, zaklenjen - odklenjen?

Oddelek: Mobilne tehnologije
163137 (2858) The Shadow
»

Odklep telefona pri simobilu

Oddelek: Mobilne tehnologije
248497 (6552) petzup
»

Odklepanje mobitelov.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9340525 (18645) Jazzie
»

simobil zaklep telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5213591 (9082) Entity
»

Apple se bori zoper jailbreaking (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
658705 (6430) nekikr

Več podobnih tem