» »

Telefon Tušmobil Y1, zaklenjen - odklenjen?

Telefon Tušmobil Y1, zaklenjen - odklenjen?

moat ::

Pozdravljeni!

Zanima me (pravkar sem dobil enega za smešno ceno) ali je telefon pod lastno blagovno znamko Tušmobila - Y1, ki sodi med t.i. predplačniške pakete Free2Go, zaklenjen za druge operaterje ali odklenjen?
Poizkušal sem z vstavitvijo Simobilove kartice SIM pa mi jo ne prepozna. Če je zaklenjen (ali niso vsi telefoni že odklenjeni za druge operaterje, oz. to za predplačniške pakete ne velja?) me zanima, če kdo ve katere znamke je sploh telefon Y1, da malce pogooglam ali ga je možno odkleniti.
Hvala in LP, moat.

BladE_ ::

Moral bi biti odklenjen, če ni ti ga je operater dolžan odkleniti.
Akcija - Reakcija

Pyromanic ::

@BladE, če ne veš ni treba širit lažnih informacij.

Odklenjeni morajo biti telefoni, ki jih dobiš pri naročnini (aneksu). Telefoni pri predplačniških paketih, so pa zaklenjeni pri operaterju kateri prodaja paket.
Žal pa ne vem katere znamke je Y1

moat ::

Mi je znano, da to velja že kar nekaj časa BladE, nisem pa prepričan, da to velja tudi za predplačniške telefone. Bilo bi mi tudi v pomoč, če bi sploh vedel za katero znamko telefona gre. Drugače pa je takšen Tušmobil Y1 https://gizzmo.si/blog/tumobil-z-lastno... nikjer pa ni navedeno (tudi v notranjosti telefona) za kakšno znamko in model gre.
LP, moat.

Pyromanic, hvala za odgovor. Se tebi ali mogoče komu drugemu sanja kakšna znamka telefona naj bi bila (slika na povezavi zgoraj)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moat ()

Sami ::

To so kitajska jajca :D Neki Kentaurus telefoni ali nekaj podobnega.

Pokliči na podporo in prašaj, če so odklenjeni/zaklenjeni.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

moat ::

Sami že nekaj časa čakam na njihov klic. Naj bi me poklicali nazaj, ker je njihova podpora bojda zelooo obremenjena. No, čakam že več kot uro, res.
Sicer pa hvala za namig, bom pogooglal za kentaurus telefoni, hvala. Polnilec za telefon pa je od Nokiem, če kaj pomaga pri prepoznavi telefona.
LP, moat.

BladE_ ::

Pyromanic je izjavil:

@BladE, če ne veš ni treba širit lažnih informacij.


Ni bilo namerno in tudi spregledano, da gre za predplačniški paket... Sicer pa prvič slišim tudi, da so takšni zaklenjeni, pri Telekomu/Simobilu tega ni...
Akcija - Reakcija

Sami ::

Sicer pa prvič slišim tudi, da so takšni zaklenjeni, pri Telekomu/Simobilu tega ni...


Pri simobilu so mobilni aparati kupljeni v pri predplačniškem paketu zaklenjeni.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

jusv ::

moat, medtem ko čakaš na klic, jim pošlji še kak mejl (lahko tudi na FB) z opisom težav in svojim kontaktom. Bodo verjetno prej odreagirali.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Sami ::

Zelo čudno, to bi morali že na podpori vedeti, na tvojem mestu bi poklical še v kakšno poslovalnico.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

M-XXXX ::

Sami je izjavil:

Sicer pa prvič slišim tudi, da so takšni zaklenjeni, pri Telekomu/Simobilu tega ni...


Pri simobilu so mobilni aparati kupljeni v pri predplačniškem paketu zaklenjeni.

Ne zavajaj:

Ali so telefoni v ponudbi Si.mobila odklenjeni za delovanje v drugih omrežjih?
Si.mobil od julija 2010 naprej omogoča ponudbo odklenjenih telefonov. Vsem imetnikom zaklenjenih telefonov omogočamo brezplačen odklep na svojih prodajnih mestih (Si.mobil prodajni centri in prodajna mesta pooblaščenih prodajalcev).

Sami ::

M-XXXX je izjavil:

Sami je izjavil:

Sicer pa prvič slišim tudi, da so takšni zaklenjeni, pri Telekomu/Simobilu tega ni...


Pri simobilu so mobilni aparati kupljeni v pri predplačniškem paketu zaklenjeni.

Ne zavajaj:

Ali so telefoni v ponudbi Si.mobila odklenjeni za delovanje v drugih omrežjih?
Si.mobil od julija 2010 naprej omogoča ponudbo odklenjenih telefonov. Vsem imetnikom zaklenjenih telefonov omogočamo brezplačen odklep na svojih prodajnih mestih (Si.mobil prodajni centri in prodajna mesta pooblaščenih prodajalcev).


Govorim iz lastnih izkušenj, pač probaj :D

Ne zavajam nikogar.

Drugič pa pozorno beri tekst, ki si ga objavil.

"Vsem imetnikom zaklenjenih telefonov omogočamo brezplačen odklep na svojih prodajnih mestih"
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

M-XXXX ::

"Vsem imetnikom zaklenjenih telefonov omogočamo brezplačen odklep na svojih prodajnih mestih"

Imaš zaklenjen telefon- odkleneš ga brezplačno. Ampak tako ali tako niso zaklenjeni (no vsaj novejši ne). Verjemi, dosti telefonov kupim vsako leto (imam drag hobi menjave telefonov :D) in še nikoli nisem imel težav.

Sami ::

M-XXXX je izjavil:

"Vsem imetnikom zaklenjenih telefonov omogočamo brezplačen odklep na svojih prodajnih mestih"

Imaš zaklenjen telefon- odkleneš ga brezplačno. Ampak tako ali tako niso zaklenjeni (no vsaj novejši ne). Verjemi, dosti telefonov kupim vsako leto (imam drag hobi menjave telefonov :D) in še nikoli nisem imel težav.


Pokliči na podporo....ti ne mislim dokazovat :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

M-XXXX ::

Res ni več telefonov, zaklenjenih na omrežje?
http://www.delo.si/clanek/114259
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.ph...
Šalo na stran, vse urejeno v manj kot 2-eh minutah. Samo vprašala me je, če je kupljen telefon pri Simobilu (računa še pogledala ni), vzela škatlico od telefona, vpisala IMEI in voila, telefon odklenjen.
http://slo-android.si/forum/viewtopic.p...
http://slo-android.si/forum/viewtopic.p...

OP: uglavnem, če bi se zgodilo, da je tvoj telefon dejansko zaklenjen ti ga bodo (ker ti ga tudi morajo) odklenili.

In dejansko drugega kot to ni za rečt na to temo.

Sami ::

OP: uglavnem, če bi se zgodilo, da je tvoj telefon dejansko zaklenjen ti ga bodo (ker ti ga tudi morajo) odklenili.

In dejansko drugega kot to ni za rečt na to temo.


Sem mogoče rekel kaj drugega? Še napisal sem ti da beri svoje poste...seveda ti ga odklenejo.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

The Shadow ::

NE Y1 ni zaklenjen...

če se ne motim podpira dve simki... kako bi torej lahko bil zaklenjen? :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiMobil zaklenjeni aparati

Oddelek: Pomoč in nasveti
51869 (1695) presad123
»

Odklep telefona pri simobilu

Oddelek: Mobilne tehnologije
248497 (6552) petzup
»

Odklepanje mobitelov.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9340525 (18645) Jazzie
»

Simobil--Odklep Iphonov 4

Oddelek: Mobilne tehnologije
144330 (3811) KoMar-
»

simobil zaklep telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5213591 (9082) Entity

Več podobnih tem