» »

Izmenjam sredstva iz PayPal-a na TRR

Izmenjam sredstva iz PayPal-a na TRR

Bezukhoff ::

Pozdravljeni,

Skratka, ker imam na svojem PayPal računu viška 67 €, ki jih ne potrebujem, ji rade volje izmenjam v razmerju 1:1 na TRR.

Torej, če kdo potrebuje penez, ZS me.

P.S.: Prosim, brez nategunov. Pred transakcijo vas bom poguglal, da se prepričam o vaši kredibilnosti. And you should do that about me too!

Tilen ::

67 EUR na paypal za 50€ na TRR. :>

Čak, a so to že oderuške obresti?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Bezukhoff ::

Samo v razmerju 1:1, kar je še najbolj fer, don't ya agree... :)

Tilen ::

1:1 seveda ne pričakuj, ker se že ob nakazilu iz enega TRR na drugega banki plača provizija (npr. NKBM---> NLB 0.69 EUR).
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Bezukhoff ::

Meh, there is no rush :).

Če bo kdo potreboval, se bo že itak javil.

Nice night! ;)

Hockey ::

A stroške, če kdo potrebuje?

Avenger ::

no ko bo rush bo že ugotovil kaj mora nardit
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Bezukhoff ::

Pje, ste ipični :)).

V razmerju 1:1 pomeni, da je transakcija ekvivalentna. Torej, če na TRR nakažeš 50 ojrov in stroški prenakazila koštajo 0.69 ojra, potlej tudi sam preko paypala nakažem enak znesek. Al pač ne? Odvisno, kako pojmujete razmerje 1:1, a nej? :D

Rush? Well, penez trenutno na svojem PayPalu ne nucam. Če pa bi kdo šel rad v šoping, magari v tujini ali pri nas, in nima sredstev na svojem računu ter bi tudi želel plačati preko omenjega servisa, se pač lahko naredi trade off, a nej.

67 € PP za 50 € na TRR? A takšnole prenakazilo je pa pošteno? :))

To je tole :)

amigo_no1 ::

Eni ste nepismeni.

67 EUR na paypal za 50€ na TRR.

je omenil samo tale troll:

Tilen :: včeraj, 23:10:47


Katerega dela od "izmenjam v razmerju 1:1 na TRR." ne razumete oz je dvoumen ?

Jinto ::

Zakaj bi zamenjal denar, za isto vsoto denarja?
Čas tudi nekaj stane. Poleg tega pa tudi Paypal ni zastonj, iz tistih 67e, dobiš nakazano ~64-65e.
In še, Paypal transakcije se da razveljavit. 50e je cisto ok vsota.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jinto ()

M-XXXX ::

Zakaj bi zamenjal denar, za isto vsoto denarja?

Ker rabiš nekaj preko PayPal-a plačat in nimaš računa? Njegova ponudba je čisto na mestu, ne vem kaj tečnarite...

amigo_no1 ::

Jinto je izjavil:

Zakaj bi zamenjal denar, za isto vsoto denarja?
Čas tudi nekaj stane. Poleg tega pa tudi Paypal ni zastonj, iz tistih 67e, dobiš nakazano ~64-65e.
In še, Paypal transakcije se da razveljavit. 50e je cisto ok vsota.

Čas tudi nekaj stane obe strani. Če koma matra 0.69 E pri NLB pri 67 E naj zamenja banko oz se preseli na Gorenjsko in plačuje samo ne-elektronsko.Ups, vseh položnic ne moreš plačati tako.
Ko sem nazadnje pošiljal drugemu na PP je dobil točno toliko, kot sem poslal, niti centa manj.
Za dispute moraš imeti nek razlog, PP na lepe oči tudi ne bo razveljavil transakcije.

Nabijate v 3 pm.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Lonsarg ::

OMG, v kaj se sprevrže tema. 1:1 je čisto realno, ker:
marsikdo, ki nima kreditne kartice, bi plačal celo več! samo da dobi na paypal znesek, da lahko shopping dela.

Jinto ::

amigo:
Prijatelju sem za test poslal 1eur, dobil pa je 0.62.

Na računu prejemnika:

Amount received:
€1.00 EUR
Fee amount:
-€0.38 EUR
Net amount:
€0.62 EUR

Poleg tega, pa kot sem reku. Paypal transakcije se da razveljavit.

mihec87 ::

Če je kot gift mislim da se ne da tako enostavno razveljavit..

Bolje bi bilo če bi op rekel dam še za pivo tistemu ki izmenja pa čao(v tem primeru pač on potrebuje,čez par dni bo na negdo iskal nekoga če mu lahko nakaže za pivo)tukaj pač lahko gre za obojestransko uslugo in je 1:1 še kar na mestu(z odštetimi stroški).....

Lonsarg ::

Razveljavti, itd, se da samo, če gre preko kakega posebnega protection programa, ne pa direktno nakazilo paypal-paypal.

amigo_no1 ::

Tole moraš dati in gre skozi z 0 provizije.


Bančne se pa ne da razveljavit ?? OMFG.

A danes tu gori nabija en kup Gorenjcev ?

S troli se ne mislim več prepirati.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

mihec87 ::


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Jinto ::

Amigo: Gift ima provizijo pri meni.
 paypal

paypal



Pa nekaj za brat:
http://thebitcoinsun.com/post/2011/06/0...

T0RN4D0 ::

Zelo dolgo zna čakat na nekoga, ki bo izpolnil vse pogoje, ker ima malo hecno situacijo :) Če bi se odpovedal 5€ bi imel denar nakazan takoj. All there is to it.

Bolj ali manj vsi paypal userji imamo kreditne kartice in je plačevanje zelo elegantno in ni nobenih nepredvidenih stroškov in komplikacij. Tisti ki imajo paypal brez kreditne pa verjetno nimajo niti klika ali kakšnega podobnega servisa, in se jim verjetno tudi ne da na banko nakazovat kar enemu točno teh 67€, ker tisti ki rabijo PP za eno transkacijo tudi običajno potrebujejo neko specifično vsoto :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

amigo_no1 ::

Jinto
Sedaj sem ročno preveril, prav imaš, so kot kaže nedavno nazaj uvedli še fee 0.33 $ (ni važno kaj izbereš ;(().

Double_J ::

Zdravo,

torej rabim nekoga da mi nakaže 10$ na paypal račun, jaz pa mu prej pošljem paysafecard kodo za 10€.

Torej prosim naj se javi kdo, ki ni čisti neznanec...

lp.
Dve šivanki...

bajsibajsi ::

amigo_no1 je izjavil:

Jinto
Sedaj sem ročno preveril, prav imaš, so kot kaže nedavno nazaj uvedli še fee 0.33 $ (ni važno kaj izbereš ;(().


Ceprav je minilo ze nekaj mesecev... Nic niso nedavno nazaj uvedli, ampak je fee ze dolgo casa. Dolocen znesek (cca 30 centov) je vedno prisoten in pa nekaj procecntov (okoli 3% ce se ne motim), ki seveda variira glede na visino poslanega zneska. Ima pa prejemnik moznost zavrnitve placila, v kolikor ne zeli sam placati fee...itd.

MIHAc27 ::

Čudno... jaz sem vzel Double_J-jovo ponudbo.
Poslal kot gift in je fee: 0$ Odtrgal mi je točno in kot znesek, ki ga JJ dobi je tudi cel znesek.

Zdej edin ne vem kaj z 0.05€ na paysafe kartici :P

Aja edit: imam Acount type Premium. Ampak sem preveril tudi v drugem računu ki je personal in tudi ni nič provizije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MIHAc27 ()

Double_J ::

Jap, dobil 14$.

A na psc ti je odtrgalo 0.05€? No ja v trafiki mi je odtrgala kar 1€...:D
Dve šivanki...

MIHAc27 ::

Ne, nič ni trgalo. Za plačat sem imel 9.95€.

Pa vem da moreš za paysafe dodat 1€, zato sem ti tudi poslal 14$ ne samo 10.

Lonsarg ::

Oj, jaz bi tudi dal Paysafe kodo, pa da mi nekdo na Paypal nakaže, ali TRR(kar je njemu lažje) Sem hotel to paysafe kodo sam uporabiti za virtualno kreditno kartico(Yuno), da bi potem to kreditno vezal na paypal, vendar hočejo kar neke kopije osebnih dokumentov, itd.... Vredna je 10€, bom zadovoljen že z 8€ za njo, sam da porabim.

Miha si za trade, vidim da si zaupanje vreden, ko si z Double_J uspešno tradal:)

amigo_no1 ::

Prvič slišim da bi Paysafe trgal zase kako provizijo (0.05€).
Kaj/kje si plačeval ?

videc ::

NAbavi si VISA Electron ali samo VISA kreditno kartico, pa boš lahko na kartico/račun nakazal. Na Mastercard se ne da.

Lonsarg ::

@videc, to ti men govoriš al komu? Mi ni razvidno iz napisanega.

Paysafecard je ena nepopularna zadeva očitno, bom nazaj vrgu tistemu, ki se mi je upal to poturit. Folk kar kupi to, pa misl, da z tem pa lahko plačuješ povsod online....

videc ::

@Azgard: ja, tebi je namenjeno gled VISA-e. Potem boš lahko iz Paypala direktno na kartico/bančni račun prestavil(withdraw) denar. Če je to seveda uporabno zate. Je pa 2€ provizije, ker banka ni v ZDA.
Če to ni to, kar želiš, ...

Lonsarg ::

Ne, jaz nisem nič želel z paypalom delat, paypal sm samo omenu mimogrede, kot možno plačilo meni, če jaz nekomu dam paysafecard. Sem mislil da sem dovolj jasno povedal.

Sem pa zdaj že porabil paysafecard nekje, tak da ne rabim več.

Bananovec ::

Bi bil kdo pripravljen razmenjati PSC in nakazati na moj PayPal račun? Gre se za PSC v vrednosti 20€.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738768 (21799) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134827 (14791) igi82m
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333107019 (34066) PINki
»

paypal pomoč... :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14417572 (8776) amacar
»

Paypal & Moneybookers (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5511835 (6759) s6c-gEL

Več podobnih tem