» »

HTC Wlidfire S ali Samsung Ace

HTC Wlidfire S ali Samsung Ace

MATEJ_92 ::

Resnično bi potreboval pomoč,da bi mi kdo svetoval kateri mobitel izmed teh dveh je boljši.Katerega bi se bolj splačalo kupiti.
Hvala za pomoč :)

Mojchy_3_ ::

Odvisno kaj pričakujueš od njega, jaz osebno predlagam ace-ja :)
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

Ramon dekers ::

ace

MATEJ_92 ::

amm jst pričakujem da mi lih ne bi telefon šteku pa da bi igrce delale(npr.: angry birds),pa tko da ne bi lih problemov meu s telefonom. Zakaj rajš Ace pred Htc-jem ?

bolj se nagibam k htc-ju ker ma 2.3 android samsung pa 2.2

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MATEJ_92 ()

Mojchy_3_ ::

ja HTC nima :
Urejevalnik dokumentov - Excel
Urejevalnik dokumentov - PowerPoint
Urejevalnik dokumentov - Word

samsung pa ma recimo... Pa na HTC -ju java aplikacije bolj slabo delajo(le izbrane delajo)

Primerjava baterije:
HTC SAMSUNG
Čas pogovora 430 min 660 min
Čas pripravljenosti 570 h 640 h
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

Ramon dekers ::

aja pa druga stran je da se wifi ne povezuje vedno in povsod pri ace.

Mojchy_3_ ::

To je pa tut res ;)
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

MATEJ_92 ::

aha kaj pa menite glede tega da ima ace 2.2 Froyo htc pa 2.3 Gingerbread nekje sm zasledu da naj bi blo za samsung tut hmal update na 2.3 sam nevem kok je kj res pa še zanima me če mogoče kdo ve glede ohišja ker ma boljšiga oz. ker je bolj trpežn pa ekran ali se hitro spraskata ali imata kakšno prevleko da se ne :)

Mojchy_3_ ::

nalepkica je edino gor... bolj trepežno ohišje ima pa HTC, ker je že nasplošno najbolša znamka za touch telefone...
Kadar se bogati bojujejo, revni umirajo

MATEJ_92 ::

aha no hvala za pomoč še kakšno mnenje je zelo dobrodošlo drugač bom pa še mal razmislu :)

jazbec ::

ace

Mojchy_3_ je izjavil:

HTC, ker je že nasplošno najbolša znamka za touch telefone

seveda seveda

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jazbec ()

RejZoR ::

Sam se Samsunga bojim kot hudič križa po zadnji izkušnji. S tastarim Wildfirejem pa sem nadzadovoljen. Ni perfekten, daleč od tega ampak deluje super. ACE je že res najboljši na papirju ampak včasih tud to ni vse. Vsaj v mojem primeru je to še kako držalo. Zato imam zdej HTC-ja...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Ramon dekers ::

samo kaj ko ima htc tako slabe leče v telefonih... Mislim naši ponudniki so pa tudi u kurcu, kje so motorole milestone, ericsoni arc, neo... Htc wildfire je delal v slabi svetlobi tako slabe slike da je groza.

Mare3 ::

Samo so pa pomoje naredili najmanjši telefon z androidom pri htc s tem wildfire s. Telefon je res premajhne vsaj kot se je meni zdelo ko sem ga držal po drugi strani ace je vsaj malo bolj normalne velikosti. Je pa moja izkušnja boljša z samsung ace-om.

Old Spice ::

Jaz imam Wildfire S. Pred nakupom sem bil v dvomih ravno zaradi teh specifikacij na papirju. Ampak telefon je super. Ima kvalitetno izdelavo (mogoče res manjka aluminij na zadnji strani, samo je gumiplastika še vedno bistveno boljša kot to kar uporabljajo pri Samsungu). Sedaj ko sem se ga navadil bi težko šel na večji telefon. Edin baterija mi zaenkrat zdrži kake 2 dni brez da bi se kej dost igral z njim, lahko bi blo bolše.

aljo558 ::

Tudi sam sem bil pred tem vprasanjem pred 2 dnevoma pa sem kar ACE-a nabavu in mi ni žal. Odličen telefon in za v roki držat super. Wildfire s je res premajhen....

LuGi ::

Mare3 je izjavil:

Samo so pa pomoje naredili najmanjši telefon z androidom pri htc s tem wildfire s. Telefon je res premajhne vsaj kot se je meni zdelo ko sem ga držal po drugi strani ace je vsaj malo bolj normalne velikosti. Je pa moja izkušnja boljša z samsung ace-om.


Niti ne http://www.gsmarena.com/compare.php3?id... ;)

RejZoR ::

Wildfire (tastari) se drži v roki bistveno lepše kot aluminijast in večji Wave. Tud alu in barvana ohišja so prekletstvo, zato jemljem samo take kjer sam material določa barvo in ne sloj barve na njem.
Ker če tak telefon v črni barvi padel na tla bo čez tolka srebrna barva aluminija. Če pa pade črn ali bel telefon kjer je npr plastika dejansko bele ali črne barve v celoti pa bo sicer imel buško ampak bo buška še vedno iste barve v notranjosi kot je telefon na površini.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

dary ::

Jaz sem isto izbiral med tema dvema telefonoma. Vendar, ko sem prišel na simobil, sem šele videl kako je Wildfire S majhen v primerjavi z Ace. Ace ima tudi veliko več barv na zaslonu tako da je slika lepša. Presenečen sem bil nad baterijo, saj ob normalni uporabi (par klicev na dan in kakšen SMS), zdrži tudi 4 dni. Prednost Ace pred Wildfire S je tudi v fotoaparatu, saj je HTC znan po svojih obupnih fotoaparatih. Moram reči, da sem res pozitivno presenečen nad telefonom saj sem enkrat že imel nekega samsunga, ki je bil pravo sranje in sem se bal da bo s tem isto vendar na srečo ni. Glede Androida mislim da tudi Ace podpira že 2.3 vsaj tako poroča GSMarena (OS Android OS, v2.2 (Froyo), upgradable to v2.3). Jaz se za nadgradnjo še nisem odločil, čeprav razmišlam o tem.
Sem pa imel tudi že HTC-ja (Tattoo) in je bil vredu telefon, tako da za katerikoli telefon se boš odločil izmed teh dveh, mislim da ne boš razočaran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dary ()

RejZoR ::

Fotoaparat sploh ni tko grozen na tastarem Wildfireju, pa vem da so ga na S modelu še izboljšal. Sploh flash je narejen boljše, ker se prilagodi glede na overexposure. Medtem ko ga je Samsung vedno nakuril na max pa če je bila potem cela slika čist bela...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Ramon dekers ::

sory ampak fotoaparat na tastarem wildfire je grozen, oz podn. Poglej kakšne fotografije naredi SE elm za 50€ pa primerjaj.
Leče imajo HTC - ji slabe. Medtem ko ima najbolše leče SE.

MATEJ_92 ::

dary je izjavil:

Jaz sem isto izbiral med tema dvema telefonoma. Vendar, ko sem prišel na simobil, sem šele videl kako je Wildfire S majhen v primerjavi z Ace. Ace ima tudi veliko več barv na zaslonu tako da je slika lepša. Presenečen sem bil nad baterijo, saj ob normalni uporabi (par klicev na dan in kakšen SMS), zdrži tudi 4 dni. Prednost Ace pred Wildfire S je tudi v fotoaparatu, saj je HTC znan po svojih obupnih fotoaparatih. Moram reči, da sem res pozitivno presenečen nad telefonom saj sem enkrat že imel nekega samsunga, ki je bil pravo sranje in sem se bal da bo s tem isto vendar na srečo ni. Glede Androida mislim da tudi Ace podpira že 2.3 vsaj tako poroča GSMarena (OS Android OS, v2.2 (Froyo), upgradable to v2.3). Jaz se za nadgradnjo še nisem odločil, čeprav razmišlam o tem.
Sem pa imel tudi že HTC-ja (Tattoo) in je bil vredu telefon, tako da za katerikoli telefon se boš odločil izmed teh dveh, mislim da ne boš razočaran.


hvala za tako izčrpno mnenje :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Wildfire (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
703125636 (62234) majstr77
»

Kateri mobitel v rangu Galaxy Ace-a se še splača?

Oddelek: Kaj kupiti
4110493 (9812) mokasin
»

mnenja o telefonih

Oddelek: Mobilne tehnologije
123225 (2931) Pithlit
»

Samsung Galaxy Ace ali HTC Wildfire S?

Oddelek: Mobilne tehnologije
101763 (1509) HarryRed
»

HTC Salsa, HTC Wildfire S

Oddelek: Mobilne tehnologije
162965 (2277) Kristina0

Več podobnih tem