» »

Anketiranje

Anketiranje

betko007 ::

Čez počitnice sem dobil delo, da anketiram ljudi, ki so starejši od 30 let. Pridobiti bi moral njihov e-mail, zraven pa še nekaj podatkov. Ker ne poznam veliko ljudi, ki so stari čez 30 let, sem se spomnil, da bi lahko ustvaril temo, kjer bi mi vsak posredoval vsaj svoj e-mail naslov (tisti, ki ste stari čez 30 let), lahko tudi prek ZS.Na e-meil naslov prejme anketo. Za vsako rešeno in odposlano anketo namreč dobim plačilo.

To se mi zdi vredu stvar, ker verjamem, da nisem edini, ki ima anketiranje za narediti in ne ve kje bi dobil stranke. S tem bi si pomagali med sabo.
Zato, vas prosim, da v čim večjem številu mi posredujete e-maile. :)

(če pa ne želite pa tudi vredu)

Hvala in lep pozdrav

vorantz ::

Se pravi hočeš narediti spisek naivnežev, da jih bodo lahko spamali tudi ostali anketarji? :D
Good luck with that

KoMar- ::

Ampak to pa res. Kakšna naivna želja.

betko007 ::

Spisek naivnežev lol xD
Nisem imel tega v mislih. Zato sem tudi napisal, da mi lahko pošlje e-mail tudi preko ZS, da ne bo viden v javnosti.
Moj cilj je samo, da pridobim čim več e-mail naslovov. :D

gulfstream ::

Imaš podoben cilj kot marsikateri Nigerijec.

God bless spam filters!

vorantz ::

betko007 je izjavil:

Moj cilj je samo, da pridobim čim več e-mail naslovov. :D


Dobro nočem tečnarit ampak ta stavek + anketiranje + plačan sem za vsako rešeno anketo ti ne bosta preveč pomagala ;)

Ljudje sovražijo anketarje in bi naredili vse, da se jim onemogoči delovanje
Ravno ta vikend so klicali mojo mamo...na začetku so spraševali katere radijske postaje posluša, potem prešli na podrobna vprašanja o njeni izobrazbi in zaposlitvi...takrat sem popizdu in prekinil telefon

betko007 ::

Razumem kako reagiraš ko te nekdo domov pokliče. Tudi sam rečem, ne ni nobenega, ki bi ustrezal njihovim starostnim pogojem...
Zato pa sem jaz naredil to tukaj preko interneta, kjer naredi vsak, če želi, brez kakeršnega koli tečnarjenja.
Mislim, da če bi tudi vi enkrat anketirali, da bi razumeli zakaj se gre...

gulfstream ::

Saj razumemo za kaj gre, ni treba biti ravno genij.

Tako kot ti najbrž razumeš da nekateri nočemo, da nam kdorkoli karkoli prodaja preko telefona ali maila. Ankete, zavarovanje, sladoled ali sanjski dopust.

KoMar- ::

Naredi spletno anketo in objavi link.

bluefish ::

Res je. Ne vem, zakaj bi ti nekdo dajal e-mail, ko pa obstaja toliko načinov, kjer je anketa vsaj približno anonimna in ne zahteva podrobnih osebnih podatkov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zavod za zaposlovanje, brezposelnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6839591 (31908) Gandalfar
»

upor slovenskim spamerjem

Oddelek: Omrežja in internet
335881 (4609) BlueRunner
»

Telefonske ankete

Oddelek: Problemi človeštva
223371 (2677) AngelOfDeath
»

Telemach ne pozna štiričrkovnih domen?

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
163547 (3547) mrTwelveTrees
»

Spam ali spam? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20312471 (10105) poweroff

Več podobnih tem