» »

Mi gremo pa ... v Bolgarijo

Mi gremo pa ... v Bolgarijo

«
1
2

Ice-Heki ::

Padla je odločitev - avgusta se gre pogledat Bolgarijo. Z avto. Tja in nazaj.
In ker smo mladi in neumni smo se odločili, da gremo tja čez Madžarsko, Romunijo. Od vzhodnega dela (kjer bi šli na morje) Bolgarije proti notranjosti (Sofija), potem pa domov čez Srbijo, Črno Goro, Bosno in Hercegovino in Hrvaško (ob obali, spet malo na morje). Okvirno 4000km + nekaj 100km za vse obiske vasi / hribov / plaž, ki se jih bomo domislili med potjo.
Na poti bi bili 15 dni.

In sedaj vprašanje: Za potovanje se išče avto, ki bo zdržal pot. Zahteve so precej preproste - v avtu mora biti dovolj prostora za 4 velike težke osebe in nekaj prtljage. Znamka - ni pomembna. Letnik - ni pomemben. Omejitev je tako samo cena - 1000€ za avto (brez dodatnih stroškov zavarovanja, itd.) Vaši predlogi s katerim bi šli na tako pot?

Po drugi strani pa se priporočam za vse nasvete, na kaj moramo biti na poti previdni. Nekaj sveta smo že videli, tako da na pot ne bomo odšli popolnoma nepripravljeni. Vendar smo bili dosedaj predvsem v "bolj" razvitem svetu (zahodna Evropa, Skandinavija).

Z besedo na dan!

djordjevic ::

Top Gear Challenge? :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

jalovec09 ::

OFF:

Spet se bodo začele take teme po forumih, kriza je tu, zaposlitve se nove ne dobi zlahka, rednih plač ni....ampak večina bo vseeno šla na dopust.

Konec OFF-a

Vzemite kakšenga accenta so neuničljivi, poceni so, ker je Hyundai, pa radi rjavijo, zato tudi cena manjša.
Mene vprašajte, koliko sveta sem videl, NIČ. Še vem, ne kakšna je Avstrija ali Švica. Pa pri hrčkih tud še nisem bil.

Zgodovina sprememb…

Zeberdee ::

Pomojem se vam bolj splača rent a combi.

Gregor P ::

Če ti ga seveda sploh zavarujejo oz. dajo v najem, za na pot po omenjenih državah.:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

#000000 ::

4 osebe niso problem za hundaya od za par 100 km, ko se bojo cjazli 4000 se jim bo zmešal.
Pejt na avto net, nastavi ceno od 500-1000 evrov in enoprostorce, se bote vsaj komot peljal pa še prespat se da brez velkih težav.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=489...

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=472...

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=477...

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=489...

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=482...

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=485...

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=487...

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=487...

djordjevic ::

Jurja za kombi in jurja za bencin. ;((
No grave is deep enough to keep us in chains.

WarpedGone ::

Tkole kupt eno staro reč in kar takoj it na nekaj tisoč km dolgo pot je totalna ruska ruleta. Zadeva zna crknit v največji vukojebini, kaj pa potem?
Pejte raje z dvema avtomobiloma, ki sta zato lahko manjša in bol "civilna". Če se kateremu kaj zgodi, je drugi za bekup da vam ni treba štopat in čakat na tujo pomoč.
Zbogom in hvala za vse ribe

ameba ::

Najem avtodoma.
Mislm da dajejo 60-80€ na dan .....

Valvoline ::

Bil v Bolgarijo pred 6-7 let morm rečt da je zakon! Zlata obala,Nesebar to so glavne destinacije. Neverjetno poceni,hudo nočno življenje,pestra izbira vsega od hrane,športnih aktivnosti,lokacije za ogled... Je pa hudičevo predaleč se z avtom pelat. Aja pa vedno mejte parajt bankovce po 5 in 10e v žepu za podkupnino policajev xD. No ja menda tega zdej ni več.
Drgač če neb blo tok daleč nikol več neb hodu na Hrvaškem. Z 500e si tam car. Vsaj takrat je blo tko.

Arto ::

Of significant notation that The Bulgarian road system is largely underdeveloped. There are few sections of limited-access divided highway. Some roads are in poor repair and full of potholes.


Iz wikitravel, se sliši kot uporabna informacija v tem primeru :P

krneki0001 ::

Za tako pot vam priporočam enega starega subaru legacy-ja. Prostora veliko, vzdržljiv pa za tiste romunske in bolgarske ceste bo odličen.

mr1two ::

Bil sem na WRCju lani, kakih 60 kilometrov južno od Sofije. Kak jajc je ta država, to si ne morš mislt. Vse zgleda tko zjebano, kot da nimajo gospodarja. Cene so res smešne, ampak se tudi nič pametnega ne dobi v trgovini- kruha, ki nebi bil pakiran v vrečki, nismo našli.
Pa ne it tja plačevat z evri, ker jih kot zgleda, ne marajo(v lokalnem kafiču smo kavo preplačali 4x v vrednosti evra, pa še niso hotli vzet(ja tudi 4x cena kave je tam še vedno manjša kot pri nas normalna)).
Zanimiva izkušnja: ja, ampak vsaj 10 let ne grem nazaj, ker je res ena od bolj siromašnih držav, kjer sem bil. Zlata obala in to-> tam itak ni Bolgarija, tam je samo turizem in tam se zadeva šopa na polno.
Sofija: promet je totalen texas, ni označb(talne črte nismo ene vidli), ni kulture, ni nič. Vozijo kot norci in morš res pazit, da ti kje kam kdo ne prileti(sploh po regionalki: čim vidijo, da nisi iz bolgarije, te mora prehitet, pa makar če potem pusti podvozje na ležečem policaju-> se je zgodilo v eni "vasi"). Če se boste vozili po obvoznici slučajno(nazaj grede smo se), dvomim da so zakrpali tiste luknje(slalom morš vozt, sicer ode kolo, luknje pol metra za pol metra, globina neznana=pregloboko)

Če res želiš it to pogledat: pojdi, ampak nimaš kaj dosti videt. English: not so gut tako da boste moral vglavnem kriljat z rokami(njih se da nekaj razumet, sam oni ne tendijo 5%).

Pot za nazaj vam bo dosti lepša(Srbija je prov videt, da prideš nekam, kjer je vsaj nekaj denarja, Bosna: priporočam Sarajevo, če ste že dol(baščaršija, njihova pivovarna in še kaj se najde)). Po mojih izkušnjah: če ne greš do črnega morja, nimaš kaj videt v Bolgariji(in verjemi, da se boste vprašali: WTF, kaj dela ta država v EU? saj niti evra nimajo, vse je podn..)


Za avto vam priporočam: Kupi zdaj(da vidiš kaj je kritično, da krepa doma, ne tam u božji materi), enga golfa ali nekaj(predvsem to ti bodo znali povsod popravit), kar gre na diesel. Pri taki poti profitiraš še pa še na bencinu, ker se nabira kilometrov.


LP in vso srečo, pa pazite na cigote. Ko prideš nazaj: sam za info(ker imajo dosti ravnin, lahko bi kmetovali)- povej kolko traktorjev ste vidli(mi smo 2 vse skupaj :D)

T-h-o-r ::

zavedaj se, da so v bolgariji ceste katastrofalno slabe
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

neo ::

Se popolnoma strinjam s Fructalom, ko si v Bolgariji, se najprej vprašaš WTF oni delajo v EU? Ker So vse države naokoli 5x bolj razvite, da se o Turčiji (ki ji vstop v EU na vse pretege onemogočajo) sploh ne pogovarjamo. Bolgarija je eno samo smetišče, ceste so obup, označb nobenih, preden sem bil dol sem mislil da pač kolegi ko so tovornjakarji samo natolcujejo, ampak potem pa vidiš da je žal res tako. Vasi so zapuščene, ceste so katastrofa... Res je, da je pokrajina v okolici Plovdiva res lepa, vse zeleno, ampak, večinoma neobdelano, pač se tem kurcem ne da delat. Res da je na obali čisto druga pesem, ampak tam so tako ali tako vse pokupili Nemci in vse se dela kot oni rečejo. dosti bolj priporočam obhod po vseh državah bivše juge.
Neo's

Vajenc ::

Za takšne razdalje se splača vzet udobnega dizla. Npr kaj takega. Pa Renault servis najdeš v vsaki še tako zahojeni vasi.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

St235 ::

Vsekakor kupite avto preden čim prej. glej za kako garo, kjer je najebal pleh motor je pa še ok. Poceni so kakšni chervoeti oziroma bivši Daewoo. naš je praktično cel zgnil mašina se je pa še vrtela. Drugač kak cheap reanta a car tudi ni slaba izbira, ravno zadnjim smo se pogovarjal o privatnikih, ki ti za 500€ na mesec rentajo avto. Se bi blo za pozanimat če tudi za tujino. Glede na to da je EU načeloma ne bi smelo bit problemov.

Potem jo vsaj 1000km nerdit pri nas da boš videl kako gre. Tak road trip (mi jih mamo že precej za sabo) so evdno dogodivščina. Sam ne si postavit preveč ciljev postavit. Pač go with a flow. In pa glej da ste z vsemi potniki na jasnem, da je to v prvi vrsti avantura in nikakor ne turističen aranžma. Ker ni hujšega kot ostat s crknjenim avtom v sredi noči v romunskih gorah s tečno babo, ki ti nabija, da se to, če bi šli z agencijo ne more zgodit.

No na srečo je potem prišel mimo čisto pravi rjavi medved in se je zaklenla v avto in jo do zjutraj nismo več videli:)

zee ::

V Bolgarijo osebno ne bi hodil, ampak bi se rajsi ozrl po kaksni od mediteranskih drzav (Spanija, Portugalska). Zakaj ne Bolgarija? Ceste unicene, prodajalci, ki te hocejo nategniti na vsakem koraku, nic pametnega za videt. Se pupe niso med lepsimi.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

mr1two ::

Aja: ne se čudit, če je zaščitni pas na avtocesti v bistvu v grmovje zamaskirana odbojna ograja. Po eni strani je to kul, ker ti nasproti vozeča vozila ne svetijo ponoči, po drugi strani, pa lahko doživiš, da je cesta efektivno široka 70% dejanske širine(ker se veje tolko stežejo na cesto).

Predvsem priporočam previdno vožnjo("odbojne ograje" v stilu "en kup zemlje je v bistvu isto" jim ni tuj princip in se ga poslužujejo). Pa nebi se čudil, da na avtocesto zapelješ v kontra smer(tabel praktično ni, tako da res pazite na to).
Mislim, da imajo vinjete, ampak nisem prepričan(teksas in res ne veš kaj je na stvari, če vidiš 1 tablo na 50 kilometrov ceste)- mi je nismo kupili(in si mislim, da bi znale bit težave glede tega, ampak hvalabogu je pasalo brez problemov).

D3m ::

Pravkar mi je na misel prišla idejo o nadaljevanju grozljivke Hostel: Part II. >:D
|HP EliteBook|R5 6650U|

T-h-o-r ::

misliš hostel part iii :P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Avenger ::

jaz bi vzel kombi za 1200€: http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=480...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

D3m ::

Hostel part III še ni končan, lahko jih režiser doda, kot BONUS na DVDju.

@Avenger, kombi ima manjšo okvaro na motorju. Beri opombo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

ZaLoMaT ::

Za takšno dolgo pot bi bil vredu tudi kakšen Kangoo (1.9 diesel - pravi šparovček):
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=488...

blackbfm ::

Spet se bodo začele take teme po forumih, kriza je tu, zaposlitve se nove ne dobi zlahka, rednih plač ni....ampak večina bo vseeno šla na dopust


Ja logično da greš na dopust ko maš preveč časa..ne pa takrat ko si zaposlen oz. s preveč dela :p

amigo_no1 ::

Vajenc je izjavil:

Za takšne razdalje se splača vzet udobnega dizla. Npr kaj takega. Pa Renault servis najdeš v vsaki še tako zahojeni vasi.

Tole tvoje drži samo pri nas.


Če mislite kupit nekaj rabljenega (na sveže) je zelo zaželjeno:
+ da ga kupite prej, se z njim vozite vsaj kak teden da najdete & odpravite morebitne skrite napake)
+ da znate kaj pošravfati (orodje s sabo), ker pri takem avtu nikoli ne veš kdaj bo kaj crknilo, magari "samo" črpalka za gorivo (ne da od sebe nobenih warning signalov - danes dela, jutri ne več).

Avenger ::

Za to kar majo planiran, se jaz ne bi vsedu v neki manjšega kot kombi - čist druga liga je to, če ne voziš, si zadaj in sploh nimaš občutka, da si na neki turi, v bistvu te ne utruja, premikaš se lahko, nisi utesnjen, veliko prtljage gre not, sediš višje in ven več vidiš, itd. sami plusi. Z accentom bi bil mazohizem, kangoo ima pa le to prednost, da ima velik prtljažnik, drugega nič, sediš malo višje ampak enako kot v normalnih avtih. Izpraven kombi stane očitno okoli 2 jurja (glej recimo VW caravelle in MB vito) in tudi če ga na koncu prodajo za 1500 in za tolk bi šel takoj, bodo še vedno v plusu. Ne tolk šparat za najbolj bistven element roadtripa.

amigo_no1 je izjavil:


Če mislite kupit nekaj rabljenega (na sveže) je zelo zaželjeno:
+ da ga kupite prej, se z njim vozite vsaj kak teden da najdete & odpravite morebitne skrite napake)
+ da znate kaj pošravfati (orodje s sabo), ker pri takem avtu nikoli ne veš kdaj bo kaj crknilo, magari "samo" črpalka za gorivo (ne da od sebe nobenih warning signalov - danes dela, jutri ne več).


Ja, pa ne samo to, po vožnji kak teden, če se pojavijo ali pa če se ne pojavijo napake, obvezno na servis, da ga lepo pregleda, obenem serviserju povedat kaj je planirano in kakšne okvare se lahko pričakuje. Potem se pa ni kej več za bat.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avenger ()

St235 ::

Servis je vsakor dobra opcija. Najceneje kak lokalc ki popoldan šraufa. Vam bo za male pare pregledal zadevo in povedal če kaj ne štima. Garancije da bo delalo sicer ni ampak vseeno boljš kot nič.

Mi smo do sedaj vedno potovali z osebni avtomobilom (najvek je bila to Fiat Brava, pa strešni kovček na vrhu. Placa je blo za 4 (prtljaga, 2 šotora, spalke...) dovolj. Sploh ker ideja takega road tripa ni da vsak dan voziš 1000 km plus. Mi ponavadi imamo prvi in zadnji dan rukar, pol pa vmes kakih 200km na dan

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

b ::

Moj predlog - star mercedes. To res znajo tam povsod popravit, ne pa Renaulta. Pa še peljali se boste res gosposko :)

Je pa problem ga dobit solidnega za jurja, cene so bolj okrog dveh. Ampak v najslabšem primeru ga še vedno lahko prodaš na licu mesta :)

kalko ::

Poglej za kakšnim VW Transporterjem (T4) z 2.4 dizel mašino, ki je praktično bulletproof (nima turbine). Dele dobiš skoraj za vsakim vogalom, tudi pošravfat bo znal vsak mehanik. Avto je tank in se ni za bati, da bi pustil podvozje v kakšni udarni jami. Prodal ga boš hitro in za skoraj enako ceno, kot ga boš kupil.

Pozoren bodi le na to, kdaj je bil narejen velik servis (da ne bi utrgalo jermena ravno na poti), v kakšnem stanju so hladilni sistem in zavore ter na glavne točke pri motorju (da se ne mešata hladilna tekočina in olje, da ne kadi plavo, da pri višjih obratih ne dimi).

Dobra stran kombija je tudi to, da lahko v njem prez problema prespite.

dzinks63 ::

Ne kupujte starih gar, najemite npr.: novejši kombi ali kar bivalnik.

jype ::

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: jype ()

Valvoline ::

zee je izjavil:

V Bolgarijo osebno ne bi hodil, ampak bi se rajsi ozrl po kaksni od mediteranskih drzav (Spanija, Portugalska). Zakaj ne Bolgarija? Ceste unicene, prodajalci, ki te hocejo nategniti na vsakem koraku, nic pametnega za videt. Se pupe niso med lepsimi.

Fantje enkrat pejte na Bolgarsko obalo pa se potem lahka pogovarjamo. Takšnih hotelov in apartmajev imajo da na rit padeš tegale na hrvaškem še za 300e na dan jih ne najdeš. Najel smo super luksuzno polovičko bajte cca 130m2+ za 80e na dan(blo nas je 5 torej po 15e na osebo,bazen,vrt delux itn...Ceste? V bistvu do Niša v Srbiji je skozi avtocesta,potle je kšnih 50km do srbsko bolgarske meje in malo proti Sofiji magistralna cesta,naprej do Sofije in od Sofije do obale pa skozi odlična avtocesta. Jaz ne priporočam kruzanja okol madžarske in romunije. Kakšno je stanje v preostali del bolgarije me sploh ne zanima,obala je prečudovita,investirajo se milijarde. Hrvaška je poden napram Bolgarskega primorja.
Banji jumping,smučanje na vodo(vleka z gliserjem,pa tut vleka v zraku z padalom),stare gusarske ladje predelane v igrišča za golf....
Tule le del tega kar ponujajo:
http://www.bolgarija.com/

jype ::

Valvoline> Hrvaška je poden napram Bolgarskega primorja.

A pa si ti že kdaj bil na hrvaški obali?

Mogoče si bil na kakšnem delu obale, kjer je včasih bil vojaški autokamp ali kaj podobnega.

Valvoline ::

jype je izjavil:

Valvoline> Hrvaška je poden napram Bolgarskega primorja.

A pa si ti že kdaj bil na hrvaški obali?

Mogoče si bil na kakšnem delu obale, kjer je včasih bil vojaški autokamp ali kaj podobnega.

Sej pa vsako leto grem tja,nimajo nič za ponudit razen napihnjenih cen.

jype ::

Valvoline> Sej pa vsako leto grem tja,nimajo nič za ponudit razen napihnjenih cen.

Čeprav je Bolgarija izjemna (razen infrastrukture, jasno) je tudi na Hrvaškem ponudba obilna, ni pa vsak kilometer obale enak vsakemu drugemu.

Pa ne, Hrvaška ni niti približno poceni - je pa blizu in praktično povsod lovi vsaj 3g, če že nimajo wifi.

Da nimajo starih gusarskih ladij, predelanih v igrišča za golf, je pa vsaj kar se mene tiče precej velik plus.

Alamar ::

Zakaj pa pol hodiš vsako leto, če je poden?

Sicer pa dvomim, da pisca teme zanimajo super fensi umetni hoteli ob obali, ki predstavljajo koliko? 1 promil države.:)) Verjetno si želi ogledati državo obširneje.

Valvoline ::

Alamar je izjavil:

Zakaj pa pol hodiš vsako leto, če je poden?

Sicer pa dvomim, da pisca teme zanimajo super fensi umetni hoteli ob obali, ki predstavljajo koliko? 1 promil države.:)) Verjetno si želi ogledati državo obširneje.


Ker do Bolgarije(al pa Grčije) je kr daleč dab se z avtom fural. Na hrvaško obalo pa si v 5tih urah. xD
Aja,pa naših je največ,pa se počutiš k doma xD

Zgodovina sprememb…

amigo_no1 ::

Potem greš z letalom.
Hitro, poceni.

Valvoline ::

amigo_no1 je izjavil:

Potem greš z letalom.
Hitro, poceni.

Zame dopust brez avta ni dopust. Mobilnost=0

St235 ::

predvsem pa človeka zanimajo konkretni nasveti kako speljat roadtrip po romuni in bolgariji, ne pa nebuloze pejt na portugalsko ali primerjave med hrvaško in bolgarsko obalo.

Nekatere pač ne zanima 1000x pojahana zahodna evropa in jim dol visi za urejene ceste, fancy hotelske sobe in slovenskega vodiča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

;-) ::

Valvoline je izjavil:

Alamar je izjavil:

Zakaj pa pol hodiš vsako leto, če je poden?

Sicer pa dvomim, da pisca teme zanimajo super fensi umetni hoteli ob obali, ki predstavljajo koliko? 1 promil države.:)) Verjetno si želi ogledati državo obširneje.


Ker do Bolgarije(al pa Grčije) je kr daleč dab se z avtom fural. Na hrvaško obalo pa si v 5tih urah. xD
Aja,pa naših je največ,pa se počutiš k doma xD


Na hrvaškem se počutiš kot doma. :D

jype ::

Jaz sem po Bolgariji peljal tri dekleta in psa in razen tega da moraš biti resnično zbran in previden pri vožnji (ker ostali niso, ceste pa so, kakršne so) je država očitno balkanskega porekla. Ljudje so tečni, prijazni, veseli in jezni, naravne (gorske verige, kamnite reke) in kulturne (meščanske hiše v Plovdivu, naselje Koprivščica) znamenitosti so awesome, obala sicer ni nekaj posebnega, je pa čisto OK, moj konjiček tam so bile njihove impresivne gorske verige. Žal so planinske poti zelo slabo označene, zato se skozi meglo nisem upal vzpeti na najvišji vrh balkana, sem pa preplezal del masiva Rila in prehodil del gorovja Pirin. Ne se pozabit ustavit v Belogradčiku (kjer je tista trdnjava na ogromnih peščenjakih) in soteski Vraca (tam je en precej nobel hotel s smešno nizkimi cenami), kjer je raj za plezalce.

Lahko nalimam še kakšno fotko, če te zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Alamar ::

Se nisi nič bal medvedov?:))

jype ::

Ne, smo imeli s seboj velikega psa.

Shegevara ::

jype je izjavil:

Ne, smo imeli s seboj velikega psa.


psa? :)) poglej si tole:


Kaj bi naredil šele medved če bi se počutil ogroženega

koyotee ::

jype je izjavil:

Valvoline> Sej pa vsako leto grem tja,nimajo nič za ponudit razen napihnjenih cen.

Čeprav je Bolgarija izjemna (razen infrastrukture, jasno) je tudi na Hrvaškem ponudba obilna, ni pa vsak kilometer obale enak vsakemu drugemu.

Pa ne, Hrvaška ni niti približno poceni - je pa blizu in praktično povsod lovi vsaj 3g, če že nimajo wifi.

Da nimajo starih gusarskih ladij, predelanih v igrišča za golf, je pa vsaj kar se mene tiče precej velik plus.


itak, geeku je važno, da na dopustu, če se le da na plaži lovi wireless, tut če morja sploh ne vid xD
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Matako ::

Če te zanima planinarjenje je Bolgarija še kar ok. Npr. Musala (najvišji vrh) je zelo dostopna iz letovišča Borovec (kao znano smučišče), ki od Sofije sploh ni ne vem kak daleč in tudi cesta do tam je ok. Dodaten plus je, da sicer zelo razvlečeno pot po grebenih za začetek zmanjšaš z vzponom z žičnico, ki vozi tudi poleti ;) še vedno ostane dosti hoje.
/\/\.K.

jype ::

Shegevara> Kaj bi naredil šele medved če bi se počutil ogroženega

Medved se umakne. Bolgarija ni pretirano urbanizirana država.

Vajenc ::

amigo_no1 je izjavil:

Vajenc je izjavil:

Za takšne razdalje se splača vzet udobnega dizla. Npr kaj takega. Pa Renault servis najdeš v vsaki še tako zahojeni vasi.

Tole tvoje drži samo pri nas.

V Bulgariji je veliko pooblaščenih in ostalih Renault-Nissan servis centrov. Poleg tega pa popravljajo Renaulte tudi serviserji romunske Dacie.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iscem avto do 2500€

Oddelek: Na cesti
317132 (6424) IvoJan
»

Nakup prvega rabljenga avtomobila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10020522 (16496) vorantz
»

Rabljena neupadljiva raketa(hiter avto) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20048540 (38791) MKC00

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
23760350 (57405) Castiel
»

Avto za manjše pare

Oddelek: Na cesti
364386 (3171) chucki

Več podobnih tem