» »

Nvidia Detonator 7.17

Nvidia Detonator 7.17

OrlyTM ::

Ko sem si instaliral DirectX 8.0, sem poizkusil tudi nove 7.17 gonilnike za Nvidiine grafične kartice in na lastni koži ugotovil, da res ne delujejo. Ko sem preverjal same nastavitve grafične kartice, so se Windows 2000 sesuli v prelepi blue screen ;((
Nasvet za vse lastnike grafičnih monstrumov, počakajmo na novejšo izdajo.

lp
OrlyTM
>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Senitel ::

Ja hm... Jest mam Win2k pro, GeForce 2 MX, Detonator-je 7.16, DirectX 8.0 (final), pa mi dela ZELO ZELO vredu (končno oreng v Win 2k)...:P

OrlyTM ::

Kje pa si dubu verzijo 7.16 ?
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Senitel ::

OrlyTM ::

Mene zanima kva je to fora.... za vse dosedanje nvidia gonilnike so bili fileti imenovani win2k-xxx in tut pri 7.16 verziji je tko, pri verziji 7.17 je pa ime fileta win2k-717-2 ... kaj zaboga pomeni ta dvojka .. a je komu jasno ?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

OrlyTM ::

Pa še neki me zanima ... keri vozniki so najbolj primerni za TNT2 kartico .... jest sm zej kr laufov verzijo 6.47 in dela kr OK ... sam nekje na starem slotechu sm zasledu, da je za TNT2 kartice boljš uporabljat kake starejše gonilnike ? kolko je na tem resnice?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

BigFoot ::

ja men ga 7.1x driverji + DX8 full serjejo, tko da sem se jih že znebu.
Orly>>> za TNT2 so najboljsi kaksni 5.xx driverji.

yjj ::

Štos je v temu da obstojata 2 vrediji DX8 prva za win NT/2000, druga pa za 95/98/ME zato pazite kaj nameščate.

OrlyTM ::

Pa sej nism glup, da bi si nameščal dx za win9x na win2k ... to ni blem .... blem so pomoje šoferji od nvidie :(
Sam mene še zmer zanima, kva pomen una dvojka pri filetu od driverja?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

JLP ::

Tista dvojka:
Mogoče je mal popravlena verzija.
Pr programih za GNU\Linux je dostkat ime fajla za program nekej takga ime_programa-1.0.0-1.i686.rpm
pol pa mal popravjo paketk (ni rečen da tud programa v paketku) pa mu dajo ime ime_programa-1.0.0-2.i686.rpm.
Tko da je kle verzija 1.0.0 tista 1 pa 2 za črtico pa verzijo sta pa kao verzija paketka la pa nekej podobnga.
Možn da je kle tud nekej podobnga.
Live long and prosper!

OrlyTM ::

Možno je, sam so se uštel ... prov nč ni popravljena, če ne dela :(

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Senitel ::

Aghh... Zgleda, da ti 7.16 driverji v bistvu sploh še ne podpirajo DirectX 8 tko kot bi ga mogl!! Pixel shaderji delajo ne sploh (pa bi mogl). Pa tud ena "cap" je, s katerim se da ugotovit al so driverji kompatibilni z DX 8..., niso!!
Ja nč počakmo na Detonator 7.40 (te bojo "uradni")...

OrlyTM ::

Ja ane ... že čakamo :) kdove kdaj ? .... Itaq bo pa pršla uradna verzija, pol pa v dveh tednih še ene tri neuradne z višjo cifro ... kot ponavadi :)))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Senitel ::

Sej nevem kaj vam je sploh treba vse te driverje sprobat?? Jest sem to te sobote še zmeraj mel gor 6.31, zadnji uradni. 7.16 sem dal gor samo zato, ker sem mislu, da so povsem kompatibilni z DirectX 8.0, vendar niso...
Zakaj bi blo treba vse driverje sprobat??:|

OrlyTM ::

Ma kaj pa vem ... taki pač smo ... zmer k je neki novga hočmo met, pa tut če ni boljš ... mogoč sm preveč optimističn in zmer upam, da so novi driverji to kr čakam :\:\

Tko je pr računalništvu ... sej sm tut v starem wordu 6.0 čist lepo dokumente pisov, pa zdej vsi uporabljamo najnovejšega ... zakaj ... ker pač je ane>:D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Detonator 4 7.52

Oddelek: Zvok in slika
181400 (1082) tejo
»

nV Detonator v6.50 Official

Oddelek: Zvok in slika
121317 (987) Dr_M
»

Pixel shaders test z nvEfectsBrowser

Oddelek: Zvok in slika
51785 (1719) Senitel
»

DirectX 8 FINAL

Oddelek: Programska oprema
121796 (1566) OrlyTM
»

DirectX 8.0 Final

Oddelek: Zvok in slika
162166 (1695) ABX

Več podobnih tem