» »

Računalnik ne zazna priključenega telefona

Računalnik ne zazna priključenega telefona

Muha137 ::

Imam telefon Sony Ericssin C510, zraven je bil originalen cd s PC Suite, Media Manager. Spominska kartica in podatkovni kabel dokupljena.
Do servisa vse lepo delalo.

Pred kratkim pa so mi na servisu posodobili software, in zdaj nikakor ne morem prenesti podatkov na računalnik. Namreč, na telefonu mi zazna kabel in priključenost (pokaže se ikonica za USB, ki se pred servisom ni), na računalniku pa nikjer nič. Ko odprem program SE PC Suite se mi pokaže No phone connected, grem na How to connect in bi me moralo vprašat kateri način naj na telefonu izberem za povezavo (Phone Mode), tako je bilo tudi prej, zdaj pa kot rečeno računalnik sploh nič ne zazna in na telefonu se mi ne pokaže nič. Včeraj je enkrat pokazalo na rumenem okencu desno spodaj ekrana, da je našlo novo strojno opremo, to je bilo pa tudi vse.
Da bi bilo s kablom kaj narobe odpade, ker na telefonu je ikonca.

Problem je v tem, da imam na kartici res pomemben video in ga ne morem dobiti dol. Prosim za nasvet, hvala.

BladE_ ::

Akcija - Reakcija

Sims ::

Jaz bi odstranil vse v zvezi s telefonom in s spleta potegnil zadnji software. Glede kartice. Kupi si "nastavek" v katerega ti paše tale micro SD ali kaj so noter v telefonu. Ter čitaj s čitalcem za kartice.

Muha137 ::

Ej!! TENKS! Dela to kar je BladE napisal, ta programček, kul. Hvala! :)
No, zdaj pa rabim še en .mp4 to .avi converter nek dobit...

tjukic ::

Še jaz bi prosil za pomoč. Sony Ericsson WT19i sem priklopil na računalnik in mi zazna samo kartico, aparata ne. Naložil sem Sony PC Companion 2.1. in gonilnike Sony Ericsson sa0102 ADB Interface Driver x64
Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tjukic ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG Optimus 4X HD (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
43191534 (41470) dr.Akula
»

Nokia 5800 XpressMusic (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4041358818 (99474) WaterBoy
»

Kako bi se dalo kopirati SMS-e

Oddelek: Mobilne tehnologije
62747 (2153) BladE_
»

Povezava računalnika in mobitela za uporabo interneta

Oddelek: Pomoč in nasveti
92491 (2308) Kleemen
»

Sony Ericsson S312 PC Suite Problem

Oddelek: Mobilne tehnologije
5808 (746) popster

Več podobnih tem