» »

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

««
8 / 11
»»

69charger ::

Ja sej vem da tudi COD4 ni nekej super,tudi sam sem si ravno naložil UO. Če bi pa kakšen COD2 spravili samo grafično na moderno raven,to bi bilo pa vredno denarja.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

mr1two ::

COD:UO je the COD... Nore mode so nardili britanci(mislm da so britanci, njihovi GITS serverji so odlični)... pa tudi vzdušje je carsko. Škoda le, ker je malo aktivnih serverjev, se pozna, da je igra stara.

Primoz78 ::

Ko odklenes HC se izboljsa zadeva in mi je bolj vsec...BF3 pa se ne morem in ne morem navadit ne na umesnik ne na igro samo...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Wisor ::

69charger je izjavil:

Ja sej vem da tudi COD4 ni nekej super,tudi sam sem si ravno naložil UO. Če bi pa kakšen COD2 spravili samo grafično na moderno raven,to bi bilo pa vredno denarja.


Mogoče da rese :P

mr1two je izjavil:

COD:UO je the COD... Nore mode so nardili britanci(mislm da so britanci, njihovi GITS serverji so odlični)... pa tudi vzdušje je carsko. Škoda le, ker je malo aktivnih serverjev, se pozna, da je igra stara.



COD:UO nikakor ni the COD. Sej če smo pa tudi natačni pa tudi originalni COD ni več "THE COD" :P

Skratka meni se je zadeva zamerila, ob izidu patcha 1.4, kjer so bili "nerfani" vsi recoili. In če primerjas COD in UO, lahko že opaziz osnovne korake za izdelavo arkade. Sicer je pa prov fino, da izdelujejo vsaj eno "močnejo" arkadno streljačino, je vsaj kaj pametnega za preigrat na tiste dve leti, ali pa še manj ...

def0r ::

Ce smo pa se bolj natancni CoD 4 sploh nebi smel biti nikoli CoD. Activision je vsilil CoD oznako, oni so hoteli nov IP z imenom modern warfare zaceti:) Ja CoD, CoD:UO in CoD2 so pravi in jih bom sigurno se kdaj kaj igral ko imam ranvo original oboje:)

detroit ::

do cod2 so dobri multiplajerji ostalo je čista tuga. Če sm prav vidu imaš v multiplayerju CAWS v enem od codov (ali pač insert random semi auto shotgun). Durh zakaj ne dajo atomsko bombo za standardni wep pa je igrabilnost na istem nivoju:)
Skero

LordTado ::

V štacunih še je MW2 dražji od MW3:)

fireX88 ::

včeraj sem igral ta špilj....žal je resnica takšna da je igra z vsakim delom slabša!

def0r ::

fireX88 je izjavil:

včeraj sem igral ta špilj....žal je resnica takšna da je igra z vsakim delom slabša!

Slabsa ne mores rect, enaka lahko. Slabsa ni v nobenem pogledu od prejsnih delov samo inovacije pa tudi ni.

fireX88 ::

def0r je izjavil:

fireX88 je izjavil:

včeraj sem igral ta špilj....žal je resnica takšna da je igra z vsakim delom slabša!

Slabsa ne mores rect, enaka lahko. Slabsa ni v nobenem pogledu od prejsnih delov samo inovacije pa tudi ni.


:|

def0r ::

Ja hoccem rect takole pac decent so CoD, samo if u played one u played them all. Ali sem se resno tako cudno izrazil:D

fireX88 ::

def0r je izjavil:

Ja hoccem rect takole pac decent so CoD, samo if u played one u played them all. Ali sem se resno tako cudno izrazil:D


true true!

galu ::



:))
Tako to gre.

Tac20 ::

galu je izjavil:



:))


Haha, I'm jealous

oo7 ::

Zakon igra .:D
Komaj cakam drugo leto da izide nov COD . Se da ze kje prednarocit??? :))
Modern warfare 3 to ti je cisti uzitek 8-)
Pa Slovencev je ogromno gor .

Zdj pa hitr , BF fani hitr me skritizirajte hahahahaa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Guzzy ::

Zakaj bi te kritizirali? Pač všeč ti je igra in rad vsako leto waste-aš 50 eur za isto stvar.

Jerry000 ::

tko k je def966 reku, if u played one u played them all:D. True, true

BALAST ::

Koliko časa približno rabiš do prvega prestiža?
Za 20€ se mogoče še splača kupit COD, glede na to da bo ELITE brezplačen za PC.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Aramis ::

oo7 je izjavil:

Zakon igra .:D
Komaj cakam drugo leto da izide nov COD . Se da ze kje prednarocit??? :))
Modern warfare 3 to ti je cisti uzitek 8-)
Pa Slovencev je ogromno gor .

Zdj pa hitr , BF fani hitr me skritizirajte hahahahaa.



Si pa čuden tip, ali pa neumen trol. Vsi so na veliko grajali BF3 kako ima kratek SP. Mw3, mi je uspelo obrnit v 4h. Neverjetno je, kako se vse ponavlja. Od stavb, do celotnih mest, z drugimi imeni....
Misija na Makarova je čista kopija iz MW1. Ne vedo več nič novega dodat igri? Pa lokacije mest iz MW2. Vse se ti zdi znano. Dejansko je to 2x prepakirana igra. Folk pa nasede.
MW1 mi je bila carska. Novi Cod, novi pristop.

Mw1 in mw2 sem kupil. Tega sranja pa ne. Škoda, da so tako zajebali cod

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aramis ()

oo7 ::

Aramis je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zakon igra .:D
Komaj cakam drugo leto da izide nov COD . Se da ze kje prednarocit??? :))
Modern warfare 3 to ti je cisti uzitek 8-)
Pa Slovencev je ogromno gor .

Zdj pa hitr , BF fani hitr me skritizirajte hahahahaa.



Si pa čuden tip, ali pa neumen trol. Vsi so na veliko grajali BF3 kako ima kratek SP. Mw3, mi je uspelo obrnit v 4h. Neverjetno je, kako se vse ponavlja. Od stavb, do celotnih mest, z drugimi imeni....
Misija na Makarova je čista kopija iz MW1. Ne vedo več nič novega dodat igri? Pa lokacije mest iz MW2. Vse se ti zdi znano. Dejansko je to 2x prepakirana igra. Folk pa nasede.
MW1 mi je bila carska. Novi Cod, novi pristop.

Mw1 in mw2 sem kupil. Tega sranja pa ne. Škoda, da so tako zajebali cod



Tvoj problem ce ti ni usec. Men je usec SP in MP ce sem zarad tega trol al pa cudn tip tud prov dol mi visi kaj si ti mislis :))

Tr0n ::

Public announcement. :)

Kot kaze, se da tudi z RU kljucem instalirat angleski jezik. Tako morate igro prvic samo aktivirat preko VPNja.

Najceneje sem nasel na http://gamerkeys.net/Call-of-Duty-Moder... in sicer za 16.72€ (PayPal, VPN podatki so zraven narocila).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tomozuki ::

Vbistvu je itak vseeno, kaj si kdo misli o kom, ker igra pač drugačne igre oziroma nima pojma, kaj je kvalitetno. To, da en drugega prepričujete, kaj je boljše, je tako kot da bi jaz nekomu, ki je vegetarjanec trdil, da ga ni čez svinjsko ribico. Brezplodno. Do zdaj nisem nobenega COD-a igral v MP varianti, ker se mi zdi neka podobna štorija kot Counterstrike, ki mi je bil najbolj beden MP špil vseh časov. Male mape, nič vozil, klavstrofobični prostori itd. Sem pa še do nedavnega igral BF2, UT2004 in Arma 2. Ampak spet ne morem trdit, da so edino to prave igre, ker se marsikdo izgubi noter (sploh tisti, željni hitrega umiranja in spawnanja). COD-e bom zmeraj smatral kot film in kot takšni so narejeni ultra dobro. Zmeraj je kaki presenetljiv razplet in če že misliš, da te nič ne more presenetiti, enkrat raznese bojno glavo, drugič ti zažgejo kompanjona itd. Ob njem uživam pa četudi samo nekaj ur, in zato si ga nameravam tudi kupit. Isto bom naredil z BF3, ker po videnem ponuja meni prilagojen MP. Ne bom pa primerjal obeh iger med sabo, ker se jih ne da. Oziroma ena ima vse stvari, ki jih nima druga in obratno.

galu ::

@Tr0n

No, jaz sem tudi dal preorder tam. VPN aktivacija ni šla na mojem kompu (admin je rekel, da je nek glitch v net nastavitvah), zato so mi oni aktivirali igro na svojih računalnikih. Tudi odnos samega osebja trgovine s kupci je like... najboljši ki sem ga kdajkoli videl.

Sicer sem plačal za mojo igro 25€ in jo dejansko lahko igral komaj 4 dni po izzidu (xD), so key vseeno poslali že v torek zvečer...:D
Tako to gre.

oo7 ::

Založnik Activision Blizzard se je pohvalil z izvrstnimi prodajnimi številkami za v torek izdano igro Call of Duty: Modern Warfrare 3. Samo v ZDA in Veliki Britaniji so prodali 6.5 milijona izvodov in zaslužili 400 milijonov USD. Podoben uspeh so imeli tudi predlani z COD: Modern Warfare 2 (310 mio USD v prvih 24 urah) in lani z COD: Black Ops ($360 mio). Skupni zaslužek iz serije COD naj bi s tem presegel tistega od sage Star Wars oz. Lord of the Rings, ki sta dosedaj veljali za najbolj uspešna projekta v industriji zabave.


http://venturebeat.com/2011/11/11/moder...


CALL OF DUTY SPET PODIRA REKORDE .

arjan_t ::

in so jim dedicated serverji prevelik strošek ...

Tr0n ::

Saj so tudi dedicated serverji v MW3. Razlika je samo ta, da na njih ne mores levelat.

@GaŁu

Jup, majo kr soliden servis. Ko sem prvic narocil MW3 in so mi po mailu poslali da bo verjetno potreben language pack, so mi takoj vrnili denar.

arjan_t ::

Tr0n je izjavil:

Saj so tudi dedicated serverji v MW3. Razlika je samo ta, da na njih ne mores levelat.


samo na PC, pa še to "pohabljeno"

Tr0n ::

Kateri spili pa imajo na konzolah dedicated serverje? Ene par mogoce.

matija14 ::

BF3 jih ima pa Gears of War 3 mislim da. ;)

ocet ::

kaj sploh pomeni to dedicated serverji?

Outsajder ::

Mene bi bilo sram kupiti 50 eur drag DLC;)

oo7 ::

Outsajder je izjavil:

Mene bi bilo sram kupiti 50 eur drag DLC;)


Jst bi dal zanga pa tud 100 eur pa me nebi blo nc sram :))

Jerry000 ::

Outsajder je izjavil:

Mene bi bilo sram kupiti 50 eur drag DLC;)



+1, si raj za ta dnar kupik Skyrim kot pa dodatek za 50€

Tr0n ::

Nimas kaj, MW3 MP je se vedno fast & fun. Hiter arkadni satisfaction. :)

Primoz78 ::

Tr0n je izjavil:

Nimas kaj, MW3 MP je se vedno fast & fun. Hiter arkadni satisfaction. :)


Nekaterim je to vsec nekaterim ne, meni se zdi brez veze prepirat kaj je boljs kot drugo :| Kot sem ze povedal imam doma BF3 in MW3 in mi BF3 ni vsec...mogoce sem cuden, 100-let za kacami ali karkoli mi bo kdo reku ampak tako je. Ne bom pa pljuval cez BF3 zaradi tega in bom spilal kar mi je vsec naprej.

Lp primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

oo7 ::

@M-POWER, se grem stavit da denar ni tvoj. Ker če bi bil potem nebi dal 150€ za "DLC"


A je tvoj denar???
Hodim na siht ze 8 let menda bom imel enkrat na leto za Call of duty . Pa brez problema dam tud 150 eur .

Kaj se jočete,pustite ga naj špila svoj COD,mi bomo pa ostali v civilizaciji kjer igramo druge stvari ali pa nič.


hahahaha nism vedel da zivim sredi gozda. Reci da igras Batllfield 3 in to je to .

Primoz78 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Nimas kaj, MW3 MP je se vedno fast & fun. Hiter arkadni satisfaction. :)


Nekaterim je to vsec nekaterim ne, meni se zdi brez veze prepirat kaj je boljs kot drugo :| Kot sem ze povedal imam doma BF3 in MW3 in mi BF3 ni vsec...mogoce sem cuden, 100-let za kacami ali karkoli mi bo kdo reku ampak tako je. Ne bom pa pljuval cez BF3 zaradi tega in bom spilal kar mi je vsec naprej.

Lp primoz



Primoz jst se strinjam s tabo , igras tisto kar ti je usec ne pa kar bodo rekli drugi.:D

Tr0n je izjavil:

Nimas kaj, MW3 MP je se vedno fast & fun. Hiter arkadni satisfaction. :)


Tako je Tron to je kar mi je vsec pri Codu .

----------------------------------------------------------------------------------------
Zarad mene ima lahko Batllefield 3 zlato grafiko pa ga nebom igral ker je igralnost zanic , bedne sobe , zaspana igra . Igral sem en teden dokler ni izsel Cod .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Guzzy ::

Zarad mene ma pa lahko MW3 100 mil. fanov pa ga nebom igral ker je igralnost zanič, ima ponavljajoče bedne sobe, prehitro igro. Sploh ga nisem igral ker sem imel BF3.

Tr0n ::

BF3 ga definitivno seka, ampak na drugem podrocju kot MW3. So it's all good. :)

galu ::

No, moja opažanja v primerjavi z MW2 so:
-manj n00btuberjev
-malo manj akimbo sprayerjev (steady aim je čist pretiran v MW3...;(()
-presenetljivo malo quickscoperjev
-skoraj nič 'ghost' perkov (to pa zato, ker je v Perk 2 skupini tudi Quick Draw, kateri pa je absolutno 'must have' za PC igralce).

Epic killstreake je precej težko dobiti, saj imajo puše večji damage (ali pa človek manj lajfa:D) kot v MW2. Zato je tudi recimo težje snajpat, saj imaš za človeka na voljo res samo 1 sam strel.
Tako to gre.

deadbeef ::



lol

SloSlayer ::

Premišljujem o nakupu ruskega keya in me zanima, ali je Steam banna ruske keys za MW3 ali ne, ker vem, da so BO in MW2 bannali.

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Aja, zakaj pa bi jih banali? Saj so cisto legit kljuci.

69charger ::

Ruski key moraš registrirat z ruskem VPNjem in bo laufalo.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

marchisio ::

Je kdo kupil key prek te strani http://gamerkeys.net/Call-of-Duty-Moder... ?

Zanima me namreč če ti dobiš key po pošti domov ali mi ga pošlejo na mail?

Plačal bi z moneybookers.

Hvala.

Primoz78 ::

@marchisio vedo ti posljejo na mail ali pa se ti "pojavi" v tvojem accountu v trgovini kjer si ga nabavil.

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

galu ::

Ugh, MP7 z rapid fire + kick je drop-dead epic..8-O
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Wisor ::

Vidim, da trosite bedarije. Nobeni CoD ni prinesel nič novega. Razlika med deli je samo to, da so izpopolneni, CoD 4 je nadgradnja CoD2 (z malo več arkadnih efektov), CoD:MW2 je CoD4 s svojim "battle.netom" :)) itd itd itd....

Noben špil ni prinesel nič novega razen 20 orožji in 5 misij, ostale 4 pa so skopirane iz preostalih 3 delov...

Glede dolžine, sem se spravil preigrati prav vse CoDe v zadnjih parih dneh in moram poudarit, da so čisto vsi dolgi med 6 - 8ur, NA TEŽAVNOSTI VETERAN. Tisti, ko pa igrate na Recrout in spušate rafal od zacetka do konca sobe pa ne jokat, da ste špil igrali cele 3 ure ...

Skratka, špil je zelo povprečna arkada, boljše arkade na trgu žal nimamo, BF3 pa nemoremo vzporedno primerjati s CoD serijo.

Tr0n ::

Koncno lvl55 in move silently perk. :) Ni mi jasno, zakaj niso pustili sistema iz BLOPS, kjer si lahko za tocke kupil celo konfiguracijo po zelji.

Oh well.

Primoz78 ::

Tr0n je izjavil:

Koncno lvl55 in move silently perk. :) Ni mi jasno, zakaj niso pustili sistema iz BLOPS, kjer si lahko za tocke kupil celo konfiguracijo po zelji.

Oh well.



Uff sele v lvl55 :|...meni je bil tudi sistem kot v BLOPS bolj vsec, sicer sem se na iskanje serverjev navadil a sem od zacetka pogresal HC...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Tr0n ::

Meni manjka HC HQ, ki sem ga igral skoraj izkljucno na BLOPS. Ni mi jasno, zakaj ravno tega tipa igre nimajo v advanced playlisti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()
««
8 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653644 (18283) Machete
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768387 (36152) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100035 (74864) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534128 (25725) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29676845 (59331) Unknown_001

Več podobnih tem