» »

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

««
2 / 11
»»

BigWhale ::

Prej ni bilo tehnologije in infrastrukture za tak poslovni model. Sedaj je. 'Premium' placljiv content obstaja ze precej casa in se pocasi premika v mainstream.

opeter ::

In dejansko s tem lahko v nekem smislu zadušijo piratstvo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

V bistvu se z Elite cisto nic ne spremeni za obicajnega multiplayer Janeza. Se vedno bos lahko igral MW3 MP brez narocnine in kupoval ali ne-kupoval map packe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

ahac ::

Torej... vse skupaj je tako kot premium accounti v free2play igrah, s to razliko, da tukaj že takoj daš 60€. Ampak, hey... če dost ljudi meni, da je vredno tega denarja...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

ShEsHy ::

Meh, jst je ne bom ne kupil, ne špilal. Mam original CoD, CoD:UO, CoD2 in CoD4. CoD5 se mi ni dopadla, MW2 in CoD:BO sta pa polomije za PC kar se mene tiče. Tako da če MW3 ne bo imela več skupnega z CoD4 kot z MW2 (konzola, dedicated serverji, PB, no Steam), bojo PC številke v prodaji spet katastrofalne (približno 4x manj prodanih izvodov za PC pri MW2, za CoD:BO pa sploh ni bilo podanih podatkov).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ShEsHy ()

BigWhale ::

MW3, BF3, letos bo cisti overload za moj ze tko obremenjeni budget, kaj sele za moj cas... Bleeh. Tri mesce skupi ne bom spal. ;>

Pa da ME3, DA2 in podobnih sploh ne omenjam... :>

Bananovec ::

Zakaj pa noSteam? Bar citerjev ne bo...
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Tr0n ::

Se je upanje za dedicated serverje na PCju.

http://www.gamefront.com/modern-warfare...

But let's not lose that dedicated core audience that wants the dedicated server experience. We're looking at ways to on how to incorporate that into Modern Warfare 3. We've been listening a lot to our PC guys who have been very vocal since Modern Warfare 2 about what they want to see come back to our versions of the franchise.

Bananovec ::

A daj no 4x so znali naresti, 5ic pa kao ne "znajo". sounds like BS.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

bluefish ::

Meh, sodeč po temle gameplay trailerju bo vse skupaj spet letanje od A do B brez najmanjšega postanka, da bi človek sledil vsaj tistim drobcem zgodbe, ki so morda priotni.

Tr0n ::

Itaq, saj so vsi FPSi taksni.

Multiplayer man, multiplayer! :)

PARTyZAN ::

Battlefield. 3.

ahac ::

PARTyZAN je izjavil:

Battlefield. 3.


Statistika kaže, da Battlefield fani 3x več govorijo o CoD kot o Battlefield igrah... :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

def0r ::

ahac je izjavil:

PARTyZAN je izjavil:

Battlefield. 3.


Statistika kaže, da Battlefield fani 3x več govorijo o CoD kot o Battlefield igrah... :))


Tudi nekdo je primerjal preko youtube 2 videa za CoD MW3 in BF3.
Povprecna starost naj CoD igralcev naj bi bila od 13-17, BF3 pa okoli 18-25 ali nekaj podobnega. Malce funny:P

PARTyZAN ::

ahac: sploh ne. Smešno je, da da se te dneve samo in izključno govori še o Battlefieldu, medtem ko se na vsake toliko časa pojavi kakšen najstniški revež, ki pravi da komaj čaka na MW3. Hype je trenutno močno na strani švedskega masterpieca. Stunning grafika, awesome sound engine in skorajda garantirano odličen MP. MW na drugi strani je pač samo še en naštancan Activisionov naslov, da lahko rečejo, da so nekaj izdali.

Glede na vse trailerje, ki jih je EA pokazal BF ponuja neprimerno boljšo izkušnjo, kot zadnjih n CoDov, ki so vsi isti samo, da se mape in orožja malenkost zamenjajo. BF razvoj je za razliko od MW3 naravnan tako, da se ga oblikuje za PC, in potem scala dol za konzole. Tako bi morali vse FPSe razvijat. Tudi na E3ju so gameplay demo v živo posneli na PCju, medtem ko je bilo 100 ostalih naslovov predstavljenih na Xboxu. Je bilo res smešno gledat ;>.

Outsajder ::

Tr0n je izjavil:

Itaq, saj so vsi FPSi taksni.

Multiplayer man, multiplayer! :)

Multiplayer bo isti ku***;(

Tr0n ::

Upajmo. :)

Dua'L ::

Meni tole vse skup gleda kot nekakšen 2gb DLC za Modern warfare 2...
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Guzzy ::

Men vsi codi od 4 pa do tega mw 3 zgledajo isti, razen majhnih sprememb v grafiki, orožjih in kill streak rewardov.

Bananovec ::

Verjetno se že ve, katere mape dobimo v DLCju?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

DarwiN ::

Tisti, ki imate experience s kupovanjem iger iz tujine... Kje se da najceneje prednaročit (PC varianto), torej po možnosti free delivery, itd.. Pa, ali je ta čas zdaj, ali pa kje pričakujete kakšen special discount price v naslednjem mesecu ali dveh?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Isotropic ::

kdaj izideta cod in battlefield? novembra obe?
a ne bo ena prisla ven zdaj avgusta?

Bananovec ::

A se samo meni zdi, da pri Activision mislijo o "dedicated servers" kot o neki novonastali funkciji, ki se še le uveljavlja ?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

mr1two ::

Itak je taktika pri CODjih takšna: dajmo vzet iz te verzije eno obično reč, recimo lean ali pa dedicated serverje. Pustimo, da folk popeni in v naslednjem delu na VELIKO NAPIŠIMO, da imamo LEAN in pa tudi dedicated serverje :))

$%&/() ::

A se slučajno lean vrača? (Not sure if sarcasm or not)

Jerry000 ::

mr1two je izjavil:

Itak je taktika pri CODjih takšna: dajmo vzet iz te verzije eno obično reč, recimo lean ali pa dedicated serverje. Pustimo, da folk popeni in v naslednjem delu na VELIKO NAPIŠIMO, da imamo LEAN in pa tudi dedicated serverje :))



Jap...in ribice pol zagrabijo vabo:D. Poglejte mal trailer za MW3...men se res ne zdi nič novega, zgleda kot DLC. Oziroma edina očitna sprememba je slikca na škatli ko bo prišlo na prodajne police:D Skratka ob gledanju trailerja me ni impresioniralo 0. Same shit diferent package

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

DarwiN ::

Ja, grafični pogon je zmeraj isti in dejansko so nove mape edina pridobitev napram MW2.. Površno rečeno torej map pack in par bonbončkov...

Battlefield ima po drugi strani pa hudo grafiko, ampak me motijo prevelike mape, gibanje in sam feeling deluje bolj lesen. Vse skupaj me spominja na crysisa, torej katastrofa.. Tisti reaktivci, tanki, ipd, je pa itak samo za marketing... Vsak bo 2x zadevo probal, nato pa nikoli več..

Kaj torej izbrat?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

ShEsHy ::

DarwiN je izjavil:

Ja, grafični pogon je zmeraj isti in dejansko so nove mape edina pridobitev napram MW2.. Površno rečeno torej map pack in par bonbončkov...

Battlefield ima po drugi strani pa hudo grafiko, ampak me motijo prevelike mape, gibanje in sam feeling deluje bolj lesen. Vse skupaj me spominja na crysisa, torej katastrofa.. Tisti reaktivci, tanki, ipd, je pa itak samo za marketing... Vsak bo 2x zadevo probal, nato pa nikoli več..

Kaj torej izbrat?

CoD 4 ;)

mr1two ::

Ah jazst sem že oddal prednaročilo in platil za BF3. Prvi pre-ordered špil z moje strani. Podpiram njihov način razmišljanja: "jebeš" konzole, nardili bomo grafiko ki so jo PCji zmožni ganjat.
+

ShEsHy ::

mr1two je izjavil:

Ah jazst sem že oddal prednaročilo in platil za BF3. Prvi pre-ordered špil z moje strani. Podpiram njihov način razmišljanja: "jebeš" konzole, nardili bomo grafiko ki so jo PCji zmožni ganjat.
+

Umm, tu se pa motiš, ta taktika je ravno obratna; jebeš PC, nardil bomo špil ko so ga konzole še zmožne poganjat.
PC je strašansko bolj zmogljiv od konzol, ki so zdaj stare že cca 7 let, saj se njegove komponente nonstop nadgrajujejo medtem ko konzole stagnirajo.
Resda je moderen PC dražji, ampak lahko z njim delaš nešteto več. Pravzaprav, če bi kupil PC z isto zmogljivostjo kot Xbox 360, bi ga po vsej verjetnosti dobil za nižjo ceno kot konzolo.

PARTyZAN ::

Mislil je predvsem to, da je grafično bil BF3 razvit tako, da izkoristi moderen PC hardware. Za konzole se bo downscalalo in ne obratno, kot to delajo ostali (ja, tudi Activision Blizzard z štancanimi CoDi).

Bananovec ::

In kaj za vraga misli Activision, da nam prodaja PC špil po konzolaških cenah? Kaj? Meh, nad igro bom prej obupal kot pa jo igral.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

ShEsHy ::

Bananovec je izjavil:

In kaj za vraga misli Activision, da nam prodaja PC špil po konzolaških cenah? Kaj? Meh, nad igro bom prej obupal kot pa jo igral.

Kar se Activision tiče, njih boli k***c za PC, kar je očitno od CoD:WaW naprej. Preko 80% dobička dobivajo iz konzol (MW2 prodaja v Ameriki novembra 2009 bila 6+ milijonov za konzole medtem ko za PC 170 tisoč, v Veliki Britaniji prvi teden po izidu prodanih 1780000 izvodov za konzole, medtem ko za PC samo 53400), zato za PC naredijo samo podpovprečen port in se osredotočajo na konzolaške igralce, ki ponavadi hočejo samo akcijo (nič zgodbe, nič moddanja, nič konfiguracije,... samo da streljajo), kar ne doseže niti minimuma za dober PC špil.

Na žalost se vsi veliki razvijalci/izdajatelji premikajo na konzole, zato ker je tam več denarja in ker je razvoj iger krajši in cenejši (ni se treba prilagajati neštetim kombinacijam strojne opreme, ni podpore za miško in tipkovnico, spreminjanja kontrol, nastavitev grafike, zvoka,..., ni potrebno podpirati modov, in še in še), zato pa PC publika, ki smo navajeni na višje standarde kot pa so porti, nastradamo, in v prihodnje bo še slabše.

Par citatov iz CoD: Elite spletne strani da vidite kaj si Activision misli o PC skupnosti:
"A PREMIUM MEMBERSHIP THAT RESETS THE BAR — The premium membership of Call of Duty Elite (which is completely optional) will set a new gold standard for what the multiplayer and community experience for a console game can be."

"Currently, we do not plan to launch a version of the beta for the PC version of Call of Duty: Black Ops."


Primeri izdajateljev ki so se večinoma prestavili na konzole;
Ubisoft, Activision, EA (razen BF serije so skoraj vsi ostali špili na PCju porti), vsi japonski izdajatelji (najopaznejši Square Enix), Bungie, Epic Games,...

Kako opaziti port iz konzole;
Minimalne nastavitve grafike in/ali zvoka, brez podpore za miško v meniju ali igri sami, igra/meni ima pop-upe ki zahtevajo pritisk gumba na tipkovnici (aka Press Enter to continue), gumbi v meniju imajo napisano tipko na tipkovnici (aka [Esc] Back,...)

Malo on-topic;
Od CoD4 naprej ni ni bilo nobenega novega CoDja, ampak samo expansioni (razširitve) ki ne rabijo originala in se prodajajo za isto ceno. Kar se mene tiče, se MW3 še pritaknil ne bom, isto kot se nisem MW2 in BO. In ta njihov CoD Elite ni nič drugega kot prenapihnjen sistem za merjenje statistike in jemanje še več denarja igralcem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ShEsHy ()

Jerry000 ::

DarwiN je izjavil:

Ja, grafični pogon je zmeraj isti in dejansko so nove mape edina pridobitev napram MW2.. Površno rečeno torej map pack in par bonbončkov...

Battlefield ima po drugi strani pa hudo grafiko, ampak me motijo prevelike mape, gibanje in sam feeling deluje bolj lesen. Vse skupaj me spominja na crysisa, torej katastrofa.. Tisti reaktivci, tanki, ipd, je pa itak samo za marketing... Vsak bo 2x zadevo probal, nato pa nikoli več..

Kaj torej izbrat?



Ni res, men je BF2 bil zlo zabaven ko so bla vsa vozila, to mi je manjkalo pri CoD in kaj še manka..podiranje stavb kot ma BC2. Definitivno zberem BF3, ker so vsaj več novosti prinesli in tudi zvok mi je bolj všeč. Imam res občutek da so se razvijalci potrudili za BF3 in da so pri CoD kar nekaj nametali samo zato da prodajo na hitro špil. Kupilo ga bo pa itq večino otročadi do 16 let starosti, ker ko vidijo ime CoD so že mastni. BF3 bo pa tut težje za igrat

Dua'L ::

Kaj mw3 bo na gamescomu, ker do zdej še ni blo kakega gameplaya sicer se pa jutri že zaključi sejem?
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Berserker ::

Zakaj bi skupek novih map in cutscen predstavljal na gamescomu ?

Dua'L ::

Če so že pri bfju predstavli 2 mp mapi zakaj pa še pri mw3 nebi če hočejo povečat prodajo bi že dali...
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

def0r ::

Dua'L je izjavil:

Če so že pri bfju predstavli 2 mp mapi zakaj pa še pri mw3 nebi če hočejo povečat prodajo bi že dali...


Najbrz bi si sramoto delali samo:)

Skyman ::

Dua'L ::

Nič posebnega ''Same shit different day'' :)
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

DarwiN ::

Čeprav je v naslovu trailerja beseda gameplay, je not bolj malo gameplaya. Moralo bi pisat 98% animacije, 2% gameplaya.. Pač je težko danes prodat igro, ki vsebuje 2-4 leta star grafični pogon.. Mape bodo gotovo spet kul, in COD bo še vedno zakon, ampak mi princip ne dopušča, da bi stvar kupil..:S
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Jerry000 ::

jah zato pa dajo not cinematic kr gameplay si ne upajo pokazat:D. Itq ni nič napredovala igra...same shit tako kot je DuaL reku. In folk b prijel za vabo kot male ribice in igro kupili. Tale CoD mi res deluje kot brainwash za najstnike

ShEsHy ::

Dua'L je izjavil:

Nič posebnega ''Same shit differnt day'' :)

Misliš Same shit different name ;)

Jerry000 je izjavil:

jah zato pa dajo not cinematic kr gameplay si ne upajo pokazat:D. Itq ni nič napredovala igra...same shit tako kot je DuaL reku. In folk b prijel za vabo kot male ribice in igro kupili. Tale CoD mi res deluje kot brainwash za najstnike

Jst sm na Gamespot gledal gameplay posnetek za "PC verzijo", ki je čudežno mel moder X za zamenjat orožja... kaj misliš da bi to lohk blo? :p
Kurbam se še lub ne več PC gameplay footaga delat, čeprav tu pa tam oglašujejo le-to verzijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ShEsHy ()

mastah ::

mw3 bo predstavljen danes in jutri na Call of duty xp. V čem pa naj bi igra napredovala? vCod je še daleč najbolši biu, od kdaj so začel gluposti dodajat v igro je sama bedarija ratala

Dua'L ::

Itak bojo spet služli z dlcji in bojo dobili ogromne vsote me prav zanima kam gre ta denar v razvoj defenitivno ne.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

dr.Akula ::

Je že pogledal kdo gameplay videe od multiplayer-ja? Vem, da vsako leto rečemo da se cod ponavlja, ampak tako slabo kot letos pa še ni bilo. Čisto VSE je isto kot v MW2. Multiplayer UI je ostal praktično enak (enaka sporočila, ko nekoga ubiješ, enak progress bar, mini mapa, info o orožju, screen na koncu matcha,...), pri orožjih ki so skupne obema igrama lahko razlike iščeš z lupo (poglej recimo spas, ump45,...), nekateri objekti na mapah so dejansko enaki (stojnice iz MW2 mape Invasion sem videl v eni od MW3 map), grafično je špil popolnoma enak, nobenega napredka kot je bil iz MW1 v MW2. Tule je še malo daljši gameplay video, kjer komentirajo zraven, itak je pa danes poplava krajših posnetkov po yt: u2be

Če sem do sedaj še malo premišljeval, da bi si nabavil MW3 ene pol leta po izzidu, sem se zdaj temu zlahka odpovedal. Ter najverjetneje vsem nadalnjim v seriji, ki je dokončno postala molzna krava.
ni podatka

BALAST ::

Zasledil sem fantastično ceno za CoD MW2 10.51€ koda se aktivira normalno prek Steam

Vsaj toliko da se navadite na igro pred CoD MW3, ki je po sledečem ustaljenem vlaku le "mini" nadgradnja MW1.

mr1two ::

MW3? Meni se zdi kot kaki expansion pack, v stilu united offensive, ne pa nadaljevanje... Meh, upam da bo vsaj SP kaj vreden:))

Guzzy ::

Men je še vedno najboljši Cod 5, če odštejemo cod 2
««
2 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653944 (18583) Machete
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768799 (36564) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100548 (75377) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534307 (25904) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677139 (59625) Unknown_001

Več podobnih tem