» »

HTC Wildfire PC connection

HTC Wildfire PC connection

Cheerleader ::

Ko povežem HTC z računalnikom, kliknem na Moj računalnik in Removable disk. Napiše mi: Please insert a disk into drive H.... Na telefonu imam obklukano kjer piše Ask me about USB connection type whenever I connect my phone to PC. Ampak ko ju povežem, me tega ne vpraša. Tudi ko kliknem sama na Default connection type in izberem Disk drive, še vedno ne morem povezati telefona z računalnikom. Edina stvar, ki deluje je, da telefon ugasnem in ga na novo prižgem, takrat se mi poveže.

Kaj lahko naredim, da mi ne bo treba vsakič ugasniti telefon, ker to traja par minut.

Hvala in LP

BladE_ ::

Si naložil HTC Sync na PC? Probaj vklopiti še USB Debugging v Aplications potem pa Devolopment...
Akcija - Reakcija

RejZoR ::

Ne rabiš HTC Sync programa. Ko izbereš Disk Drive se mora telefon pojavit na računalniku kot mass Storage naprava. Vprašanje tle je zakaj ne sprejme nastavitve ko jo izbereš. Men deluje normalno na Wildfireju.
Imaš mogoče kakšne aplikacije za varčevanje baterije al pa kaj podobno "sistemskega" ?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jedateruk ::

Tudi jaz sem imel ta problem, pa sem po naključju izklopil wildfire z usb kablom, priklopljenim v pc, ko sem wildfire ponovno vžgal, pa se je pojavila tista usb ikona na vrhu zaslona in od takrat deluje "disk drive" povezava brez težav.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Desire - ROOT SD card

Oddelek: Pomoč in nasveti
152007 (1405) hojnikb
»

HTC Wildfire (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
703122081 (58679) majstr77
»

HTC Sensation vs. Samsung Galaxy S2

Oddelek: Mobilne tehnologije
163580 (2853) aljo558
»

Android telefon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12320566 (13077) Mrakw
»

Velik problem z windowsi 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
7998 (856) krop

Več podobnih tem