» »

Električni paralizator

Električni paralizator

neznanko ::

Zanimam se za nakup električnega paralizatorja za samoobrambo, pa me zanima kako je s tem pri nas?

http://www.loribu.si/cid=175&pid=202

Tarzan ::

Po vsej verjetnosti boš prej grdo tepen, kot pa ti ga bo v samoobrambi uspelo uporabit.
Še sam te bi nalomil, če bi v moji bližini s to zadevo mahal. ;)

Te zadeve znajo biti nevarne, ne vem, če se bi na tvojem mestu odločil za nakup. Kolikor vem pri nas posedovanje te "igračke" ni zakonito, ti bo pa verjetno glede tega več povedal kak pravnik oziroma maher s področja posedovanja orožja.

black ice ::

Imaš dve roki in dve nogi. Ne rabiš nobenega paralizatorja. :)

Po drugi strani lahko imaš s paralizatorjem več sranja kot bi si želel.

Mehmed ::

Jst se res malo razumem v elektriko, a imajo te male baterije ki jih prodajajo tm dovolj moci da paralizirajo cloveka?

darkolord ::

Seveda.

Mehmed ::

Zakaj bi sploh nosu tist ogromen paralizator potem? Das tako malo prirocno baterijo v zep pa ce je problem prisilis napadalca da jo polize dokler ga ne strese.

bluefish ::

Zaščemi, ne strese.

Steinkauz ::

Mehmed je izjavil:

Zakaj bi sploh nosu tist ogromen paralizator potem? Das tako malo prirocno baterijo v zep pa ce je problem prisilis napadalca da jo polize dokler ga ne strese.


Ima pretvornik voltaže, z 9 volti ne boš nč naredu.

Avenger ::

Jaz bi bolj stavil na sprej in malo mišic, predvsem nožnih, ki omogočajo hitro gibanje v smeri manjše nevarnosti.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

gendale ::

se dobi pri nas bear mace (močnejši in z večjim dometom od navadnega)?
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

neznanko ::

Bom pa raje kij nabavil.

Avenger ::

Ja previdno s kijem, v avtu ga ne smeš imet kar tako, naprimer, s sabo na sprehodu pa tudi ne. Pa če boš koga z njim potipal, se boš moral zagovarjat na sodišču in še plačal boš, če bo poškodba huda, kar je mimogrede, te čaka pa še zapor. Za sprej ti pa nihče nič ne more.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

neznanko ::

Ne bom ga nosil s sabo, ampak ga bom mel doma pod posteljo. Če nekoga ponoči najdem v hiši ga ne smem prebutat s kijem niti ga onemogočiti s pralizatorjem?

shotalick ::

kij imaš lahko v avtu, ampak moraš imeti poleg njega tudi žogico in rokavico za lovljenje. Kako ti bo uradna oseba dokazala, da imaš ti kij v avtu zgolj za pretep oz. samoobrambo?

Po tem takem, košarkaška žoga, ki jo imam v avtu se smatra lahko kot orožje, če ti jo pošteno nabijem v glavo?

lp

koyotee ::

kr precej boli glava ob takih izjavah, brez da komu žogo nabiješ
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

gendale ::

neznanko je izjavil:

Ne bom ga nosil s sabo, ampak ga bom mel doma pod posteljo. Če nekoga ponoči najdem v hiši ga ne smem prebutat s kijem niti ga onemogočiti s pralizatorjem?

če ne najdejo trupla in morilskega orožja lahko narediš karkoli

shotalick ::

koyotee.. na voljo imaš aspirin, lekadol in še nekaj tablet katere pomagajo pri glavobolu. Mogoče si pa tut premalo tekočine zaužil.

Če te pa moja izjava moti, jo pa popravi oz. mi povej, kaj sem narobe povedal.

Če imate tako mnenje za kij, kaj pravite na golf palice?

lp

Zgodovina sprememb…

neznanko ::

gendale je izjavil:

neznanko je izjavil:

Ne bom ga nosil s sabo, ampak ga bom mel doma pod posteljo. Če nekoga ponoči najdem v hiši ga ne smem prebutat s kijem niti ga onemogočiti s pralizatorjem?

če ne najdejo trupla in morilskega orožja lahko narediš karkoli

Ne bo trupel, ker bom dokaj nežen :)

Matako ::

Malo mi je čudno, da skoraj vsi nekako dajejo prednost pretepanju (celo s kiji) kot bistveno bolj civilizirani rešitvi.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

neznanko ::

Kakšna je pa civilizirana rešitev v takem primeru?

darkolord ::

Tek-Na-Dom

neznanko ::

darkolord je izjavil:

Tek-Na-Dom

Mogoče bi prej prebral vsaj nekaj postov? Ni problem v tem da človeka nebi upal fizično onesposobit, ampak v tem da ga nebi preveč poškodoval. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neznanko ()

Kamran ::

Živ,

Ko sem gledal tole, me zanima ali lahko ti predelaš električni paralizator v EMP generator ?

Torej da narediš eno navitje bakrene žice (recimo 0,25 mm) na par skupaj-zlepljenih kartonastih rolic od WC papirja po dolžini, na zunanjo stran daš daljšo kovinsko cev (aluminij recimo), ki pa se ne dotika notranjega navitja te žice, vse skupaj pa povežeš s paralizatorjem. Eden pol je lepo prispajkan na začetek navitja žice, medtem ko je drugi pol v takšni razdalji s koncem navitja tuljave tako kot so bili originalni kontakti pri paralizatorju.
Teroretično dobiš usmerjevalni EMP generator. Right/Wrong & if the beforementioned, why ? :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektrošokerji oz. paralizatorji imate izkušnje z njimi?

Oddelek: Loža
344642 (3680) jype

Ali je v Sloveniji dovoljeno nošenje noža?

Oddelek: Loža
4718760 (17183) Mavrik
»

parkiranje na privatnem parkingu

Oddelek: Loža
318780 (7876) fikus_
»

O zgrešenosti slovenskega boja zoper kriminal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / NWO
32473902 (65888) Colt1911
»

Profesionalni borec v striptiz klubu brutalno pretepel štiri moške (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15431899 (25893) Avenger

Več podobnih tem