» »

Dirt 3

Dirt 3

«
1
2 3

Mentalist ::

http://au.codemasters.com/games/index.p...
http://www.platform.si/dirt-pcprednaroc...


Kako se vam zdi? Mislim, da bo igra sekala. Že nad prvim in drugim delom sem bil navdušen. Letos bom po vsej verjetnosti kupil Xbox in bom tam igral, ker na tipkovnici je že malo dolgčas igrat.... Bom pa za PC seveda tudi probal. Kaj pa vi?
Lool.

valvoline1 ::

Kdaj bo Grid 2,tole bo tapravi špil.

Buggy ::

Letos bom po vsej verjetnosti kupil Xbox in bom tam igral, ker na tipkovnici je že malo dolgčas igrat....


sej za volan na PC si ze slisal a ne...pa cisto drugo dimenzijo igre odpre...

Mi Dirt2 multiplayer preigravamo na redni bazi in je se vedno zelo zabaven spil, saj si lahko skombiniras take situacije (proge + avti ki na te proge ne pasejo), da so voznje potem ze na meji tragikomike :D

LeXani ::

Dirt 2 je bila eno veliko sranje. Colin bi se v grobu obračal če bi ga videl. V tem 3 delu naj bi blo večinoma pravega rally-a. Bomo videli.
Čas prve prijave 04.11.2005

opeter ::

LeXani, upajmo. Iz tvojih ust (oz. izpod tipkovnice) v božja (razvijalčeva) ušesa.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

69charger ::

Kaj če bi že spreminili ime v Ken Block's Dirt? Z Colinom nima sploh nobene veze več.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

mjolnir ::

Sej se DiRT3 sploh ne navezuje na Colina, res nevem kaj se pritožuješ.

opeter ::

To piše na Wikiju:

Dirt 3 (stylised as DiRT 3) is an upcoming rallying videogame in the Colin McRae Rally series, developed and published by Codemasters.[3] It contains a new racing mode, gymkhana. "Colin McRae," which has not appeared in American titles for several years, has been removed from the title of all versions of the game.

Dirt 3 @ Wikipedia

* * *

EDIT: jaz se najbolj veselim podatka, da bo končno spet split-screen v igri! Hvala Bogu!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

69charger ::

Sej so se končno spomnil to skint xD. Pa eden edinih špilov ki bo clo imel split screen,wtf gre ta industrija.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

opeter ::

Žal je tako. Večina iger (govorim za dirkačine, ampak to velja tudi za večino drugih zvrsti) dandanes nima ločenega zaslona, ker so založniki sledečega mnenja:

1.) konzole (Xbox 360, PS3) so preslabe, da bi konstantno poganjale ločene zaslone z ogromno detalji
2.) PC igre se dandanes ne špilajo v skupinah, split-screen je odveč
3.) dandanes se igra samo in izključno preko interneta, zato se zanemarja razvoj single player in split-screen način, internetno igranje je "IN"

A ni zanimivo, da so v KillZone 3 dodali split-screen igranje po kampanji? Pa čeprav je baje igra bolj zahtevna od predhodnika. Mogoče pa je Sony vedel, da bo On-line in oblačni PSN servis crknil?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

dzinks63 ::

Še en video:

Sandi1987 ::

Kje se jo bolj splača igrati? Na Xbox 360 ali PC? Zanima me predvsem zaradi grafike zato, ker ima na PC DirectX 11.

opeter ::

Zakaj pa potem sprašuješ?
Igraš na tisti platformi, za katero boš igro kupil. Večinoma so novi naslovi za PC praviloma cenejši.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

IvoJan ::

Meni je zadeva interesantna ze zaradi gymkhana nacina :D dvojka je bila solidna in zabavna za igrat, ni blo pa tapravega obcutka iz starih collinov. Vem da tega ne bo tudi v trojki, bo pa nekaj novega, kar, da lahko seriji nov zagon. Dandanes se mularija bolj pali na driftanje kot na rally, ampak v vseh spilih do sedaj je bil drift crap.(izjema je grid, kjer je bil drift IZJEMEN! Seveda z volanom) upam da bo tukaj drugace :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Buggy ::

A kdo ve zakaj ne dela povezava na DirtNet in kaj naj bi to sploh bilo. Multiplayer online deluje lepo in brez problema, le na dirtnet, ko kliknes na multi pravi, da je connection refused...isti problem z integriranim youtube accountom in povezavo.

Skyman ::

evo moji prvo otisi dirt 3 so kr fun sicer sem igral head 2 head monako najprej probal zadevco na tipkovnico in mi ni kej prevec zadeva vredu nato sm priklopil momo racin wheel in zadeva deluje res dobro tako graficno je zadeva vredna svojega denarja

tt2 ::

A bo torej tudi na PC-ju možno igrati 2 igralca hkrati?

-valvoline- ::

Hudo,hudo. Ocena 10 od 10.

opeter ::

tt2 je izjavil:

A bo torej tudi na PC-ju možno igrati 2 igralca hkrati?


Ja. Končno ima spet split-screen! Juhej. In to velja za vse tri verzije!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Sexy looking game.

Buggy ::

A lahko kdo pove ce se vam uspesno poveze na DirtNet (seveda tisti ki imate original)

Buggy ::

Sem ze uspel resit zadevo. Problem je bil sistemski in podlaga zanj moj lapsus...nima nic veze z igro :D

Raw ::

Špil za otroke oziroma za sprostitev. Dobra grafika, dobr GUI, vse lepo in prav, AMPAK volana se ne splača niti prklopt, ker lahko s tipki nardiš vse. Če lahko v prvem poskusu z izklopljenimi vsemi pomagali prnoriš skoz stage brez zaletet se ... je živ dolgcajt. Standard arkad (kot je cela colin serija) - žlajf te vedno ustavi na mestu, vsak ovink se da spelat z nemogočo hitrostjo (vedno lahko rešiš situacijo), avto ne crkne spljoh .. in tako naprej.

Res, ni simulacija, zdaleč ne. Očitno niti ni temu namenjeno. Mi pa gre na k*rac, ker nemorjo z deloma prirejenimi parametri že izdelane fizike, otežit in približat realnosti za tiste, ki bi to radi. Opcijo ali dve.

7/10. arkada za odšpilat in pozabt.
I am what I am and I do what I can

IvoJan ::

A lahko kdo pove kaka je gymkhana?
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

opeter ::

Raw, igralci simulacij so bili vedno v manjšini. Žal.

Vedno je bilo tako, samo nekoč, ko računalniki še niso bili tako razširjeni, je bilo dovolj ljudi, za katere se je splačalo izdelovati/razvijati take zahtevne igre.

Sicer se občasno še pojavi kakšna igra (npr. serija Il-2 Sturmovik) in razne hard-core simulacije, predvsem izpod rok razvijalcev iz vzhodnih dežel, a to je bolj izjema kot pravilo.

Zlati časi letalskih, helikopterskih in tudi dirkalnih simulacij so mimo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Cold1 ::

Niso mimo, samo potencialnih kupcev je manj, torej morajo biti tudi proizvodni stroški nižji (poceni grafika itd.).

Robert_S ::

Zlati časi letalskih, helikopterskih in dirkalnih simulacij so se šele začel z DCS in iRacing .

Outsajder ::

Najmanj si zasluži 8/10, ker je dokaj kvalitetno narejen špil in gameplay je fun mogoče se naveličaš proti koncu ampak dokler se ne je pa zakon;)

Raw ::

@opeter, slabo bereš.
Sicer je res, da je dobro fiziko jeba delat. Ma tipčki so nardil 80%, še mal bi potweekal dodal par sim opcij v obstoječo rešitev in bi špil dobu tist edge, ki mu manjka.
Spacal pa so en mal boljš arcade playstation špil na steroidni grafiki. That's it.

Fu fu kwa bi se to nažigal, če bi porihtal še zadnjih 10% ... že kar vidm kwa bi hitr RBR končno odšel v pozabo.
I am what I am and I do what I can

barocco ::

me je lepo špil presenetu za PC. je optimiziran lepo teče na 1440*900 (vecino na high) ,sm mislu ,da bo šteku na 8800 GT ,glede na to ,da imam še starejši procesor AMD 4800+@2.5ghz.

MajstrZvasi ::

Raw Točn tko se popolnoma strinjam.
Pač igra je narejena za joypad, tipkovnico in arkadno drvenje skozi ovinke sicer uživantsko za preigrat igra je super za zabavo ampak take igre se hitro pozabijo kakšne malo bolj zajebane pa folk žuli potem še na leta no ta to defenitivno ni to je za pokasirat keš ob izidu večina folka obrne v prvem mesecu pa hvala za rože se vidimo pri dirt 4.

Glede optimizacije pa svaka čast grafika je bombastična 1920-1080 4XAA ultra nastavitve imam minimalno 85fpsjev povprečje okrog 100.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

Zgodovina sprememb…

Sssaga ::

To je narejeno za G25 oz. volane.

Dirt 2 je uživancija na volanih igrat. Z bratom sva prešpilala to na volane prek tunngla in hamachija oba na volanih :D

Dirt 3 pa prav tako. Sem sprobal na tipke in ... a si ti ja nor? Odkar mam volane (3 leta) ne znam furat na tipke in bi najraje šel v magazin po macolo in jo zbil! :D

Volan fantje, VOLAN!

galu ::

Hm, mislim da je čas, da spucam prah iz mojga FF F430 volana..>:D
Tako to gre.

bluefish ::

Sem sprobal na tipke in ... a si ti ja nor?
Gre tudi s tipkovnico brez problema.

Buggy ::

spil je namenjen neverjetni zabavi na medmrezju in ne hard-core driverjem, ki iscejo simulacijo v kateri bi izpopolnjevali svoje vozniske sposobnosti. Dirt to nikoli tudi ni hotel biti.
Online nacini kakor tudi time-trial, kjer imas potem tudi tockovalno lestvico so za vecerno zabavo (navale huronskega smeha ali kletja) in porcijo adrenalina res enkratni...za kaj bolj resnega pa se igra LFS

Sssaga ::

To je pa res :)

Sam da se uštima prek virt. lana in GASA!

ABX ::

Raw je izjavil:

Špil za otroke oziroma za sprostitev. Dobra grafika, dobr GUI, vse lepo in prav, AMPAK volana se ne splača niti prklopt, ker lahko s tipki nardiš vse. Če lahko v prvem poskusu z izklopljenimi vsemi pomagali prnoriš skoz stage brez zaletet se ... je živ dolgcajt. Standard arkad (kot je cela colin serija) - žlajf te vedno ustavi na mestu, vsak ovink se da spelat z nemogočo hitrostjo (vedno lahko rešiš situacijo), avto ne crkne spljoh .. in tako naprej.

Res, ni simulacija, zdaleč ne. Očitno niti ni temu namenjeno. Mi pa gre na k*rac, ker nemorjo z deloma prirejenimi parametri že izdelane fizike, otežit in približat realnosti za tiste, ki bi to radi. Opcijo ali dve.

7/10. arkada za odšpilat in pozabt.


To je codemaster, nikoli niso naredili simulacije, ker to področje jih ne zanima. Če si ti pričakoval kaj drugega je težava samo v tebi.
Ko se s tem sprijazniš boš videl super arkado ki ima nekaj spoštovanja do fizike.

bluefish je izjavil:

Sem sprobal na tipke in ... a si ti ja nor?
Gre tudi s tipkovnico brez problema.


Nisem poskusil ker me ne zanima. Ampak časovno si blizu tistim ki imajo volan?


Jaz igram, iRacing in rFactor. Dirt 2 in 3 je super za relaks, ker za prave simulacije moreš držat koncentracijo na 100% za dlje časa.
Poleg tega, preden greš v dirko (iracing, rFactor), moreš prej več ur vozit progo, da padeš v ritem in nastaviš setup avta. Brez te rutine nimaš za burek. Drugi svet, drugo veselje.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

bluefish ::

Nisem še poskusil MP-ja.

MajstrZvasi ::

Ena stvar če ima kdo X-FI naj proba dat sound na software namesto rapture 3d mam občutek da se lepše sliši.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

galu ::

To je codemaster, nikoli niso naredili simulacije, ker to področje jih ne zanima. Če si ti pričakoval kaj drugega je težava samo v tebi.
Ko se s tem sprijazniš boš videl super arkado ki ima nekaj spoštovanja do fizike.


Hja, če se tebi zdi Operation Flashpoint kot arkada, pol pa res ne vem no...:D
Tako to gre.

Buggy ::

...ce to nekaj najbolj zabavnega na multi potem dam roke stran...

Forsane nastavitve brez pomagal in rocno prestavljanje v kompletu s paleto nacinov, ki jih igra ponuja recept za online zabavo da je ni.

Smo srecal (nas 6) celo dva slovenca, ki sta zelo posteno vozila..imas pa tudi torpeda, ki ti nic hudega slutec zabijejo rit ali pa predrejo gumo, kar pa se ne pomeni dasi gaoplel...

Danes smeha polno...super zabava -> priporocam online

Sssaga ::

DirectX 9 versus DirectX 11 - ULTRA

tt2 ::

in to je pol kao razlika. haha. se lepo vidi, da dokler ne bo novih konzol, enostavno grafika ne bo veliko napredovala pri takoih igrah. Samo poglejte kakšno desetletje nazaj kakšne razlika so bile, ko še konzole niso ustavljale razvoj iger. Poglejte samo primer v Unreal Tournament 2003 ter potem UT3. :D:D btw, kako se izklopi avtomatsko zaustavljanje? xd

Robert_S ::

Sploh je pa špil v DX11 neigralen , ker freeza med loadanjem proge , mislm wtf isti problemi kot pri Dirt 2 in F1 2010 , a se teli kodefakerji norca delajo ;(

Sssaga ::

Kva je s tabo? Mani v DX11 naloži v 3x hitreje kot pa pri DX9.
Pa kaki freeeze? :D

Robert_S ::

MajstrZvasi ::

Meni je isto freezal med loadom proge, sem dal zadnje gonilnike od nvidie sedaj pa dela vredu.
In še popravljam napako igra mi ne teče na ultra nastavitvah s 100fps očitno je igra nekaj zbrljala ko sem preklapljal med nastavitvami.
gtx480 1920 1080 4xAA ultra nastavitve windows 7 64bit predvidevam da je to po defaultu dx11 50-60fps.
Kolega pa s svojo ati 6970 igra 60-70fps očitno igra malo bolj paše radeonki ker pri večini drugih iger sem jaz malenkost spredaj.

Dokaj zabaven špil ko sem danes končno usposobil volan in nastavitve, da zavija kot mora je res užitek vozit s volanom še to imam občutek da je pri vseh novih dirkačinah ki so izšle zadnje čase prisoten majhen input lag? ali pa ga prej pri race07 in rbr le nisem opazil bo treba spet naložit da vidim v katerem grmu tiči zajec.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

jizzer ::

Mi lahko kdo pove fajne nastavitve za tipkovnico?

jazbec ::

igra mi je še kr všeč ampak kaj ko je arkada
še vedno je največji užitek richard burns rally na volan:D

Buggy ::

Igra v dx11 nacinu enim freeza na loding screenih, drugim dela spet ok. Meni ja freezal tako dirt2 kot tudi tale trojka. Mene je zelo razjezil Games for windows Live, ki skrbi da se tvoj napredek belezi v profil in ti kaze online dosezke ter reputation. Sem imel narejenih ze 20% kariere nakar ugotovim da ni zabelezil nobenega dosezka na online profil. Resitev je bila generiranje novega profila v igri, kar pa je pomenilo da sem vse izgubi :(

tukaj pa je se seznam najbolj pogostih tezav in potencialnih resitev
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DiRT 5 (Codemasters)

Oddelek: Igre
333082 (1754) DamijanD
»

DiRT Rally (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27940878 (19894) vostok_1
»

Dobra Rally igra?

Oddelek: Igre
474321 (3286) opeter
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815369 (7631) TechBeats
»

F1 2010 by Codemasters (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18329095 (21465) Jst

Več podobnih tem